Şimdi Ara

FragNstein ile FPS (Ana Konu) BF3 Firmware geliyor ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
716
Cevap
3
Favori
30.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gittigidiyor resmi satıcısı götürmüş gene.

3 Tane kalmış kaçırmayın.

http://urun.gittigidiyor.com/FRAGnStein-ile-PS3-de-FPS-Oyun-Keyfi_W0QQidZZ24920565
  • god of war 3 öncesinde başka şeylere para yatırmaya gerek yok. Yoksa alabilirdim
  • 28.02.2010 tarihinde ebay uzerinden satın alım işlemini gercekleştirdim 02.03.2010 da gumruge gelmiş kargo takibine gore 05.02.2010 da gumrukten biri aradı ve kargonuz war acık adres alablirimiyim dedi bakalım bekliyoruz. gumruk işleri ne akdar surer dagıtım ne zaman yapılır bilne bi arkadas varsa payllaşsın lutfen.

125 tl tomtop sitesinde link i paylaşmıstım kargo ucretsiz.

isteyen ugrasamam diyen
    http://urun.gittigidiyor.com/FRAGnStein-ile-PS3-de-FPS-Oyun-Keyfi_W0QQidZZ24920565
  • tomtop önermem aslında,siteye verisigh secured resmi konulmuş fakat tıklanmıyor,yani fake.Kredi kartı bilgileriniz güvende olmaz.ama paypal ödeme varsa sorun çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

tomtop önermem aslında,siteye verisigh secured resmi konulmuş fakat tıklanmıyor,yani fake.Kredi kartı bilgileriniz güvende olmaz.ama paypal ödeme varsa sorun çıkmaz.

Bende aynı şeyi gördüm,ama sonradan akıl nizam var diyip"bu adamın ödeme bilgileri adresi,anasının kızlık soyadı " tarzı bilgiler,bir firmada mevcut,daha da güzeli,bu firma yeni yeni emekliyor,biz burdan 5 kişi kredi kartı ekstrelerinin patlamış halini nete koyduğumuzda,kendi tüketir Bannco diye düşünüp,sen sağ bana selamet aldım :) Ama feci huylanmıştım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyclog

quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

tomtop önermem aslında,siteye verisigh secured resmi konulmuş fakat tıklanmıyor,yani fake.Kredi kartı bilgileriniz güvende olmaz.ama paypal ödeme varsa sorun çıkmaz.

Bende aynı şeyi gördüm,ama sonradan akıl nizam var diyip"bu adamın ödeme bilgileri adresi,anasının kızlık soyadı " tarzı bilgiler,bir firmada mevcut,daha da güzeli,bu firma yeni yeni emekliyor,biz burdan 5 kişi kredi kartı ekstrelerinin patlamış halini nete koyduğumuzda,kendi tüketir Bannco diye düşünüp,sen sağ bana selamet aldım :) Ama feci huylanmıştım..

Güvenli olsun istiyorsanız ebay üzerinden alın 10 tl fazla verin tomtop un magazası var madem paypal ile alışverişe doyun.

• Ozzy arkadaşım doğruyu söylüyor,benim yaptığım son derece yanlış ve saçma sapandır,internetten ve hatta paypaldan kıllanan bilgisayar güvenliği üzerine masterına başlayan şahsiyat olarak,kesinlikle yakınızdaki adamın referansından güven alın arkadaşlarım. Bu iş eskiden adamın yüzünü görmeye bakardı,şimdi ise yüzünü bile değil,adını bilmiyoruz,eğer böyle bir kaynağınız varsa,bence %100 de ondan alın,ben şanslı çıktım. Neden mi ?

-Cyclog:Mouselar geldi mi ?
    -TrTemsilci:Mouseların firmasından gecikmeli gelecek...
    -Cyclog:Mouselar geldi mi ?
    -TrTem: Gümrükte Sorun çıktı ....

Böyle şeyler eğer benim sabrımın dünyalara bedel birşey olmasa,kesin kırılır, ve Banncomdan birisi beni dolandırdı,TC Mahkemelerine doğru başvuruma giderdi,sizinle dalga geçmiyorum,kafa bulmuyorum. Yapardım,geldi o bile ayrı bir haldi,kutuyu açarken kırık bozuk ,düşünceleri aklımdaydı. Ebay size uygunsa dostlarım,vurdurun gitsin,bileğinize kuvvet.

