Şimdi Ara

Fotoğraf Yarışması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Son Katılım Tarihi : 15 nisan 2012
    Ödüller : Birincilik Ödülü =>Panasonic Lumix DMC Gf2 14-42 Fotoğraf Makinesi

İkincilik Ödülü : Fujitsu Notebook

Üçüncülük Ödülü: Loewpro Marka Fotoğraf Çantası

Ayrıntılı bilgihttp://www.hursen.org/

sadece duyuru yapıyorum orada yazılandan fazlasını bilmiyorum .

• ödüller iyi olsa keşki
  • aslında o kadar da kötü değil ya
  • Yarışma konusu nedeniyle tahminimce çoğunlukla içinde insanların olduğu fotoğraflar çekilecektir. Kendiniz bir kurgu yapmayacaksanız karşınıza çıkan anlık olayların fotoğrafını çekmek zorundasınız. Böyle bir durumda fotoğrafını çekeceğiniz insanlardan nasıl izin alınır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duncan Idaho

Yarışma konusu nedeniyle tahminimce çoğunlukla içinde insanların olduğu fotoğraflar çekilecektir. Kendiniz bir kurgu yapmayacaksanız karşınıza çıkan anlık olayların fotoğrafını çekmek zorundasınız. Böyle bir durumda fotoğrafını çekeceğiniz insanlardan nasıl izin alınır?

Dostum çok sık başıma geldi bu durum. Kimse tanımadığı bir adamın fotoğrafla ne yaptığını kestiremiyor / çektirmek istemiyor. Sadece çekmeden önce insan arasına karışın, soru sorun - vay hocam nerelisin işin de zor senin , ama ellerin ekmek tutuyor - hayat zor çalışmayana para yok - bak biz de ekmek parası peşindeyiz (tabi böyle direkt konuya dalmayın ) ama kendinizin güvenilir olduğunu gösterin. Yani tamamen sizin insan ilişkilerinize kalmış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.