Şimdi Ara

FragNstein ile FPS (Ana Konu) BF3 Firmware geliyor ! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
716
Cevap
3
Favori
30.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya kardesler sımdı bısı sormak ıstıorum ben bu aletı amerıkadan getırtcem yanı abım mıamıde ordan alıp yollıcak sormak ıstedıgım bu alet amerıkada magazada satılıomu yoksa sadece ınternet uzerındemı satısı yapılıo ona gore bende ona gıt bak yada ınternet uzerınden al dıcem
  • Arkadaslar yeniden selamlar,

Beni takip eden arkadaslar bilir hong kong dan tomtop dan siparişim 28 şubat itibari ile ebay"dan satın aldım 12 mart itibari aşağıdaki yurt için teslim alınmıs oldu.

1. Sevk Edildi İSTANBUL / UPİM ANKARA / PİM, 00611 - 34158 12/03/2010 12:48:31
    2. Yurtdışı Servisinden 15015-A.O.C-BESTEPE-ISTASYON Servisine Sevk Edildi. - 13/03/2010 12:13:49

Ankaraya ne zaman gelir acaba, ?? bakalım gorelim teslim alınca ptt amca ile bir foto ceker siteye koyarım :D
  • Evet bütün iş alışmakmış birazda...

Yeteneklerim ölçüsünde !!! oynarken kendimi daha rahat hissetmeye başladım..

Yani bakın arkadaşlar bu üründen benim anladığım fps' de iyiyseniz zaten başarınızı arttırak katlayacak bir ürün yok değilseniz de yani benim gibi sizi alıp nuke'ler vs uçurup listeyi alt üst edeceğinizi de sanmayalım...
    Bu cümlem benim gibi ümitsiz fps vakalarınadır

Biraz fragNstein, biraz da sakin ve dikkatli oyun evet işte o zaman tamamdır lakin 0.5 saniye de 6 revolver mermisi ile rakibi dans ettirmenin keyfi paha biçilemez...

Son olarak tahmini cihaza alışma sürem 10-15 oyun içi saati buldu, sabırsız arkadaşlar bunu da göz önünde bulundursun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giove -- 15 Mart 2010; 3:12:25 >

• walla bakalım ben domolationda 2 25 kıll ı buluorum ds3 le bu aletle daha ıyı olcak ınsallah gelınce ya su sronun cvbını bıde versenız bana bu alet emırıkandan gelcem mıamıden abım alıp gondercek acaba orda magazada satılıyormu bu urun yoksa sadece ınternet uzerındenmı alınıo
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmyayla

walla bakalım ben domolationda 2 25 kıll ı buluorum ds3 le bu aletle daha ıyı olcak ınsallah gelınce ya su sronun cvbını bıde versenız bana bu alet emırıkandan gelcem mıamıden abım alıp gondercek acaba orda magazada satılıyormu bu urun yoksa sadece ınternet uzerındenmı alınıo

Dükkandan bulmak zor hocam. Zaten sınırlı sayıda üretiliyor bunların çoğuda distribütörlere gidiyor. Dükkanı olan dükkandan , diğerleri netten pazarlıyor
  • 28.02.2010 tarihinde ebay üzerinden satın aldıgım urun 15.03.2010 tarihinde teslim almış bulunuyorum hemde hiç bir kargo ucreti odemeden :d

Temiz iş ;)

Teslim toren resimleri aşağıdaki gibidir :D

FragNstein ile FPS (Ana Konu) BF3 Firmware geliyor !

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzytnt

28.02.2010 tarihinde ebay üzerinden satın aldıgım urun 15.03.2010 tarihinde teslim almış bulunuyorum hemde hiç bir kargo ucreti odemeden :d

Temiz iş ;)

Hayırlı olsun güle güle kullan. Bir takım ayarlar , driver kurulumu ve firmware ler ile ilgili ilk mesajımdan bilgi alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzytnt

28.02.2010 tarihinde ebay üzerinden satın aldıgım urun 15.03.2010 tarihinde teslim almış bulunuyorum hemde hiç bir kargo ucreti odemeden :d

Temiz iş ;)

Kazandığın zaferi böyle belgelemen çok güzel oldu ozzy,yüzümü güldürdü,birisi daha rahatça oyun donanımı getirtti,herşey sapa sağlam diyerek. Ebay in hala güvenilir olmaya değer bir yer olduğuda ikinci.

Sevgili dostlarım, Bay Keith ile konuştuktan sonra En son elimize ulaşan BC2 Firmware inde biraz daha çalışma yaptıklarını ama bunun küçük bir micro-movementdan fazlası için olduğunu söyledi. Rahatsızlık yaşayan veya birşeyin eksikliğini fark eden dostlarıma haber vermek istedim.

