Şimdi Ara

Fransızca Güzel Şarkılar (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
17
Favori
387.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yok mu derdimin çaresi...Beni huzura erdirin bu şarkı hangisi...nolur..

http://www.youtube.com/watch?v=LwM0_NgbFUY

Arkadaşlar site bu... 2.44'ten sonra başlıyor sadece müziği var...Hangi şarkı olduğunu söyleyebilir misiniz?
  • keşke bende bulsam bu şarkıyı bende merak ediyorum albümümde vardır ama ismi aklıma gelmiyor animanga61 üzgünüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: figooo

keşke bende bulsam bu şarkıyı bende merak ediyorum albümümde vardır ama ismi aklıma gelmiyor animanga61 üzgünüm

Albümünde varsa kim olduğunu bilirsin o zaman; yoksa çok mu geniş bir albümün var.. Samanlıkta iğne aramak gibi değilse keşke baksan da beni huzura erdirseniz... Oooof of..
  • Amelie soundtrack - La valse d'Amelie
    Yann Tiersen-J'y suis jamais alle
  • Luis Mariano - Maman,C'est toi la plus belle du monde
  • quote:

Orijinalden alıntı: neommy

@Abincomartinez;

Bu soruyu bilebilecek Forumda yalnız sen varsın galiba!

"Hep çok eski sorunca cevap verenim çıkmıyor hiç!
    Selin Kolonyalarının bir reklam müziği vardı, ama taa Radyo günlerinden kalmaydı, 30-40 yıl önceden. Fransızca bir şarkı ve " Dü va Selin" der sonra da asıl şarkı " nu nu nu nimanu nunimanu" gibi devam ederdi! ( Pardon, Fransızcam yok! Yalnızca duyduğumu yazabildim!)...
    Şarkı tam adını ve söyleyeni bilen olursa çok sevineceğim!

Ne yazıkki ben de bilmiyorum. Daha doğrusu melodiyi hatırlayamadım. Bu yüzden Google da selin kolonyası melodisi
    arattım. Ama Televizyonda çıkan reklamı var. Selin kolonyası Eczacıbaşı grubuna aitmiş. İletişim adreslerine yardımcı
    olmaları için bir mail attım ama ciddiye almadılar herhalde. Bu bölümde hatırlayamadığınız şarkılar ve reklam müzikleriyle
    ilgili iki bölüm var birde oraları araştır istersen.

• http://www.vidivodo.com/349541/yetenek-sizsiniz-city-breakers

Dakika 2.44 ten sonra başşlayana şu müziği Allah aşkına kardeşler... Yardımcı olun :-((

En sonunda forumdan atılacağım...
  • buldunuz mu bu şarkıyı
  • Fransızca şarkı dinlemek istiyorsanız kesinkle ama kesinlikle
    1.) michel fugain - une belle histoire
    2.)bb brunes - lala love you
  • marc aryan - istanbul

istanbul - dario moreno

• ı ıhhhhhhhh
    bunlar değil
  • arkadaslar ow istanbul diye bir sarki var kim soyluyor lutfen biliyorsaniz sweetgirll@live.co.uk bana yollayin ben londrada yasiyorum bu sarkiyi bulamiyorum fransizca ama kiin soylediginide bilmiyorum dolayisyla arayamiyoum aradm bulamadim gerci:( lutfen yardimci olun bana!! tsk
  • Joe Dassin - L'Ete Indien

Joe Dassin - À toi

Joe Dassin - Et Si Tu N`Existais Pas

Joe Dassin-Salut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A5184EA8 -- 15 Şubat 2010; 11:04:37 >

• Jeane Manson - Avant de nous dire adieu
  • Mireille Mathieu Odessa

Mireille Mathieu - Roma

Mireille Mathieu : Santa Maria de la mer

Mireille Mathieu : A quoi tu penses

• Fransızca hareketli parçalar arıyorum. Rap olabilir, pop olabilir farketmez. Kimleri önerirsiniz.. Misal, aşağıdaki şu 2 parça müthiş :)

• Joe Dassin Siffler sur la colline une
  • Adamo - Tombe la neige
  • Adamo - Her Yerde Kar Var ( Orjinal plak kayıt )
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.