Şimdi Ara

Forza Motorsport 7 | ANA KONU | Xbox One X (Doğal 4K) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
9
Favori
22.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar oyun açılmıyor, internet bağlı iken, sorun mu var acaba serverlarda
  • 1.06 gb güncelleme gelmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun 150TL suan. Sizce alinir mi? Bu seriyi hic oynamadim. Tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salvatuon kullanıcısına yanıt
    Simülasyon seviyorsanız piyasadaki en iyi oyunlardan biri. Fakat 150 liraya bunu alacağınıza 1 yıllık Gamepass'i 287 liraya alabilirsiniz. Yanında Forza Motorsport 7 ve Forza Horizon 3 kodları da hediye olarak veriliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jayleen

Simülasyon seviyorsanız piyasadaki en iyi oyunlardan biri. Fakat 150 liraya bunu alacağınıza 1 yıllık Gamepass'i 287 liraya alabilirsiniz. Yanında Forza Motorsport 7 ve Forza Horizon 3 kodları da hediye olarak veriliyor.
    gamepass ile verilecek oyunların kodlarının 10 gün içerisinde geleceği söyleniyordu ama ben alalı 11gün oldu, kodlar gelmedi. elbette gelecektir ama 2 hafta kadar beklemeyi göze alın derim.
  • GCGorusu kullanıcısına yanıt
    Bence kampanya bitene kadar bi hareketlilik olmaz. Benim tahminim, Kampanya bittiğinde ve Türk mağazasından alınan toplam gamepass sayısı belli olduğunda o miktarda kod da genel merkezden istenir. O yüzden ekimin ilk haftasında da kod dağıtımına başlarlar. En azından benim şirketim böyle bir kampanya yürütse izleyeceğim adımlar bunlar olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: jayleen

Bence kampanya bitene kadar bi hareketlilik olmaz. Benim tahminim, Kampanya bittiğinde ve Türk mağazasından alınan toplam gamepass sayısı belli olduğunda o miktarda kod da genel merkezden istenir. O yüzden ekimin ilk haftasında da kod dağıtımına başlarlar. En azından benim şirketim böyle bir kampanya yürütse izleyeceğim adımlar bunlar olurdu.
    tabi ki mantık bunu söyler de, mantıklı bir kurum bunu yapacaksa "10 gün içerisinde kodlarınız gönderilecektir" de demez :)
  • GCGorusu kullanıcısına yanıt
    Ben tahmin etmiştim valla. 20 gün falan deseler tepki göreceklerini düşündüler ya da hiçbir fikirleri yoktu da kafadan salladılar.

• jayleen J kullanıcısına yanıt
    Geçen pazar üyelik satin almıştım. Dün gece kodların geldi...

• Salvatuon kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle değer.. Yanına da G920 alırsanız tadından yenmez... :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaç Kişi direksiyon ile oyunu oynuyor bilmiyorum ama oldukça faydalı olabilir. Sizlerle Forza Motorsports 7 Direksiyon ayalarını paylaşmak istiyorum.
    NOT: Asistleri isteyen açabilir. Sadece Friction Assist i off yapmanızı öneriyorum zira bazı multiplayer etkinliklerinde bunu on yapanların tur dereceleri sayılmıyor.
    Forza Motorsport 7 | ANA KONU | Xbox One X (Doğal 4K)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 12 Ekim 2018; 19:11:3 >

• Beyler sol köşedeki haritayı ekranın ortasının üst tarafına alma şansımız var mıdır acaba? Virajları yakalayıp yavaşlamak için çok iyi olur. Aşağıya bakana kadar zaman kaybediyor insan ve virajları tam yakalayamıyor.

• mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Ben g920 ile oynuyorum. Bu ayarlar kendi ayarlarınız mı yoksa bir yerden alıntı mı?
    Bende youtube da bir videoya göre ayarlamıştım direksiyonu.

