Şimdi Ara

Free Elo Twitch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akli olan twitch alir tasir. Su aralar rekkles qt gosu vesaire cok oynuyor. Bir pinke cop falan demeyin o eloda bile free free kasiyorlar. Daha twitchin oldugu takimin kaybettigini gormedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• earlysi kotu oldugu icin yanina healer iyi bi sup sart, bence

• niye free elo onu da yazaydın bari mantıklı bi sebep görürdü bilmeyenler
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

niye free elo onu da yazaydın bari mantıklı bi sebep görürdü bilmeyenler

Q ile gorunmez olup ulti actiktan sonra adcye 2 atiyor. Bunun icin full item olmasina gerek bile yok ayakkabi dahil 3 item bitirse yeter. Anlik hasari cok yuksek ve devamliligi da var. Q yuzunden ilk hamle sansi onda oldugu icin bir ccye gibi bir olayda yok. İstedigin pozisyonu alabiliyorsun.

• Zaten free eloydu

• quote:

Orijinalden alıntı: What a Goal

quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

niye free elo onu da yazaydın bari mantıklı bi sebep görürdü bilmeyenler

Q ile gorunmez olup ulti actiktan sonra adcye 2 atiyor. Bunun icin full item olmasina gerek bile yok ayakkabi dahil 3 item bitirse yeter. Anlik hasari cok yuksek ve devamliligi da var. Q yuzunden ilk hamle sansi onda oldugu icin bir ccye gibi bir olayda yok. İstedigin pozisyonu alabiliyorsun.

eskiden de böyleydi
  • videosu varsa link paylaşır mısınız ?
  • 5.22'den beri ben de oynamaya başladım. Kill ya da assist aldığında görünmezliğin CD'si sıfırlandığından çok ilgimi çekmişti.
    Earlyde farm odaklı oynamanız gerekiyor. Çünkü çok güçsüz.
    Orta ve Late'de rakip takımı aniden tek başına eritebiliyor. Benim gibi pozisyon alma sıkıntısı yaşayanlar için çok iyi bir şampiyon. Q ile TF başlayana kadar rahatça pozisyonunuzu alabiliyorsunuz. Görünmezlik ardından gelen AS ve MS+Youmu+Kritikte AS veren kabiliyet ve son olarak Ulti birleşince rakip takım 2-3 saniyede yok oluyor.

Dediğim gibi late herosu bu. Oyunu kaybedeceğinizi düşünseniz, supportunuz çöp olsa bilene siz farm yapmaya devam edin. 0/5 falan başlayıp, itemlerimi dizince oyunu tek başıma taşıdığım 2-3 oyun olmuştur.

mahvolmuş kralın kılıcı>AS veren bot>Youmu>Runaan>Son fısıltı>Ebedi
    İlk 2 itemı mutlaka alın. Diğerlerinin satın alma sırası oyunun gidişatına, karşıdaki tank durumuna vs göre değişir. Ama Fix bu itemleri alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kill or Be Killed -- 22 Kasım 2015; 19:26:40 >

• earlysi güçsüz diyenler olmuş caitden daha güçlü earlysi.
  • Basic atack efektleri çok hoşuma gidiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende ilk mahvolmuş yerine ebedi çıkıyorum bence daha efektif oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.