Şimdi Ara

Fotoğraf makinesi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Babam için bi fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum yalnız hiç bilgim yok bu konuda tavsiyelerinize ihtiyacım var.
    Kendisi canon marka makineleri seviyor 1.000 lira civarı canon marka hangi makineleri önerirsiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de ek olayım :D

kompakt makine arıyorum ve pek anlamıyorum bu işlerden. Son günlerde çileden çıktım. Yardıma ihtiyacım var.

2bin liraya kadar bütçem var ama daha düşük olmasını tercih ederim. Manzara ve sokak fotoğrafçılığı için düşünüyorum video ve macro benim için önemli değil.

Sıfır ürün arıyorum uzun süre kullanmayı düşünüyorum makineyi. Farklı lensler takılabilir olursa büyük bi artı olur benim için.

Hepsiburadadan samsung nx mini sipariş ettim 800 liradan elimizde yok diye iptal ettiler daha çok gıcık oldum.

Baktığım modeller;

Sony A6000,
    Sony rx-100m3
    Samsung nx1000
    Samsung nx3000
    Canon m3
    Panasonic DMC-GF6K
    Nikon J4

baktığım modeller.

Nikon j4 1000 liraya değr mi mesela hiç bi fikrim yok?
  • merhaba,

ikinci el düşünürseniz kendi kullandığım canon 600D'yi satmayı planlıyorum, ilan linki aşağıdadır,

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-sahibinden-canon-600d-18bin-shutter-tamron-17-50-opsiyonel-281295563/detay/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.