• Rahat Olun 16 senelik Sim Racing'ciyim. Kendi dayarlayım. Denemeden hazır ayarları paylaşmam forumda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Rahat Olun 16 senelik Sim Racing'ciyim. Kendi dayarlayım. Denemeden hazır ayarları paylaşmam forumda...
    çok teşekkürler. akşam deneyeceğim.

bir de bir şey sormak istiyorum.
    alttaki yön haritasını üste alabiliyor muyuz? yada yönlendirme gibi bir şey çıkıyor mu ekranın üstünde?
    virajlara yaklaşmadan görmem lazım. yoksa sert virajların çoğunda dışarıya çıkıyorum. online oyunu bitiremiyorum zaman doluyor.
    yerdeki takip şeritleri açık ama kırmızılar tam son anda görülüyor ve frene asılana kadar araba yoldan çıkıyor.
    bununla ilgili başla taktikleriniz varsa bilmek isterim.

• Malesef Hud ayarları çok sınırlı. Zemindeki yol çizgisiyle devam etmeniz gerek. Ya da kafanız karışıyorsa Brake only yi seçip sadece fren noklarını göstermesini isteyin. Mini rapte sadece rotasyon yani sön ayarı oluyor göngüsel mi sabit mi olsun diye. Forza Motorsport güzel ama Sürüşte bazı mantık hataları var, GT Aracları yol araçlarından daha sürülebilir olması gerekirken burda tam tersi. Bir de son güncellemeyle Kötü yarışçılara oda açmışlar hani herşeyin serbest oldugu trol odası gibi Allah aşkına kim girer oraya. Doğru dürüst penaltı ve ehliyet sistemi gelmesi gerek GT Sport,Projeect Cars 2 ve Assetto Corsa Compenzatione gibi. Ve hala 2 kişi olmadan özel oda açamıyorsunuz şaka gibi birşey...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Malesef Hud ayarları çok sınırlı. Zemindeki yol çizgisiyle devam etmeniz gerek. Ya da kafanız karışıyorsa Brake only yi seçip sadece fren noklarını göstermesini isteyin. Mini rapte sadece rotasyon yani sön ayarı oluyor göngüsel mi sabit mi olsun diye. Forza Motorsport güzel ama Sürüşte bazı mantık hataları var, GT Aracları yol araçlarından daha sürülebilir olması gerekirken burda tam tersi. Bir de son güncellemeyle Kötü yarışçılara oda açmışlar hani herşeyin serbest oldugu trol odası gibi Allah aşkına kim girer oraya. Doğru dürüst penaltı ve ehliyet sistemi gelmesi gerek GT Sport,Projeect Cars 2 ve Assetto Corsa Compenzatione gibi. Ve hala 2 kişi olmadan özel oda açamıyorsunuz şaka gibi birşey...
    Aynen o şekilde yapmak lazım. AC'nin de online iyi değil. kimse yok daha doğrusu. FM7 daha güzel geliyor bana ama bazı mantık hataları var.
    birde online oyunlarda bazı adamlarda drag lastiği var ama ben seçmek istediğim zaman izin vermiyor. onu da anlamış değilim.

• Nurburgring rekorunuz nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 29 Ekim 2018; 0:44:7 >
  • Forza Motorsport 7 kominite direktörü Brian Ekberg'in verdiği bilgiye gore 2019 yili basinda tipki iracing,Project Cars 2,Gran Turismo Sports da bulunan Sıralama,Eliyet ve penalti sistemini iceren yeni Regülasyon modunun eklenecegi haberini verdi.