• Türkiye distributoru olan sitehttp://www.basisshop.gen.tr sanal bir şirket belkide şirket bile değil iletişim bilgileri yok nedir ne değildir mail yolu ile forum olusturulmus sitesinde.

Güvencem nedir birde satın al var kredi kartı giriyorsun kime ne yatırdm bilmiyorum olur cok garip değilmi sizce de
  • Ben özellikle adını vermedim Ozzy reklam olmasın diye,ama kendin araştırıp bulmuşsun,sana vereceği tek cevap
    feci derecede garip,bana bir sağlam mouse gönderdi adam,ciddi ciddi verdiğim paranın tam karşılığını ulaştırdı.

Ama Meth laborotuvarı gibi bu kadar gizli,arka planda tutulması bir şahsiyetin adam akıllı site yapıp, Diğer taraftan GG den yaptığı satışları önsiparişde baltalayıp diğer insanara daha hızlı satması gibi şeyleri yapan biridir. O nedenden Kıllanmakta hhaklısın Ozzy,sana destek olamam al diye,ama en azından ben Basisden edindiğim müşteri tecrübesini paylaşmak istedim.
  • Merhabalar;

Bazı sıkıntılar ve dertlerim mevcut arkadaşlar..

Sağ tuşla silahı hedeflediğimde bir türlü ince ayar yapamıyorum, kullandığım mouse pad ile alakalı olabilir mi diyeceğim pürüzsüz kaplama açık krem renkli masa üzerinde kullanıyordum sizleri okuyup fikir aldıktan sonra basitte olsa bir pad kullanmaya başladım kesinlikle çok farketti diyebilirim lakin dediğim gibi bir türlü hedefleyemiyorum.

2.3 firmware yükledim, mw2 options tan -5- ayarlı ve F tuş kombinasyonuyla da tekerlek durma noktasından 4-5 tık ilerlemiş ayar pozisyonunda durmakta alet...

Ama garipsediğim noktada sağa sola oldukça mükemmel kayan ve hareket eden alet maalesef aynı olayı sağ tuş tıklanmış hedef alınmış pozisyonda neden gösteremiyor ve saçmalamaya başlıyor...

Umarım sıkıntımı anlamışsınızdır hedef alındıktan sonra sağa sola yukarı ve aşağıya imleç inanılmaz zor hareket ediyor ve tıkır tıkır satır atlıyor gibi...

Eğer böyle sürecekse kesinlikle alışmak çok zamanımı alacak yılların alışkanlığı mouse dan sonra yine ps2 ve ps3 te dualshock ile geçen yıllar mouse ile fps de paslandırmış beni, yani umarım öyledir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giove -- 12 Mart 2010; 4:23:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Giove

Merhabalar;

Sağ tuşla silahı hedeflediğimde bir türlü ince ayar yapamıyorum, kullandığım mouse pad ile alakalı olabilir mi diyeceğim pürüzsüz kaplama açık krem renkli masa üzerinde kullanıyordum sizleri okuyup fikir aldıktan sonra basitte olsa bir pad kullanmaya başladım kesinlikle çok farketti diyebilirim lakin dediğim gibi bir türlü hedefleyemiyorum.

2.3 firmware yükledim, mw2 options tan -5- ayarlı ve F tuş kombinasyonuyla da tekerlek durma noktasından 4-5 tık ilerlemiş ayar pozisyonunda durmakta alet...

Ama garipsediğim noktada sağa sola oldukça mükemmel kayan ve hareket eden alet maalesef aynı olayı sağ tuş tıklanmış hedef alınmış pozisyonda neden gösteremiyor ve saçmalamaya başlıyor...

Umarım sıkıntımı anlamışsınızdır hedef alındıktan sonra sağa sola yukarı ve aşağıya imleç inanılmaz zor hareket ediyor ve tıkır tıkır satır atlıyor gibi...

Eğer böyle sürecekse kesinlikle alışmak çok zamanımı alacak yılların alışkanlığı mouse dan sonra yine ps2 ve ps3 te dualshock ile geçen yıllar mouse ile fps de paslandırmış beni, yani umarım öyledir

Nişan aldıktan sonra sadece micro aiminglermi ağır yani çok küçük hareketler yoksa genel bir ağırlık mı var ?

Birde resimdeki sensitive ile firing speed i full yapman lazım. Sende kaçıncı yarda duruyor bunlar ?
     FragNstein ile FPS (Ana Konu) BF3 Firmware geliyor !

