Şimdi Ara

FragNstein ile FPS (Ana Konu) BF3 Firmware geliyor ! (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
716
Cevap
3
Favori
30.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar bf3 için ve mw3 için yeni firmware yayınlanmış hayırlı uğurlu olsun.asistanlar yeni firmware v3.55 8july dosyasına koymuşlar.yani tekrar indirmek lazım galiba bu dosyayı.herkesin bilgisine.bf3 pro diye geçiyor.herkese iyi oyunlar.
  • Ben denedim ama beğenmedim yine atlama oluyor ciddi şekilde. En güzel ayarı bulmak lazım.
  • bu atlama olayı deadzone.bunu ayarlaman lazım.bende de o problem var.araştırdım bir şeyler buldum onun çözümü için.
  • bizede bilgi verirsen cok sevinirim
  • arkadaşlar istanbulda bunun gibi bir ürünü başka markada olsa gidip alabileceğimiz bir yer varmı internet hariç
  • alet elime geçti daha deneyemedim endişeliyim biraz hafta sonu takacam ps3 e deneyecem bf3 ' te.birde firmware nasıl yükleyecez?
  • Fragnstein de bişeyi istemeden değiştirdim nasıl geri dönebileceğim bilen varmı.
    Nunchuckın hareketini mouse a mouse un hareketini nunchuck a verdim
    yani bf3 de, mouse ıle ılerı yapınca yuruyorum.

ayrıca son firmware ı yukledım ama takılıyor sanırıım mouse pad sorunu nasıl bişi kullanayım dersiniz.
  • evet arkadaşlar bu gelen son firmwarede bf3 pro yani çok çok süper.yüzde yüz uyum sağlıyor.deadzone olayı nerdeyse yokmuş.(bulduğum ayarlamalar sonucu) çok süper olmuş.sanki pc de oyun oynadım resmen.eski pc de ikinci dünya savaşı cod oynadığım yıllarıım aklıma geldi
  • disbritörü var.satış ofisi bile var.hatta yerinde gidip aleti kontrol bile edebiliyorsun.istanbulda satış ofisi.hüseyin bey bu disbiritörlüğü aldı.biz oyun severlere çok büyük katkı sağladı kendileri.hatta sitesi var.araştır bulursun.
  • firmware yükleme çok kolay.arkadaşlar bu ürünü yurt dışından getirtmeyin.türkide satış disbirütörü var.hatta iki yıl garanti ve alet parçalarının arızalarında parça değişimi ve teknik destek bile veriyorlar.hatta siteleri bile var.türkçe kullanma klavuzlu satıyorlar aleti.
  • Alet MW3'te süper ama BF3'te hala çok kötü. MW3 için alacaklar düşünmeden alabilir bilgisayardan farksız ama BF3 için alacaklar bir daha düşünsün derim.
  • üstteki iki cevap ölümüne çelişiyor hangisine inanacam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: diroix

Alet MW3'te süper ama BF3'te hala çok kötü. MW3 için alacaklar düşünmeden alabilir bilgisayardan farksız ama BF3 için alacaklar bir daha düşünsün derim.

bf3 tede özel ayarlarınızı yaparsanız ki ben yaptım.gayet memnun kaldım.pc den farksız şu anda.sinarpırda bile süper nişan alıp ateş ediyorum.özel ayarlarını yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prozyak

quote:

Alet MW3'te süper ama BF3'te hala çok kötü. MW3 için alacaklar düşünmeden alabilir bilgisayardan farksız ama BF3 için alacaklar bir daha düşünsün derim.

bf3 tede özel ayarlarınızı yaparsanız ki ben yaptım.gayet memnun kaldım.pc den farksız şu anda.sinarpırda bile süper nişan alıp ateş ediyorum.özel ayarlarını yapın.

