Şimdi Ara

Fox Kids(Jetix) Çizgi Dizileri Fan Club [25] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
53
Favori
87.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • a.t.o.m. alpha teen on your machines hala devam ediyormuş. Nereden izleyebilirim?
  • Anılarrrrr Disney madem satın almış hazırda duran türkçe dublajlı bu çizgi filmleri yayınlasın Disney veya Disney xd başka kanala bile verebilirler :II ama eminim 10 jetix çizgi filmi varsa 7'si arşivlerde duruyordur tr dublaj
  • Andy ah be ne günlerdi özledim yeminle sabahın soguk erken saatlerde battaniye altına girer izlerdim özlemişiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ovalama zamanı
  • hocam ekler misin beni de?

• yaz
  • Eklersen sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: DupAgents

Anılarrrrr Disney madem satın almış hazırda duran türkçe dublajlı bu çizgi filmleri yayınlasın Disney veya Disney xd başka kanala bile verebilirler :II ama eminim 10 jetix çizgi filmi varsa 7'si arşivlerde duruyordur tr dublaj

Disney satın almamış Jetix zaten Disney'indi. Yani Jetix'de yayınlanan yapımların çoğu bence de dediğin gibi arşivlerinde duruyordur. Jetix'in bir duruşu,markası vardı şimdi ki Disney kendi kanalında bile kendi ürettiği yapımları yayınlamıyor. Kendi ürettiği yapımlar da bizim çocukluğumuzda izlediğimiz yapımların yanına yaklaşamıyor. Keşke o yapımları arşivlerde bekletmek yerine başka kanallara pazarlasalar veya dvd'sini çıkarsalar biz arşivlesek.

• Aglicam ya kac sene olmus be

• quote:

Orijinalden alıntı: -JeRoMaX-

quote:

Orijinalden alıntı: DupAgents

Anılarrrrr Disney madem satın almış hazırda duran türkçe dublajlı bu çizgi filmleri yayınlasın Disney veya Disney xd başka kanala bile verebilirler :II ama eminim 10 jetix çizgi filmi varsa 7'si arşivlerde duruyordur tr dublaj

Disney satın almamış Jetix zaten Disney'indi. Yani Jetix'de yayınlanan yapımların çoğu bence de dediğin gibi arşivlerinde duruyordur. Jetix'in bir duruşu,markası vardı şimdi ki Disney kendi kanalında bile kendi ürettiği yapımları yayınlamıyor. Kendi ürettiği yapımlar da bizim çocukluğumuzda izlediğimiz yapımların yanına yaklaşamıyor. Keşke o yapımları arşivlerde bekletmek yerine başka kanallara pazarlasalar veya dvd'sini çıkarsalar biz arşivlesek.

Aynen öyle hocam, arşiv yapmayı hep istemişimdir ancak ulaşamadım hepsine asla...

• Çok güzel hort bu saatte be

• Duygulandım be. Kaç sene önceydi. Kuzenimle bütün gün izlerdik.

• Hortu falan hiç düşünmemiştim aslında. 20 yaşıma geldim hala arıyorum bu çizgi dizileri belki izlemem ama bulunsun istiyorum elimin altında.
  • Çılgın Korsan Jack Favorim . Benide ekleyin
  • Günler önce fox kids ile anılarımı canlandırırken aklıma bir çizgi film gelmişti. böyle sarışın birgenç vardı, mavi saçlı bir sihirbaz ile sihir öğreniyor, sonrasında mutant falan oluşturuyorlardı. uzun süren araştırmalarım sonucunda ismini bulabildim: '"The Creepy Crawlers"

acaba benim gibi şu diziyi hatırlayanlar var mıdır?

• Ne günlerdi. Ne çabuk geçti

• Duygulandım lan
  • Yine olsa böyle kanal en az 3 saat izlerim.

• Hocam benide eklermisin, ne gunlerdi be

• çılgın korsan jack in çok az bölümü vardı ama izlemeye doyamazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha435 -- 13 Ekim 2015; 0:06:21 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.