Şimdi Ara

Forza Motorsport 7 ve Project Cars 2 Grafik Karşılaştırması (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Grafik karşılaştırmak için yetersiz bir video olmuş bence, tüm hava şartlarında farklı arabalarda olsa daha iyi olurdu. Biliyorsunuz kimi oyunda bazı arabalar başarısız şekilde oyuna ekleniyor. Bu arada her iki oyunda başarılı ama bunların yanında Gran Turismo Sport grafik olarak çok zayıf kalıyor.
  • alican88 kullanıcısına yanıt
    Lan ne utanmaz adamsın 10 yarış yaptık sadece bir kere 1. oldun kalan yarışların hepsini benimle beraber sarppy nickli arkadaş kazandı siz ancak sondan 1. olursunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Lan ne utanmaz adamsın 10 yarış yaptık sadece bir kere 1. oldun kalan yarışların hepsini benimle beraber sarppy nickli arkadaş kazandı siz ancak sondan 1. olursunuz

Mehmet abi rezil caglari goruyormusun adam nasil iftira atiyor 1.geldigi yarisi bile hatirlamiyorum 😂😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alican88 kullanıcısına yanıt
    Bagajı önde giden caylaklari dikkate almıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 25 Eylül 2017; 22:57:41 >
  • Sürüş hissi en iyi direksiyonla alınır ve bu konunda Project Cars 2, Forza 7 den açık ara daha önde. Joypad ile sürüş, Forza 7 de çok daha iyi.

Bu biraz da hangisinin sim olduğu ile alakalı.
  • quote:

Hoca en sonlarda geziyordu en son. Ne ara yukarılara oynamaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Ugur abi driveclubta allahtan tir kamyonet kamyon gibi araclar yok..onlar olsa mehmet abi hic durdurulmaz onune geleni biciyordu baska turlu ust siralara cikamaz zaten 😂😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Ugur abi driveclubta allahtan tir kamyonet kamyon gibi araclar yok..onlar olsa mehmet abi hic durdurulmaz onune geleni biciyordu baska turlu ust siralara cikamaz zaten 😂😂😂

Eski huyundan vazgeçmemiş anlaşılan.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Lütfen böyle mesnetsiz iftiralar atmayalım, ben gayet temiz araç kullanan bir pilotumdur. Birine vurmuşsam, kesinlikle suç karşıdadir...

• PC 2'nin Forza ile karşılaştırılması dahi komedi. İkisini de oynadım, kendi ekranınızda farklar çokk daha belirgin.

Kontroller ile Forza kat be kat daha fazla akıcı.

PC 2 'yi bırak forza ile kıyaslamayı, ilk oyunu PC 1'den bile daha kötü bir iş ortaya koymuş görsel olarak.

Ki PC 1'de 200 saatim var.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Lütfen böyle mesnetsiz iftiralar atmayalım, ben gayet temiz araç kullanan bir pilotumdur. Birine vurmuşsam, kesinlikle suç karşıdadir...

Yav hocam bırak yaaa. Sana çarpışan oto hoca diyorlar. Ne çabuk unuttun.
  • Açıkçası project cars 2, gtr2'den beri oynadığım en iyi simülasyon. Forza 6'yı pc'de denedim. Direksiyon kontrolü ciddi anlamda felaketti. 7'de iyileşme var mı?

Bu videolarda bariz forza daha iyi, ama hava şartları sanki aynı değil, project cars 2 grafik olarak oynadığım en iyi oyun diyebilirim.

Gerçek simülayon olarak bakarsak, forza 7 daha iyi ve direksiyon kontrolü daha iyi diye tecrübe eden var mı?

Project cars 2 direksiyon girdileri bugüne dek oynadığım en iyisi olmuş. 1 çok sıkıntılıydı, bunda düzeltmişler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.