Şimdi Ara

FRE ENERJİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=OBGJnG-00Gc&list=UUjqKLeadAXoXEUEf3VK6Dww&feature=c4-overview
    herkese hayırlı cumalar linkini verdigim devrenin açıklamasını yapacak bir arkadaş varmı burda bir hilemi var saygılar

• Çok Saçma .. Yine Aynı Sahtekar Adam .. Allah Bilir nasıl bir hile yapmıştır şerefsiz .. İnsanları kandırıyor...
  • hemde araç farını yakacak anperde hilesini bulmak lazım
  • Arkadaş önce bi ara forumda !
  • muhtemelen bulduğu icadı satacak dolandırıcı
  • hepsi fake bunlar. biz denedik bu adamın videolarını defalarca. milleti kandırıyor, youtube'de izlenme hiti alıyor, mutlu oluyor sadece!
    not: fizik kanunlarına göre, manyetik alanda her ne olursa olsun sürekli bir hareket olmazsa sürekli bir elektrik elde edilemez! bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet/elektro

hepsi fake bunlar. biz denedik bu adamın videolarını defalarca. milleti kandırıyor, youtube'de izlenme hiti alıyor, mutlu oluyor sadece!
    not: fizik kanunlarına göre, manyetik alanda her ne olursa olsun sürekli bir hareket olmazsa sürekli bir elektrik elde edilemez! bitti.

iyi akşamlar tabiki fake ama videoda göründügü gibi adam anpülü yakıyor bana göre burda bir hile kullanıyor ama ne olabilir
  • dıkkat edersen trafo nuvesı olarak kullandıgı sey mıknatısa ve klasık e profıl saca benzemıyor buyuk ıhtımal ıcınde pıllerle olusturulmuz duzenek var dıkkat et hıc arka tarafını gostermıyor bırde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pegasus1881 -- 17 Ocak 2014; 23:41:09 >
  • Bu adamın free energy ile falan işi yok youtubedaki videolarına bakarsanız hepsinde reklam var yani videoların izlenme sayısına göre para kazanıyor. Bu tür videolar çok fazla tartışıldığı ve izlendiği için akıllıca oynuyor adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus1881

dıkkat edersen trafo nuvesı olarak kullandıgı sey mıknatısa ve klasık e profıl saca benzemıyor buyuk ıhtımal ıcınde pıllerle olusturulmuz duzenek var dıkkat et hıc arka tarafını gostermıyor bırde

http://www.youtube.com/watch?v=QhfIl-lR3Jo&list=UUjqKLeadAXoXEUEf3VK6Dww
    bu videoda alt kısmını da göstermiş aradaki iki metal hard disk lerden çıkan mıklatıs nüvesi saca benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zıva -- 18 Ocak 2014; 15:48:08 >
  • yokmu olayı çözecek bir baba yigit
  • kimsede buna bir yorum yapamamış herhalde sihirbaz degil adam yakmış anpulü
  • zıva kullanıcısına yanıt
    selamlar 1.sinde sanıyorum diyotları takılı olduğu sarı bölümün alt kısmında pil var ve düğme pil olabilir ve sargılar ile voltajı yükseltiyordur.
    2.si ise kablosuz enerji alıcı sanıyorum vericisi ise kamera görüş alanı dışında yakın bir yerdedir.
    free enerji ile ilgileniyorsanız size 2 öneri
    1. radyo sinyallerinde free enerji üretimi
    2.bedini devresi denilen bir düzenek (acar kaptan)nın denemeleri var bu konuda google free enerji acarkaptan yazarsanız 2 sinide bulabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seçkin035 -- 30 Ocak 2014; 2:42:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seçkin035

selamlar 1.sinde sanıyorum diyotları takılı olduğu sarı bölümün alt kısmında pil var ve düğme pil olabilir ve sargılar ile voltajı yükseltiyordur.
    2.si ise kablosuz enerji alıcı sanıyorum vericisi ise kamera görüş alanı dışında yakın bir yerdedir.
    free enerji ile ilgileniyorsanız size 2 öneri
    1. radyo sinyallerinde free enerji üretimi
    2.bedini devresi denilen bir düzenek (acar kaptan)nın denemeleri var bu konuda google free enerji acarkaptan yazarsanız 2 sinide bulabilirsiniz

merhaba
    1 nci dediginiz ihtimal dışı ama 2 nci dediginizi düşünmekteyim masanın altında manyetik alan olabilir araba farını baglayıp yukarı kaldırınca anpül sönüyor

• Videoyu dikkatli izleyin lambaya bağlı 2 tane ince sarı tel var. Video kalitesinden dolayı net gözükmüyor.
  • bu adam bi ara prizi kendine takıp free enerji buldum diyordu
  • bunlarin hepsi sahte youtube ye atip izlesinlerdiye bakiyorlar oysa onar cok kücük piller yerlestirip isikleri yakiyorlar bizede göz yaniltmacasi ve düşünüp durmak kalıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conipek

bunlarin hepsi sahte youtube ye atip izlesinlerdiye bakiyorlar oysa onar cok kücük piller yerlestirip isikleri yakiyorlar bizede göz yaniltmacasi ve düşünüp durmak kalıyor

cevap için teşekkürler ama araç anpulü öyle küçük pillerle yanmazki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.