Şimdi Ara

FPS DÜŞMESİ LÜTFEN YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar yaklaşık 2 hafta önce sistem topladım sistemim şöyle
    gtx1050ti
    gigabyte ab350 gaming 3 anakart
    r5 1500x işlemci
    toshiba p3 1tb harddisk
    zalman z3 plus
    high power 85+ 600w psu şimdi gelelim konuya sistemi bir güzel kurdum driveler güncel herşey güncel pc yi çalıştırdım oyun oynuyorum tam performansla ancak pc reset atınca yani kapatıyorum ve açıyorum hemen ardından bayagı bir fps düşüşü oluyor sıcaklıklarda hiçbir sorun yok ekran kartı sıcaklıgı en fazla 60 cpu da 55 i gördü sıcaklıklar gayet normal işlemci hızında çılışıyor.Uzun süre oyun oynuyorum hiçbir fps düşmesi yok ancak pc resetten sonra bayagı bir fps düşüşü oluyor neden oluyor olabilir sizce lütfen yardım edin kaç gündür bununla uğraşıyorum...

• Lütfen arkadaşlar yardım edin kafayi yicem nasıl çözebilirim bunu sorun nerede olabilir bilen yokmu
  • Afterburner ile çalıştırarak FPS düşüşü yaşandığı anda ekran kartı yüküne falan bakabilir misiniz ?
  • FPS DÜŞMESİ LÜTFEN YARDIM! burada normalde 100+ fps almam gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: crybeek

FPS DÜŞMESİ LÜTFEN YARDIM! burada normalde 100+ fps almam gerekiyor

Vsync'e baktınız mı . Her şey normal gözüküyor . Bazı oyunlarda vsync limiti 50 olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Athlon 840 Kaveri -- 19 Temmuz 2017; 19:12:6 >
  • Baktım dostum sadece o oyunda değil diğer oyunlardada FPS düşmesi oluyor donanım da sorun yok da nerede sorun cozemedim resetten sonra FPS düşüyor yoksa 10 saat oynaşan sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi fark ettim benim anakart ab350 gaming 3 içinde aorus ax370 in biosu var aradım böyle bişey mümkün değil uyuşmaz dediler bundan olabilir mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.