• Tesekkurler arkadaslar; bence birde beyaz mouse pad olayına girmek lazım nasıl yapılır diyerek resimli videolu anlatım yapılabilir, yada satın alınabilecek en guzel mouse pad nedir nerden alınır.
  • bu arada satmak isteyen varsa memnun olmayıptahttp://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=38475501&key=fragnstein beklerm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkagan

Ben de bugün ebay'dan sipariş verdim. Yalnız bu 2.3 fw nasıl yüklenecek anlamadım. PS3'e takınca otomatik güncelliyor mu yoksa pc'ye takıp kendimizin mi yüklememiz lazım?

Dostum sen bi teslim al cihazı o arada forumda ilk sayfasından okumaya basla cok kolay oldugunu goreceksin.
  • ebaydan paypal ılemı aldın
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmyayla

ebaydan paypal ılemı aldın

aynen oyle ;) garnti bank online işlem den sanal kart olusturup oraya para gonderdim falan filan :D
  • Dün akşam cihaz bir kazaya uğradı masanın üzerinde ki kablolu playstation pad'i takılmam suretiyle çay bardağı ve ve fragN mouse ile birlikte yere düştü ve sol ateş etme tuşu takılma yapmaya başladı saatçi tornavidası ile içini açtım ve yapabilmeyi başardım oyundaydım lobiye yetişebilme adına hızlıca takarken sanıyorum fonksiyon tuşlarını tam oturtamadım ve vidalarını da tam sıkamadım yuvarlak tuşunda hafif takılma yapmakta akşam yeniden açacağım iç dizaynında fotoğraflarını eklemeyi düşünüyorum yalnız açıpta gördüğüm en önemli özelliğinin değişebilir ağırlık plakakarı olduğunu söyleyebilirim, mouse ağır geliyorsa gramaj olarak hafifletebileceğinizin haberini verebilirim sizlere...
  • Yeni fw çıkmış yada yeni özelliklerin eklendiği bir sürüm mü bu tam olarak anlayamadım, FW adı yine 2,30 ama tarih 17 mart 2010 ? ? ?
    F artı L1 aimlock active deactive özelliği varmıydı, yoksa yenisi bu gerçekten...
    Mw2, mag ve snipers ibareleri ile birlikte hem daha hızlı hem daha yumuşak şeklinde tanıtımı yapılmış ayrıca yeni rf kanal seçimlerinden de bahsedilmiş...
    Ben tam emin olamadım, bir bakarmısınız arkadaşlarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giove

Dün akşam cihaz bir kazaya uğradı masanın üzerinde ki kablolu playstation pad'i takılmam suretiyle çay bardağı ve ve fragN mouse ile birlikte yere düştü ve sol ateş etme tuşu takılma yapmaya başladı saatçi tornavidası ile içini açtım ve yapabilmeyi başardım oyundaydım lobiye yetişebilme adına hızlıca takarken sanıyorum fonksiyon tuşlarını tam oturtamadım ve vidalarını da tam sıkamadım yuvarlak tuşunda hafif takılma yapmakta akşam yeniden açacağım iç dizaynında fotoğraflarını eklemeyi düşünüyorum yalnız açıpta gördüğüm en önemli özelliğinin değişebilir ağırlık plakakarı olduğunu söyleyebilirim, mouse ağır geliyorsa gramaj olarak hafifletebileceğinizin haberini verebilirim sizlere...

Hoca ilk olarak başlayarak bu yaptığın mouse açma olayına şapka çıkarıyorum, ben açıkçası bir makina beni zıvanadan çıkartıp tamamiyle uçuruma götürene kadar,parçalara ayırıp tamir,temizleme fonksiyonlarımı yapmam. Sayende bende benimkinde son zamanlarda duyduğum "hassaslık" kıllanmasını gidereceğim.

İkinci olarak soruna geliyim, sen istediğin firmware i istediğinin üzerine deneme serbestsin istediğin seferde,ama bunu kurallı bir şekilde yapıp,yükleme işlemini tamamladıktan sonra. Bunu gene Resmi Destek Hattı çalışanı olan Mr.Keith den ben çok önceleri ve senin isteğin üzerine doğruladım. Arkadaşlarım bu alet bir bilgisayar programına sahip aslında nası desem ARM kullanan bir çipe elektronik mühendisleri varsa,kullanan bunun içini Assembly ile programları ile tamamiyle kendi isteklerine gören sıfırdan FW programlar ve sorun olmaz. O nedenden,deney yapmaktan çekinmeyin tuşları,vesaireleri nişangahın hızını istediğiniz gibi delirterek sınırlara sürükleyin. Siz makinaya fiziksel ve mekaniksel olarak sınırların belirlendiği şekilde davranmanız,bu aletin sizin elinizde uzun süre dayanacağını kesinleştirir. ( PİLLERİNİZİN BİTMEYECEĞİ DEĞİL ONDAN BEN SORUMLU TUTULAMAM BANNCO DA ,FAZLADAN YEDEK PİL DESTELERİ SİZİ KURTARIR )

• FW fena değil gibi, en azından bir sıkıntısını görmedim arkadaşlar.