Özel ayarlar dediğin hangileri deadzone ve mouse speed heralde? Tuact forumunda tavsiye edilenlerin hepsini denedim ama hiçbirini beğenmedim zaten o forumdaki yabancıların da şikayetleri devam ediyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: prozyak

quote:

Özel ayarlar dediğin hangileri deadzone ve mouse speed heralde? Tuact forumunda tavsiye edilenlerin hepsini denedim ama hiçbirini beğenmedim zaten o forumdaki yabancıların da şikayetleri devam ediyor.

evet şikayetleri devam ediyor bu şikayet edenler içinde bende vardım zamanında alette ayar yapmak çok vakit alıyor ama kablo olayını oratadan kaldırıyor.yattığım yerden oynuyorum.öyle rahatki.dediğim gibi ayarları bulup yapınca çok rahat ediyor insan..ama vakit alıyor.bide şunu hatırlatayım.en son gelen firmware yaniv3.55 yeni bir mod eklemiş.anladığım kadarı ile deadzone olayını ayarlıyorsun.

• deadzone olayı derken ilk önce benim bildiğim f tuşuna basıp mouse tekerliğini ileri yada geri döndürmekti.ama o ayarı yapmak aslında mouse sensitiv hareketini ayarlıyoruz.deadzone olayı ise daha farklı olduğunu anladım.deadzone ayarı f tuşuna basıp mouseda tekerliği sağa yada sola iteklemek(tıklatmak)sağa doğru tıklama yaparsanız deadzone artıyor yani karakteriniz kendi etrafında 360 derece dönebiliyor.mouse yerinden kaldırıp tekrar sürüklemek gerektirmiyor yani.sola doğru tıklatırsanız bu hız azalıyor yani sinirpır olduğunuzda düzgün nişan alabiliyorsunuz.titreme ve atlama azalıyor yada sıfırlanıyor.pc de hatırlarsanız oyun oynarken karakteri aniden sağa yada sola çevirme işlemi yaparken mouse u yerinden kaldırıp tekrar sürüklerdik hatırladınız mı?işte bu olayı sıfıra indirip arttırabiliyorsunuz.bu özellik yeni çıkan aimonlarda vardı.ama en sonki firmware de bu özelliği fragnsteınada eklemişler.bunları biliyormuydunuz acaba?bende ilk zorlanırdım.bu özelliği öğrenince ve ayarlayınca(deadzone ayarı) çok rahat ettim.sanırım bundan sonra firmware bile çıkartmaya gerek kalmayacak ayarları kendimiz bu özellikten yapabilecez.birde configirasyon programını kullanıp orda mose sensitivi mid ten higt a getirin.oyun içindeki opsionstan da controllerden sensitivi en yükseğe getirin. saygılar;
    PSN : ottoman222 BF3 UZMAN ASSAULT headset var ekleyin beraber oynayalım ve nasıl olduğunu görün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prozyak -- 17 Kasım 2011; 17:30:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Ps3 koluyla fps den zevk alamayanlar için ideal bir alet.

Bir kaç fotoraf çektim ürünle ilgili

nuke

Driver kurulumu

ilk olarak vista veya 7 kullanıyorsanız windows başlarken F8 e basıp güvenli kip te başlatma seçim ekranına gelip disable driver signature enforcement modunda başlatılması gerekiyo. Windows başlayınca ilk önce bannco nun sayfasından driver ı indiriyoruz ve kuruyoruz daha sonra dongle ın arkasındaki küçük düğmeye basılı tutarak pc ye takıyoruz ve 3 saniye boyunca elimizi düğmeden çekmiyoruz. Mavi ışığın kesintisiz yanıyor olması lazım dongle da. Aygıt yöneticisine girip insan arabirim aygıtlarında wireless mousecombo yada bunun türkçe versyonu çıkması lazım. Çıktıysa eğer çift tıklayıp sürücüyü güncelleştir butonuna basıp gelen ekranda ilk başta kurduğumuz driver ın yerini gösteriyoruz ve kuruluyo.

