Şimdi Ara

Fotoğraf Kağıdı Tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
3
Favori
1.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler HP Advanced 10x15 kullanıyorum gayet memnunum. Fakat biraz küçük geldiği için yine aynı serinin 13x18 olanını sipariş ettim.

Fakat bildiğiniz gibi fiyatı biraz yüksek, ben de Rovi'nin kağıtlarını gördüm, HP'ye oranla yarı yarıya fiyatı, çok memnun olanlar varmış. Premium İnci ve Parlak serisi.

Sonuç olarak bu kağıt markası için kimisi iyi kimisi kötü diyor. Gramaj olarak bakıldığında 250 gr HP'ye göre bu 300 gram olduğu için daha iyi mi kötü mü bilemiyorum ama eğer ikisi de aynı kalitede ise, HP ile arasında fark yok ise bundan sonra onu tercih edeyim diyorum. Sonuç olarak Rovi bilinmiyor HP gibi, bu durumda HP markası için para ödemiş olmak istemiyorum. Tabi hissiyat olarak HP karton kutuda falan geliyor, daha bir premium havası var ama dediğim gibi baskıda netlik, kalite aynı ise onu kullanmak istiyorum.

Daha kaliteli markalar varsa tavsiyelere de açığım. Ama nedense Epson ve Canon bana soğuk geliyor, hiç kullanmadığım için de olabilir.

• _ELNINO_ kullanıcısına yanıt
    rovi kağıtların satıcısı ve kullanıcısı olarak hp'lerden daha çok beğeneceğinize eminim 280 gr advance seriside 300 gr premiumlardan aşağı kalmaz. hatta bana sorarsanız 300 gr fazla kalın 280 gr kağıtlar ideal. rovi inkjet fotoğraf baskısı piyasasında çokça bilinen ve tercih edilen bir markadır.
  • erdem baskı malzeme kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz reklam kokan bilgiler için teşekkürler. Daha çok kullanıcı yorumlarını duymak istiyorum.
    aman yarabbi yakaladınız beni, çok zekisiniz sahiden. Halbuki o kadarda çaktırmamaya çalışmıştım ama siz tam bir külyutmaz çıktınız. Allah sizin gibi aşırı zeki üyeleri biz satıcılardan korusun amin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem baskı malzeme -- 31 Ocak 2015; 11:07:40 >
  • erdem baskı malzeme kullanıcısına yanıt
    Güldürdünüz beni ne diyeyim.
    15-20 tl'yi riske edip kendiniz deneyin. beğenmezseniz iade alırım söz :)

http://www.sarfet.com/fotograf-kagidi
  • quote:

Orijinalden alıntı: OCP Türkiye

15-20 tl'yi riske edip kendiniz deneyin. beğenmezseniz iade alırım söz :)

http://www.sarfet.com/fotograf-kagidi

Teşekkürler aldım kağıdı gayet de güzel çıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.