• Ekrem merhaba;

Benim ayarlarım sensitivy MİD fring speed-7- ayrıca evet genelde yağ gibi akıyor hatta fazlasıyla güzel arkamdan ateş eden birini anında tam 360 dönüp dönüp alabiliyorum yeri geldiğinde bu ayarlar ile bakın mesela dual shock ile alınması oldukça zordur o yönde bir problem mevcut değil sorduğunuz gibi problem micro aiming pozisyonunda ki satır atlama ve ağır hareket etme hissi dediğinizi HİGH ve -10- şeklinde değiştireceğim size yeniden bildiririm yardımlarınız için teşekkür ederim..

Bu arada blade kullanmak için yeni tuş öneriniz var mıdır ? maraton, lightweight ve commando pro perkleri ile harika oynarken şu anda ortada ki scrolu kullanmak inanılmaz zorluyor hatta hiç kullanamıyorum desem yeridir...
    yada
    mı alsak ne yapsak

• quote:

Merhabalar;

Ne demek istediğini anladım,ama yazında bize hiç sıfır noktasına getirip sonra bize dediğin gibi 4-5 tık arttırdın mı ? Çünkü ben o hızda oynayabiliyen Joey-Good ve ColdFire dan sonra herhangi bir oyunda oynayan tek adamım,ve senin hassaslık konusundaki:"sapıtma" açıklaman bir karede bir adama nişan alırken adam ikinci karede,bir adım atmışken ,onun üzerine imgeçi getirmek yerine bize,4.kareye imgecin atladığını ve tamamiyle anlamsız bir yerde 2.özel nişan alma seçeneğinde olduğunu söylüyorsun ?

• Daha da önemlisi 10 kat benim ilk resmini koyduğum bir config programı var,orda bize mouse pad quality de ne kadar olduğunu söylemen ÇOK ÇOK ÇOK önemli çünkü bunlar senin mouse ayarların ne kadar kesin ve düzgün olsada senin kullandığın yüzeyin varlığının o kadar da etkilil olduğunu söyleyecektir. Mümkünse o programı kullanarak bu değerleri bana anlatırsan,sana derim ki "Hayır,Frag de sorun yok "," Tamamiyle bu iş mousepad veya mouse unu kullandığın yüzeyde bitiyor" diyip sana daha farklı çözüm aramımızı sağlayacaktır,Screenshot PC de rahatça çekildiğinden buraya veya bana email olarak gönderebilirsin sana yardım edebilirim.
  • @cyclog

Bende burayı okuduktan sonra sanıyorum Ekrem'in bir postuna göre ayarlamıştım o poziyonu evet durma noktasına getirip küçük "tık"larla arttırdım ne bileyim inanın çok başarılı olamasamda oynuyorum yani
    Şöyle daha bir anlaşılır izah etmem gerekirse misal veriyorum set arkasından sadece başı görünen bir adam var işte ben ds ile o oyuncuyu rahatça hedefleyip tutturabiliyorken frgnstn ile bir türlü adamın "head" bölümünü tutturamıyorum aynen bahsettiğim satır atlama örneği burada devreye giriyor hedeflediğim nokta ya duvara yada havaya şeklinde oluyor e adam ikisinin ortasında yahu
    Bir de espri yapayım yahu arkadaş biz bu fps işleri için yaşlandık mı yoksa, 35 yaş ve üstü fps veya bu güzel cihaz yasaklanmalı mı hele hele herşeyim her bir ayarım tamam ve bu problemim devam edecekse yandık ki ne yandık..Hayır kendi psn arkadaşlarım arasında madara olmaya da başladık ayar yapa yapa oyundan kopuyorum her roundda
    Tekrar teşekkür ediyorum ikinize de dostlar ...

edit: Yok yok benim dert mouse pad galiba cyclog, e peki yahu ne alacağız siz ne kullanıyorsunuz macera aramadan bir nokta koyalım sıkıldım inanın akşamları bazen sinir olup ds e geçeyim diyorum sonra hayır alışmalısın diyerek telkin edip kendimi oyuna devam ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giove -- 12 Mart 2010; 15:32:53 >

• quote:

@cyclog

Bende burayı okuduktan sonra sanıyorum Ekrem'in bir postuna göre ayarlamıştım o poziyonu evet durma noktasına getirip küçük "tık"larla arttırdım ne bileyim inanın çok başarılı olamasamda oynuyorum yani
    Şöyle daha bir anlaşılır izah etmem gerekirse misal veriyorum set arkasından sadece başı görünen bir adam var işte ben ds ile o oyuncuyu rahatça hedefleyip tutturabiliyorken frgnstn ile bir türlü adamın "head" bölümünü tutturamıyorum aynen bahsettiğim satır atlama örneği burada devreye giriyor hedeflediğim nokta ya duvara yada havaya şeklinde oluyor e adam ikisinin ortasında yahu
    Bir de espri yapayım yahu arkadaş biz bu fps işleri için yaşlandık mı yoksa, 35 yaş ve üstü fps veya bu güzel cihaz yasaklanmalı mı hele hele herşeyim her bir ayarım tamam ve bu problemim devam edecekse yandık ki ne yandık..Hayır kendi psn arkadaşlarım arasında madara olmaya da başladık ayar yapa yapa oyundan kopuyorum her roundda
    Tekrar teşekkür ediyorum ikinize de dostlar ...

edit: Yok yok benim dert mouse pad galiba cyclog, e peki yahu ne alacağız siz ne kullanıyorsunuz macera aramadan bir nokta koyalım sıkıldım inanın akşamları bazen sinir olup ds e geçeyim diyorum sonra hayır alışmalısın diyerek telkin edip kendimi oyuna devam ediyorum

Giove, en azından sorunun çözümüne bir adım yaklaşıyorsak,o da senin beni yönlendirmendir,daha ama bence istediğim kadar yardım edemedim.

Şimdi ise senden ricam bu Bannco'nun sitesinde resmi adı altında belirtilen özel Ayarlama Programını indirmen,bunu indirmenin önemi birincisi-----PS3 de istediğin her tuşun işlevini değiştirme
    *Bunu X tuşunu R2 ye atamak
    ** Ya da F tuşu dediğimiz önemli tuşu kullanarak benim gibi MAG oyununda 12 mermişik şarjörü 2 adet tıkta bitirecek bir avantaja sahip olmadır.

IIII Yazdığım 2.seçenek Sony onaylıdır,Ben Mr.Keith ile bu konuyu görüştüm,ve hiçbir sorun olmadan gönül rahatlığıyla zaten PS3 ün donanımına uygun anlaşmalar yaparak,kendi donanımlarını yaratan bir firmanın böyle birşey hata yapmıyacağını anlattı IIIIIIII

*** Mousepad konusu çok önemli,çünkü kullandığımız mouse açık renkteki mousepadlarden daha basitçe beyaz renkli bir yüzeyyde sensörlerinin taraması sonucu,açık renklerin optik olarak daha fazla yansıtıcı olduğundan mouse un bir önceki nokta ile bir sonraki nokta arasında iletişim kurmasını sağlıyor.

Dostum Giove, çekinmeden tercüme sor, ve diğer şeyleri. Ama bu belirgin bilgileri senin hali hazırda donanımın bunu mousepad dahil olarak söylerken.Bilemeden,senin istediğin oyun zevkinden bir adım geride kalıyor olabiliriz.

Saygılarımla,

• Sevgili cyclog evet evet indirip kurdum onu şu anda hedeflemeyi sağ tıkla şeklinde yapmaktayım ve rapid fire özelliğini M-16 ve FAL ile gayet keyifli kullanmaktayım sanıyorum ondan bahsediyoruz değil mi...
    Ben en kısa zamanda şu cihazı modifiye edeyim hemen...
    Tekrar yazarım sonuçlarını...
    Ayrıca ne demek herşey bir yana bu güzel temennileriniz zaten teşekkürü hak ediyor....
  • Ben bu aleti ilk alıp denediğimde başımdan kaynar sular aktı çünkü hiç beklediğim gibi değildi. Hemen bannco nun forumundaki mesajları okumaya başladım ve ilk iş siyah mouse pad i kaldırdım açık kahve olan masamda oynamaya başladım halada böyle devam ediyorum bu arada gene bannco nun forumunda adamın teki sarı zeminin en iyisi olduğunu ısrarla her konuda duyuruyordu hiç denemedim imkanın olursa onu dene. Nişan almayı mouse un sağ tıkına koydum buda performansı çok etkiliyor. ingame sen. 5 yaptım yeni bir firmware yükledim. mouse sen. ise tavsiye edilen 4-5 click ileri fakat böyle çok hızlı gelebilir o yüzden 3 click te deneyebilirsin. Şu config setup taki sensitive high , firing speed i 10 yaptım bunuda gene bannco nun sayfasında okumuştum. Ve bi anda alet çağ atladı. Özellikle zemin inanılmaz farkettiriyo. 2.3 firmware ilede inanki micro aiming kusursuz hale geldi. Oynatabildiğim en küçük hareketi bile algılıyor şu an.Rapidfire lı M16+Stoping power ile TDM ta en az 25 ground warda 35-40 kişi vuruyorum eğer çağırdığım hava saldırılarınıda eklersem 45-50. Kill camda m16 yı otomatik görenlerden ise küfür yemen kaçınılmaz