MW2 de silencer takılmış rapid fire açık M21 ve 1014 pump action yine rapid fire aktif ile de süper keyifli daha önce bu sınıfta(sniper) bir silahı hiç denememiştim, belirtmek isterim...

Pil konusuna gelirsem "duracell" kullanıyorum iki haftadır değiştirmeden aynen devam ediyorum.

FragN'e müthiş alıştım, bugün başına bir problem gelsin hiç düşünmem yine alırım cihaza alışamadığını düşünen arkadaşlar tek sorun zaman, şans vermeye devam edin inanılmaz rahat oynatıyor insanı. Sorun kill death olayı değil, dikkatli oynadığınızda zaten artı oluyorsunuz benim bahsettiğim aslında biraz da FPS oyunlarında verdiği özgüven, evet bu duyguyu kesinlikle veriyor insana.

Ve bir sorum var Ekrem ve Cyclog dostlar; bana lütfen şu aim-lock olayını tam olarak anlatırmısınız ? Ne demek bu yani ? Ben bir türlü kilitlendiğini anlayamıyorum, kullandığım düzen mouse sağ ve sol, hedefleme ve ateş şeklinde.
    Üst postta bahsettiğim son fw ye göre F tuşu artı sağ klikte aktif edebilme(aynen rapid fire gibi yani) şıkkı sunulmuş ama dediğim gibi anlayamıyorum, ayrıntılı bir izahat alırsam çok memnun edersiniz beni.

Teşekkürler arkadaşlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Giove

FW fena değil gibi, en azından bir sıkıntısını görmedim arkadaşlar.

MW2 de silencer takılmış rapid fire açık M21 ve 1014 pump action yine rapid fire aktif ile de süper keyifli daha önce bu sınıfta(sniper) bir silahı hiç denememiştim, belirtmek isterim...

Pil konusuna gelirsem "duracell" kullanıyorum iki haftadır değiştirmeden aynen devam ediyorum.

FragN'e müthiş alıştım, bugün başına bir problem gelsin hiç düşünmem yine alırım cihaza alışamadığını düşünen arkadaşlar tek sorun zaman, şans vermeye devam edin inanılmaz rahat oynatıyor insanı. Sorun kill death olayı değil, dikkatli oynadığınızda zaten artı oluyorsunuz benim bahsettiğim aslında biraz da FPS oyunlarında verdiği özgüven, evet bu duyguyu kesinlikle veriyor insana.

Ve bir sorum var Ekrem ve Cyclog dostlar; bana lütfen şu aim-lock olayını tam olarak anlatırmısınız ? Ne demek bu yani ? Ben bir türlü kilitlendiğini anlayamıyorum, kullandığım düzen mouse sağ ve sol, hedefleme ve ateş şeklinde.
    Üst postta bahsettiğim son fw ye göre F tuşu artı sağ klikte aktif edebilme(aynen rapid fire gibi yani) şıkkı sunulmuş ama dediğim gibi anlayamıyorum, ayrıntılı bir izahat alırsam çok memnun edersiniz beni.

Teşekkürler arkadaşlar...

Aimlock konusunda bir change log lara bakmalıyım mantık mı nedir ?

Sniper dürbününü açtınınız veya diğer bir tip silahın sadece dürbün veya zoom yapan ikincil atış modu
    bu modu sabitliyorsunuz,ve her tarafa bunla bakabiliyorsunuz, ben bunun gibi şeylere illet olurum, neden ? reflekslerim ağırlıklı olarak dürbünü kapat,aç sağa sola ,bak,eğil dürbünü aç bak, döngüsünü 15 sn tamamlamaya ayarlı ve bunu yapamazsam sürekli hareket edemezsem,hiç uymazdı,bu MAG oyununda 30-45 lik oyunlar için çok iyi giderdi ama...yaralarımı deşmeden diyim,çok geç geldi.

• Anlamadım, şöyle ki; şimdi sağ mouse tuşa bastık ve sol elimizde ki L3'e basıp nefesi sabitlemeden yani sadece dürbününden çevreyi gözlerken hedefe giren düşmanı mı auto takip etmekte bu özellik.
    Peki reddot vs eklentilerinde de çalışıyor mu, sadece scope eklentilerin de mi aktif oluyor.... ?
  • arkadaşlar bu aletin bc2 ve mag de performansı nasıl deneyen oldumu acaba? ben frag fx v2 kullandım ve hiç menun kalmadım sonrada hemen sattım zaten bu ona kıyasla nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.