NOT: eğer wireless mousecombo gözükmüyorsa onun yerine new HID device yada yeni insan ara birim aygıtı bir ifade varsa ona çift tıklayıp update driver a basıp
    XP için: Select 'no windows update'.
    XP : Press Next.
    XP : Choose 'pick from a list of device drivers' ( listeden seç)
    XP : Select 'Next'.
    XP : Choose 'no search, I'll pick my driver'. (arama kendim seçicem)
    XP : 'Wireless Mouse Combo'. (komboyu görebiliyo olmanız lazım)

Vista için resimdeki işlemleri yapıcaksınız

M16 ile ilgili 2 adet yeni video çektim:

FRAGNSTEİN FIRMWARE LAR

Son gelen 2.3 firmware ı ile pc den hiç bir farkı kalmadı. %100 uyum %100 performans. Dilediğiniz gibi sensitive ayarı,rapidfire ve aimlock seçeneği.
    Driver ı kurduktan sonra bannco nun sayfasından 2.3 firmware ını indirip alete kurabilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------

deadzone olayı derken ilk önce benim bildiğim f tuşuna basıp mouse tekerliğini ileri yada geri döndürmekti.ama o ayarı yapmak aslında mouse sensitiv hareketini ayarlıyoruz.deadzone olayı ise daha farklı olduğunu anladım.deadzone ayarı f tuşuna basıp mouseda tekerliği sağa yada sola iteklemek(tıklatmak)sağa doğru tıklama yaparsanız deadzone artıyor yani karakteriniz kendi etrafında 360 derece dönebiliyor.mouse yerinden kaldırıp tekrar sürüklemek gerektirmiyor yani.sola doğru tıklatırsanız bu hız azalıyor yani sinirpır olduğunuzda düzgün nişan alabiliyorsunuz.titreme ve atlama azalıyor yada sıfırlanıyor.pc de hatırlarsanız oyun oynarken karakteri aniden sağa yada sola çevirme işlemi yaparken mouse u yerinden kaldırıp tekrar sürüklerdik hatırladınız mı? işte bu olayı sıfıra indirip arttırabiliyorsunuz. bu özellik yeni çıkan aimonlarda vardı.ama en sonki firmware de bu özelliği fragnsteınada eklemişler. bunları biliyormuydunuz acaba?bende ilk zorlanırdım.bu özelliği öğrenince ve ayarlayınca(deadzone ayarı) çok rahat ettim.sanırım bundan sonra firmware bile çıkartmaya gerek kalmayacak ayarları kendimiz bu özellikten yapabilecez.birde configirasyon programını kullanıp orda mose sensitivi mid ten higt a getirin.oyun içindeki opsionstan da controllerden sensitivi en yükseğe getirin. saygılar;
    PSN : ottoman222 BF3 UZMAN ASSAULT headset var ekleyin beraber oynayalım ve nasıl olduğunu görün

• Arkadaşlar aleti ps3 e kuramadım usbyi takıyorum iki aletide çalıştırıyorum ikiside yanıyor ama hiçbir şey yani sağ sol yapamıyorum kitapçıkta PS tuşuna basılı tutun menü gelecek demişler ama basılı tutunca kapanıyor alet ne yapmam lazım
  • az önce mecidiyeköy ofislerini aradım fragnstein pek ilgili değiller bf3 için almak istiyorum %100 performans alailirmiyim diye sordum cevap yok ,deneme imkanım varnı hayır kutuyu acturmiyoruz diyorlar sizde kurulu bir ps3 yokmu veya ben getirip orada denesem herseye hayır demek ki mallarına güvenmedikleri sonucu çıkıyor kanımca
  • quote:

Orijinalden alıntı: DestroyeR33

Arkadaşlar aleti ps3 e kuramadım usbyi takıyorum iki aletide çalıştırıyorum ikiside yanıyor ama hiçbir şey yani sağ sol yapamıyorum kitapçıkta PS tuşuna basılı tutun menü gelecek demişler ama basılı tutunca kapanıyor alet ne yapmam lazım

hocam foruma fragnstein aldım artık 1000 kat daha ölümcülüm yazmıştınız...:)
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.