Şimdi Ara

Fotoğraf makinesi tavsiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba. Fotoğraf makinesi arayışı içindeyim. Elimde şu an Panasonic Lumix FZ50 var fakat boyutlarından ötürü taşıması sıkıntı çıkarttığından dolayı daha küçük boyutlu makinelere yönelmiş bulunuyorum. Araştırmalarımın sonucu 2 makine arasında kaldım. Canon SX220 IS ve Olympus SZ-14. Sizin tavsiyeniz hangisinden yana olurdu? Limitim 500 TL civarı. En fazla 600 TL ye kadar çıkabilirim. Ayrıca bu makineler dışında önerebileceğiniz makinalar da olabilir.

• @İmportant ilginiz için teşekkürler fakat adreslerini eklemiş olduğunuz ilanlardaki makinaların hepsi benim FZ50 boyutlarında. Ben daha küçük boyutlarda bir makina arayışı içindeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olympus SZ-14 bundan uzak durun derim.
    @İmportant'ın önerdiği makinaların hepsi sizin baktıklarınızdan 10 gömlek iyi fotoğraf kalitesi verir.
    Tabi boyut ve taşıma derdi olunca yapılacak çok fazla bir şey olamıyor. O da sizin tercihiniz.
  • muhtemelen ıyı fotoğraf verir zaten prof. makınalr ama ben taşıma açısından sıkıntı yaşadıgım için zaten küçük makına tercih edıyorum..
    peki neden olympus SZ-14 uzak durmam gerekir bu ikimakına arsında kaldım olympus hakkında pek kullncı yorumu yok ama özellik bakımından ıyı gıbı canon hakkında ise pek olmsuz yoruma rastlamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.