Şimdi Ara

FPS Oyunları İçin Klavye ve Mouse Önerisi PS4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Özellikle overwatch, battlefield ve Rainbow 6 Siege gibi oyunları ds4 ile oynamak bana çok zor geliyor ki bu da ds4 e alışık olmamamdan kaynaklı.
    Bu tür oyunlar için yalnızca ps4 için üretilen klavye ve mouse almayı planlıyorum eğer kablosuz olursa daha iyi olur.
    Bütçe; ürünün kalitesine ve kullanılabilirliğine göre değişebilir ama kafamdaki fiyat 300₺ civarı.

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler. İyi oyunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alış o zaman kardeş.

Bence klavye mouse eşitliği yok ediyor.
  • linc geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle adamlar yüzünden konsolda fps oynanmaz oldu, buna izin verenlerin de Allah belasını versin başta sony.
  • Harold.Finch kullanıcısına yanıt
    Bu yönden hiç bakmamıştım haklısın

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Dostum tavrın çok saygısızca karşında 32 yaşında bi adam var ki bunu senden büyük olup olmamaktan değil çocuk muamelesi yapmaman adına yazıyorum.
    Herkesin fikri önemli benim için bunu daha güzel bir dille söylesen sana daha çok yakışırdı diye düşünüyorum.
    Ayrıca bazı oyunlar hem pc hem de ps4 ile aynı mimaride online oyun oynatıyor yani sen kolla cebelleşirken adam klavye mousela işini hallediyor. Bence asıl eşitsizlik burda başlıyor. Bunu nasıl yapıcaz?

• bir dakika ya bu tarz resmi ürünler ( klavye mouse) var mı yani ps4 için? eğer öyleyse yazıklar olsun. nerede bu eşitlik? konuyu açan arkadaşa sesleniyorum. kimse anasından ds4 ile fps oyun oynayarak çıkmadı. her insanın bir adapte olma dönemi oluyor. oynaya oynaya alışırsın. alışınca klavye mouse istemeyeceksin bile. bana güven.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RapiD_

Dostum tavrın çok saygısızca karşında 32 yaşında bi adam var ki bunu senden büyük olup olmamaktan değil çocuk muamelesi yapmaman adına yazıyorum.
    Herkesin fikri önemli benim için bunu daha güzel bir dille söylesen sana daha çok yakışırdı diye düşünüyorum.
    Ayrıca bazı oyunlar hem pc hem de ps4 ile aynı mimaride online oyun oynatıyor yani sen kolla cebelleşirken adam klavye mousela işini hallediyor. Bence asıl eşitsizlik burda başlıyor. Bunu nasıl yapıcaz?

Hangi oyun mesela pc ve ps4ü aynı serverda oynatıyor ?
  • quote:

Hangi oyunmuş o fpslerde yok öyle bi dunya hayal aleminde yasiyorsun.

• quote:

Öyle bir şey yok çıkar onu aklından. En son sanırım Paragon'da öyle bir olay oldu sanırım ama o da zaten kendiliğinden klavye mouse destekli öyle ps4 özel bir şey alman gerekmiyor.
  • https://www.playstation.com/en-us/explore/accessories/tac-pro-for-playstation-4/

Playstation resmi sitesinde yayınlandı... Based on fps games diye de eklemişler. Almıyorum bf1 falan...

Fpslerde acemiyim tam bilmiyorum ama sf v de oluyor mesela.

• quote:

Fpslerde acemiyim tam bilmiyorum ama sf v de oluyor mesela.

Sf5 mouse klavye ile mi oynuyorsun ?

Oynamıyorsun arkadaşım onda da stick ve kol farkı var o sebeple dedim. Yukarıda yazdığıma ithafen yazdıysan yanlış yazmış olabilirim.

• Oyunlarda öyle çok profesyonel biri değilim tamamiyle zevkine oyun oynarım bir soru sorduk millet meğerse bu konudan baya bir dertliymiş anladım
    Yukarıda bir arkadaş eşitsizlik olacağını söylemiş kesinlikle hak veriyorum bu sebeple ds4 le cebelleşmeye devam
    Ayrıca fikirlerini paylaşan arkadaşlarıma da tşk ederim.

• https://forum.donanimhaber.com/m_119557108/tm.htm

malesef beyler korktuğumuz olay başımıza geliyor mouse klavye psikopatları üreyecekler ps4'lerde
  • quote:

Oynamıyorsun arkadaşım onda da stick ve kol farkı var o sebeple dedim. Yukarıda yazdığıma ithafen yazdıysan yanlış yazmış olabilirim.

Sacmalamaya basladin iyice, pcnin yaninda stick mi veriyolar mouse klavye gibi, ona da ps4e de istersen alirsin, kolla da ne muthis oynayanlar var, konsol oyuncusu klavye mouse almak zorunda degil alanin da ben neyse bisey demiyim fazla.

Bana bak veled defol uza burdan nereye yazıyorsan yaz benim konuma yazma sen kimsin de benle babanın oğluymuş gibi konuşuyosun? Adamın canını sıkma boşbeleş.

• quote:

Bana bak veled defol uza burdan nereye yazıyorsan yaz benim konuma yazma sen kimsin de benle babanın oğluymuş gibi konuşuyosun? Adamın canını sıkma boşbeleş.

Biraz sert girmis olabilirim kusura bakma ama mouse klavye olayini duyunca sinirleniyorum, veled yasini gectik.

Ben de sert yaptıysam sen de kusura bakma.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.