Şimdi Ara

Forza Motorsport 7 | ANA KONU | Xbox One X (Doğal 4K) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
9
Favori
22.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snakefatih

Fazla sim göz çıkarmaz. Gt yi bekleye bekleye ağaç olduk

2013'ten beri ps4'e gran turismo oyunu çıkarmayan sony'nin mallığı bu.

Böyle kaliteli bir seriyi niye yeni nesile getirmekte bu kadar geciktiler akıl almaz valla.

pc'niz sağlamsa orada forza 7, ps4'e de çıkınca da gran turismo sport oynarsınız
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Kazu nun tuzu kuru olmasından kaynaklanıyor keseceksin samanını bak o zaman nfs gibi her sene gt yu nasıl çıkarıyor. Buraya da yazıyorum gt sport taki araçların çoğu gt6 daki araçların ps4 e portu olacak. Yeni oyun bile kopyala yapıştır cinsi olacak temelde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Kazu nun tuzu kuru olmasından kaynaklanıyor keseceksin samanını bak o zaman nfs gibi her sene gt yu nasıl çıkarıyor. Buraya da yazıyorum gt sport taki araçların çoğu gt6 daki araçların ps4 e portu olacak. Yeni oyun bile kopyala yapıştır cinsi olacak temelde

Kazu yaşlandı artık ne yapıcan :)) GT: Sport'u çıkartıyor dua etmek lazım :)

• Source kullanıcısına yanıt
    Yaşlandıysa gitsin emekli olsun küp şeklinde japon karpuzu yetiştirsin gençlerin önünü açsın. Zapdetmiş mağaza büyüklüğünde stüdyoyu çay kahve muhabbet. Emekli olsun istediğini yapsın. Beklete beklete bizi yaşlandırttı

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Sanki Forza 7 deki araçlar yeni Forza 5 den direk kopyala/yapıştır yapıyorlar yıllardır yeni araba toplasan 50 tane belki vardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Ben de onu diyorum ms tarafı yine kopyala yapıştır usulüyle mantıklı bir sürede oyunu çıkarıyor. Bu kazu hem kopyala yapıştır yapıyor hem de sıfırdan prem araç tasarlıyor gibi davranıyor. Hadi sıfırdan tasarlıyor olsa yine zaman alıyor özeniyor diyeceğim. Sony bile bu adamı unuttu bence çalışanların banka hesaplarına sony otomatik ödeme talimatı verdi herhalde onu da unuttu bizden aldıkları plus parasıyla kazuyu besliyorlar

• Oyunu dijital olarak alacak olan arkadaşlar 95GB sizleri bekliyor. Kutulu olacak olanlar ise 45GB'lık disc kurulumundan sonra 50Gb'lık day one güncellemesini kurmak zorunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Oyunu dijital olarak alacak olan arkadaşlar 95GB sizleri bekliyor. Kutulu olacak olanlar ise 45GB'lık disc kurulumundan sonra 50Gb'lık day one güncellemesini kurmak zorunda.

almak sıkıntı yoksa bir aylık kotayı vermek sorun değil :)
  • quote:

Oyunu dijital olarak alacak olan arkadaşlar 95GB sizleri bekliyor. Kutulu olacak olanlar ise 45GB'lık disc kurulumundan sonra 50Gb'lık day one güncellemesini kurmak zorunda.

yuh anasının nikahı bu ne aboo,forza motorsport 6'da mı civarlarda mıydı acaba? Eğer değilse bu kadar fark neden oluyor merak ettim? Ses kalitesinden falan mı acaba?

bir de demo süreli mi acaba? Biz indirene kadar demoyu kaldırmasınlar
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Forza 6'nın 53GB boyutu var bu oyunda pist sayısı artmadı sadece araç sayısı baya bir arttı grafik desen aynı yaklaşık 45GB ne diye arttı bende bilmiyorum.

Demo'nun bir süresi yok.

• quote:

intelligent delivery dedikleri yer ve kota tasarrufu sağlayan bir sistem üzerinde çalışıyorlar. oyun için indirilecek parçaları seçmemizi sağlıyor. mesela 4k tv'si olmayanlar gereksiz yere 4k dokusu indirmeyecek. oyunlarda single-multi kısımları ayrı ayrı indirip isteğe bağlı şekilde kullanabilmeye de imkan sağlıyor.

www.eurogamer.net/amp/digitalfoundry-2017-new-xbox-tech-cuts-down-install-sizes-and-reduces-download-times

• gultekinlive kullanıcısına yanıt
    Bundan haberim var ama sonraki güncelleme ile eklenmesi düşünülüyor kısacası Forza 7 yi çıktığı gibi indirecek olanların her türlü 95GB'ı gidecek.

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    2 misli çıkan kapasiteye karşı gelişmeyi göreceğiz
  • Gt sport mu alsam bunu mu alsam kararsız kaldım. Forza 5 ile 6yı beğenmiştim ama forza 7ninde indirme boyutu gözümü korkutuyor

• Demo'yu deneyerek fikir sahibi olabilirsin. GT Sport Demo gelecek mi bilmiyorum, onu da denersin gelirse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Demo'yu deneyerek fikir sahibi olabilirsin. GT Sport Demo gelecek mi bilmiyorum, onu da denersin gelirse.

Demonun bugün çıkması gerekmiyor muydu? Hem tr hem de us store da gözükmüyor hala

• Saat 20:00'da gelecekmiş TR saati
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Saat 20:00'da gelecekmiş TR saati

Tamamdır teşekkürler

• Güncelleme alıyor mu

• Demo çıktı boyutu 17GB

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.