Şimdi Ara

fotoğraf makinesi önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba daha önce açılmıştır belki bi çok kez bu konu. ben dslr bi fotoğraf makinesi almak istiyorum. Amatör seviyede uğraşmak istiyorum fotoğraf çekimiyle ama beni 3-4 yıl idare edecek bir makine olması gerekiyor. kendim biraz araştirdim ama herhangi bi teorik bilgim olmadığı için işin içinden çıkamadım. 2000 lira bütçem var. yardımcı olup bilgilerinizi paylaşır mısınız.. ?

• Sifir olarak o paraya isinizi gorecek bisey bulmaniz zor. 18-55 lensli cihaz almanizi tavsiye etmem.

Asagidaki ilan cok cok cazip.

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-temiz-pentax-kr-ve-sigma-17-70mm-fiyat-dustu-411783578/detay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. el alması sıkıntı adam daha birşey bilmiyorki makinede neye bakacak. 2000 bütcenide ne çıkacağı belli olmayacak bir cihaza yatırmamamı öneririm .

o bütce ile ya kampanya takip et yada spottan

nikon için d5200 veya d5300
    canon için 700d
    sony a6000(aynasız dsrl)
    bu modellere bakabilirsin.
  • Arkadaşlar genelde otomatik modda kullandığım bir eos m'im var. Model yükseltmek istiyorum. Sizce benim almam gereken model nedir? Çoğu özelliği kullanmayacağım muhtemelen ama zaman geçiyor ailemin belgeselini çekmek istiyorum ve gezilerde kullanacağım.

70d

760d

750d

Eos m3

Sony a6000

Belki Nikon'un bir modeli olabilir.

Canon için lens yatırımı olarak

Tokina 11-16mm

50mm

55-250mm düşünüyorum

Belki 24mm

Belki 17-50mm

Belki 18-135mm olabilir

Sony'e lens seçeneksizliği ve pahalılığından dolayı soğuğum.

Hangisini almalıyım bu cihazlardan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.