Şimdi Ara

Forza Motorsport 7 | ANA KONU | Xbox One X (Doğal 4K) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
9
Favori
22.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    E3 ve Gamescom daki demoyu verecekler %100 ben izlemekten bıktım şahsen hiç merak etmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    FM eskisi gibi ilgimi çekmiyor artık, eski heyecan yok.

Horizon daha ilgi çekici.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Horizon da sarmıyor artık hep aynı tas aynı hamam değişen sadece geçtiği mekanlar. Şöyle Midnight club gibi şehirde geçen, bol trafikte makas attığımız bir yarış oyunu görmeden ölecez sanırım.

Başkan valla ne bilim hoşuma gitti yada bana altıncı oyunu oynamadığım için mi öyle geldi acaba.
    Dediğiniz de haklısınız, Midnight Club tarzında bir oyun ne yazıkki beklemiyorum artık bende. Umarım bizi yanıltırlar...

Bu arada Horizon halen FM'dan daha ilgi çekici bana göre. FM 5 ve 6 ile o eski parıltısını kaybetti. Halbuki FM 3 ve FM 4'ü nasıl beklemiştim... Horizon'da en azından mekan değişimi var, FM'da ise sanki aynı oyunu oynuyorsunuz hissiyatı var, ufak DLC'ler ile oynanışa dokunulmuş ve ufak eklentiler getirilmiş gibi.

Buna rağmen FM 7'yi de bekliyoruz tabiki, ama o eski heyecanı kalmadı artık.
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Forza 7 de 30 küsür pist varmış ama sadece 1 tane yeni pist varmış oda demo daki Dubai pisti Turn 10 resmen rezilleri oynuyor ben 50 pistli Project Cars 2 yi oynayacağım bu sene. Forza 6,5'a kuruş çıkmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Forza 7 de 30 küsür pist varmış ama sadece 1 tane yeni pist varmış oda demo daki Dubai pisti Turn 10 resmen rezilleri oynuyor ben 50 pistli Project Cars 2 yi oynayacağım bu sene. Forza 6,5'a kuruş çıkmaz.

Yazık hocam o zaman. Bekle bekle o kadar, neye yarasın. Şu oyun gelistirme isini adam akıllı yapsınlar, her sene yeni oyun piyasaya sürmek yerine. Motorsport serisi icinde, horizon serisi icinde geçerli bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun Mısır mağazada şaka gibi bir fiyata 30$'a satılıyor ama bu ülkenin gift kartı olmadığı için satın alamıyoruz.

Forza Motorsport 7 | ANA KONU | Xbox One X (Doğal 4K)

Bizde de Standard Edition sürümü 260 Lira

Ne güzel değil mi
    TR store zengin ve elite kullanıcılara hitap ettiği için en pahalı ülkelerden biri. Ülkemizin gelir seviyesi çok yüksek olduğu için 260₺ az bile

Büyyüh Türkiye. Ben hep 50 TL'lik benzin alıyorum o yüzden benzin zammı beni etkilemiiii
    Ben 50 tl lik alıyorum hep kafam rahat oluyor

• Arkadaşlar 19 eylülde xbox one s demoyu oynayanlar yorumlarını yazarsa memnun kalırım.Ona göre ya S yada X alacağım Kasımda.4k tvim yok almakda istemiyorum.4k gereksiz birşey.Ama işte insan aradaki farkları merak ediyor.Yalnız project cars 2 'nin X'deki perfonmasını merak ediyorum.İyi bir pc de görüntüleri çok iyi onun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GunslingerofMoon

Arkadaşlar 19 eylülde xbox one s demoyu oynayanlar yorumlarını yazarsa memnun kalırım.Ona göre ya S yada X alacağım Kasımda.4k tvim yok almakda istemiyorum.4k gereksiz birşey.Ama işte insan aradaki farkları merak ediyor.Yalnız project cars 2 'nin X'deki perfonmasını merak ediyorum.İyi bir pc de görüntüleri çok iyi onun.

hocam xbox one x ile oynamadıktan sonra asla anlayamazsın ki o asıl farkı

Oyunun xbox one 'da güzel gözükeceğiz kesin bir konu, onu tartışmaya bile gerek yok zaten.

Ya da kasımı bekleyip hem xbox one x'de oynayanlara hem xbox one'da oynayanlara soracaksınız ona göre karar vereceksiniz.

Ben de şahsen pc'ye alacağım çok pahalı ama vereceğiz bir şekilde o parayı ne yapalım. Heyecanla bekliyorum

• GunslingerofMoon kullanıcısına yanıt
    55" oled tv
    XO X
    Dolby Atmos ses sistemi ile Forza 7 oyna bakalım o zaman da gereksiz diyebilir misin:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

55" oled tv
    XO X
    Dolby Atmos ses sistemi ile Forza 7 oyna bakalım o zaman da gereksiz diyebilir misin:)

birde direksiyon set varsa of
    İşte o zaman baklava tadında olur asıl The Witcher 3 nasıl olur ben onu merak ediyorum.
  • Şu fm7 ps a çıksaydı iyi olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Şu fm7 ps a çıksaydı iyi olurdu.

PS için Gran Turismo var daha ne istiyorsun :)

• Source kullanıcısına yanıt
    Fazla sim göz çıkarmaz. Gt yi bekleye bekleye ağaç olduk

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.