Yalnız bunlardan öte birde alışma dönemi var. Mouse un yanındaki tuşlarından dolayı elinle iyi sağlam bir şekilde kavrayamaman başlarda zorluyor ama 1 ay sonra uzmanlaşıyosun. Sendeki sorun büyük bir ihtimal ile zemindir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 12 Mart 2010; 16:27:53 >

• iki gündür bakıyorum ve inanın şöyle tek renk açık renkli kaliteli bir mouse pad bulmanın bu kadar zor olduğunu ilk kez görüyorum neyse bulacağız elbet şimdi bu bahsedilen sensitivy ve fring ayarlarını da yükselttim cihaz değişiklikler kabul edildi diyor fakat fakat mouse pad quanlity seviyesi nedense devamlı sabit kalıyor ilk taktığım zaman zemine göre hareket ediyordu nasıl yaptım bilmiyorum hayır mouse aktif olmasa ayarları zaten kabul etmiyor ve hata mesajı veriyor ve şu anda her işlemi yapmama rağmen dediğim kalite seviyesi çubuğu bir türlü hareket etmiyor stabil 4/3 Good 4/1 poor şeklinde durmakta. Her hangi bir tuşamı basacağım nedir, anlamadım ki...
    Hatta tekrardan yükledim bir daha fw upgrade 2.30 yaptım mouse şu anda takılı ve bilgisayar tarafından tanımlı şeklinde duruyor üstelik...

• quote:

iki gündür bakıyorum ve inanın şöyle tek renk açık renkli kaliteli bir mouse pad bulmanın bu kadar zor olduğunu ilk kez görüyorum neyse bulacağız elbet şimdi bu bahsedilen sensitivy ve fring ayarlarını da yükselttim cihaz değişiklikler kabul edildi diyor fakat fakat mouse pad quanlity seviyesi nedense devamlı sabit kalıyor ilk taktığım zaman zemine göre hareket ediyordu nasıl yaptım bilmiyorum hayır mouse aktif olmasa ayarları zaten kabul etmiyor ve hata mesajı veriyor ve şu anda her işlemi yapmama rağmen dediğim kalite seviyesi çubuğu bir türlü hareket etmiyor stabil 4/3 Good 4/1 poor şeklinde durmakta. Her hangi bir tuşamı basacağım nedir, anlamadım ki...
    Hatta tekrardan yükledim bir daha fw upgrade 2.30 yaptım mouse şu anda takılı ve bilgisayar tarafından tanımlı şeklinde duruyor üstelik...

Anladığım kadarıyla ülkemizde bu Bannconun forumunda bahsedilen mouselardan yok, mantıklı düşünürsek,Amerikada yaşamıyorsanız tabi ki yok :) bu mousepad sadece orda var,kimi arkadaşlar bildiğiniz mutfak fayansını kestirip kendine düz ve yansımaya müsait bir yüzey bile yaptırmış. Diğer mouseun adını forumumuzdaki arkadaşlarımızda talep ederse,burda yazmak isterim ama gereksiz olarak bir ticari sitenin reklamını yapmak istemiyorum,birincisi ben o mouse pad i kullanmıyorum ikincisi ise benim burdan ticari bir kazancım olduğu düşünülmesin,sadece PC deki gibi mouse un hassas keskinliği ile verdiği oyun zevkini isteyen arkadaşlarıma yardım etmektir. Ben bulunduğum odanın ve durumumdaki birinin finansal kaynakları yüzünden,mouse pad i koyacak televizyonun karşısına imkana sahip değilim. Bundan çok üzgünüm çünkü bir mouse u gerçekten pc de oynarmışçasına aynı performansta kullanmak isterdim. Bunun diğer arkadaşlarım için mümkün olmasını sağlamak içinde her şekilde yardım etmek beni mutlu eder. Bilgi paylaşarak değer kazanır....

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.