Yeni bir simulasyon surumu çıkarmak yerine yariscilarin daha az masrafla maksimumu almasini saglayacak olan bu tutum oldukca kabul goruyor. Bu sayede sim racing e ilgi duyup bunu harika grafiklerle bir araya getirmek isteyenler icinde genis icerigiyle iyi bir opsiyon olacaga benziyor.

https://www.gtplanet.net/forza-motorsport-7-race-regulations-system-coming-in-2019/

https://www.gtplanet.net/turn-10-reveals-first-details-on-forza-7s-race-regulations-system/

• Arkadaşlar 07.12.2018 Cuma 22:30 itibariyle her cuma Forza Motorsports 7 1.Sezonumuza başlayacağız. Toplam 10 yarışlık bir turnuva olacak pist ve araçlar belirlendi. Regülasyon aşağıda paylaştığım gibi. Hardcore Motorsporları grubundan ziyade bunu keyfe dönüştüren küçük bir topluluğuz 10-15 kayıtlı iştirakçi var ama malumunuz her hafta herkes aynı saatte uygun olamıyor bu nedenle XBOX üzerinden ya da Live Gold üyeliği olan ve PC den katılmak isteyenler bana PM Atabilirler.

SIRALAMA:
    5 Turluk bir sıralama seansı açılacak. Yarış "The Best Results: FASTEST
    LAP Şeklinde ayarlanacak. Oyunu kuran kişi ilk turuna başlarken herkese haber verecek ve 4.Turda yarışı tamamlamadan seanstan ayrılacak. 4.Turdaki zamanlara göre Yarış Seansına geçilecek.

KURALLAR:
    YARIŞ 20 TUR
    PIST: Aşağıdaki takvim sırasına göre herhafta farklı bir pist
    HOMOLOGATED ONLY
    ASSISTS: ON (CUSTOM RACE DE ASİSTLER AÇIK OLACAK İSTEYEN AŞAĞIDAKİ GİBİ KENDİ ASİSTLERİNİ GERÇEKÇİ ŞEKİLDE AYARLAYABİLİR)

[GERÇEKÇİ YARIŞ ASİSTLERİ YILDIZLA GÖSTERİLMİŞTİR. İSTEYEN DAHA ZORLU OLARAK BU ŞEKİLDE BAŞLAYABİLİR]
    ***NO FRICTION ASSIST
    ***MAXIMUM BRAKING ASSISTANCE ABS ON
    ***MAXIMUM STEERING ASSISTANCE ABS ON]

GENEL KURALLAR:

ALLOW UPGRADES: ANY
    ALLOW TUNNING: ANY
    OWNERSHIP: RENTAL (KİRALANABİLİR)
    CAR DIVISION: FORZA GT
    CAR CLASS: R
    PERFORMANS INDEX >ANY
    PERFORMANS INDEX <835

ARAÇLAR:
    2017 Porsche 911 RSR
    2011 Porsche 911 GT3 RSR
    2017 Bentley Continental
    2013 SRT GTS-R
    2014 Ferrari 458 Italia GTE
    2014 Ferrari 458 Italia GTLM
    2011 Ferrari Competizione 458 Italia GTC
    2016 Ford Racing GT Le Mans
    2014 Jaguar XK GT3
    2014 Maserati MC Trofeo
    2015 Nissan Nismo GT-R
    2006 Aston Martin DBR9
    2017 Aston Martin V12 Vantage GT3
    2016 Audi TT RS
    2014 Audi R8 LMS Ultra
    2017 BMW M6 GTLM
    2009 BMW M3 GT2
    2014 BMW Z4 GTE
    2011 Chevrolet ZR1
    2014 Chevrolet C7.R
    2018 KTM X-Bow GT4
    2015 Lamborghini Huracan LP 620 ST
    2014 Lamborghini Gallardo LP 570-4 ST
    2011 McLaren GT 12C GT3
    2014 Mercedes-Benz SLS AMG GT3
    2011 Mercedes-Benz SLS AMG GT3
    2014 Dode Viper GTS-R

YARIŞ PUANLARI
    Puanlama:
    30-27-24-21-18-16-14-12-10-8-6-4-3-2-1 DNF:0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 21 Aralık 2018; 15:27:51 >

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.