Şimdi Ara

Fotoğrafları Yorumlamanızı İsterim :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @öcüü..
    Estağfurullah ne kusuru :) Adanın bir başka yakası derken, avşa merkeze 3 km uzaklıkta. araç ile 5 dakika sürüyor. Evet kaldığım yer ile deniz arası +/- 10 metre. Size haritadan göstereyim;

https://www.google.com/maps/dir/40.4968004,27.5258428/Avşa,+10940+Avşa%2FBalıkesir,+Türkiye/@40.5036214,27.5224393,3403m/data=!3m1!1e3!4m8!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x14b419cb9603b347:0x844abb052c97946e!2m2!1d27.498611!2d40.511944

Kırmızı ile işaretli yer avşa merkez, unnamed rt yazan yer ise yiğitler köyü, kaldığım yer.

Sıcaklık bugün 20 derece gözüküyor. Ertesi günlerde artış var. Denize girilebilir durumda. Diğer günler ile birlikte takip için;
    http://avsa-adasi.neredekal.com/hava-durumu/

Linkini kullanabilirsiniz

@A.K.D
    Çok teşekkür ederim sevindirdiniz :)

@Polifemus
    Teşekkürler

• fena değil üstlerdeki bi arkdaşın dediği gibi güneşin dışına çık biraz
  • Bence mükemmel olmuş
  • Türk Bayrağı fotoğrafını çok beğendim özellikle hocam, devamını bekliyoruz :)
  • güzeller gerçekten, tebrik ederim :)
  • Muhteşem fotoğraflar hocam sizden daha iyilerini bekliyorum

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avşaya çok gittim. Yiğitler kısmı adanın rüzgar alan kısmında olduğu için tatilciler için cazip değildir. Su dalgalıdır süreklive rüzgarlıdır. Arkadaşın dediği gibi merkez yakın belki ama kimsenin tercih ettiğini görmedim, duymadım. Sizde büyük olasılıkla yerlisisiniz avşanın veya akrabalarınız var.
  • Şu fotoğrafları şuraya koyun arkadaş. Farklı farklı yerlere yönlendirmeyin.
  • Güzel

• @erendiz
    Onun için mi Yiğitler Köyü tıklım tıklım? :) Su dalgalı ve rüzgarlı diyorsunuz, ben senelerdir girilemeyecek kadar sert bir rüzgar görmedim. Beyefendi aile yeri istedi, bende en uygununu söyledim :) Avşa merkezde afedersinizde, çok cins insanlar var. Ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Aile ile birlikte merkezde kalınmaz :) Ben doğma büyüme İstanbulluyum ve avşada akrabayı bırakın, tanıdığım dahi yok :)

@nk061
    Arkadaşım, buraya yüklesek "boyutları çok yüksek yüklemeyin şuraya" dersiniz. Boyutu küçültüp yüklesem, fotoğraflar pixel pixel anadolu oluyor. Hepsini geçtim, linke tıklamak çok mu zor bunu anlamıyorum. Sayfaya engel olmuyor, farklı sekmede açılıyor.

-Diğer arkadaşlarada teşekkür ederim :)
  • Fotograflar baya kaliteli hocam eline saglik.rütüşlarla oynanabilir ps ile bence gayet basarili.

• M_Furkan kullanıcısına yanıt
    simage olarak buraya yükle. Kimse itiraz etmez.
  • Başarılı
  • Güzel duruyor, tebrikler.
  • çok güzel. bayrak fotosu müthiş.
  • basarılı hocam

• emeğinize sağlık

• tebrik ederim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.