Şimdi Ara

FORZA HORIZON PHOTO MODE (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
2
Favori
11.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

FORZA HORIZON PHOTO MODE

(En Son Oy Tarihi: 27.6.2015)
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UlasAsmadili -- 15 Ekim 2014; 12:51:48 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Yarın akşama kadar konsol başına geçemeyeceğim, umarım 10 kişi tamamlanmaz..

Edit: 1. turun birincisine rezervasyon yapma şansımız yok mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wNchstR -- 15 Ekim 2014; 13:11:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Yarın akşama kadar konsol başına geçemeyeceğim, umarım 10 kişi tamamlanmaz..

Edit: 1. turun birincisine rezervasyon yapma şansımız yok mu

Ah keşke vah keşke bende katılmak istiyorum ama geceye kadar konsoldan uzağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Maalesef Erhan bey tüm şartlar eşit. Kuruluşumuzun temelinde hak ve eşitlik önemli bir yere sahiptir.

( Yine de konunun asıl sahibi bilir. )
  • quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Maalesef Erhan bey tüm şartlar eşit. Kuruluşumuzun temelinde hak ve eşitlik önemli bir yere sahiptir.

( Yine de konunun asıl sahibi bilir. )

... ve iş bu sözleşmede taraflar hak iddia edemezler. Vay efendim yetişemedim vay efendim gönderdim konu kabul etmemiş olmasın...

• Sizinde bana işiniz düşer elbet. Şaka bir yana haklısınız, kuralları katı uygulamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Sizinde bana işiniz düşer elbet. Şaka bir yana haklısınız, kuralları katı uygulamak lazım.

Erhan bey kurallarımız özel hazırlanmıştır hepinizin payı vardır esnetilemez

• Güzel konu olmuş elinize sağlık takibi bırakmamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: warmkitty

[simage] FORZA HORIZON PHOTO MODE
    [/simage]

gt: psikolog (üstteki fotoyu yarışmaya ekleyelim)

[simage] FORZA HORIZON PHOTO MODE
    [/simage]

bu üstteki fotoyu da yarışmaya ekleyelim.

•  FORZA HORIZON PHOTO MODE

GT:MertKitapci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertkitapci -- 15 Ekim 2014; 15:04:49 >
  • Ankette ''Konuyu anlamadım'' oyu kullanan arkadaşlara konuyu tekrar açıklayabilirim.
  • GT: psikomanyak

FORZA HORIZON PHOTO MODE

• 4 saatte 5 katılım. Bize yer bırakmayacaksınız.
  • Gt:SiyaHBeyaZzzzz
     FORZA HORIZON PHOTO MODE

• Harika fotograflar yakaliyorsun, tebrik eder ve favorim oldugunu belirtmek isterim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence kurallara kimse kendine oy veremez tarzi bir ekleme yapabiliriz ama denetlemesi zor. Anket yapilirken ayni uye kendine veremez gibi bir secenek varsa anca o sekilde yapilabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt
    teşekkur ederim @wNchstR

elimden geldiğince ben gerçekçi fotolar yakalamaya çalışıyorum mesela ilk yarışmadaki mercedesim bilgisayarımda wallpaper olarak kullanıyorum bakıp bakıp iç çekiyorum
  • Ufak bir uyarı yapayım arkadaşlar.
    Bu olayı çok ciddiye alıp, yarışma uğruna farklı yabancı internet sitelerinden fotoğraflar bulup eklediğini düşündüğümüz arkadaşları herhangi bir organizsayonumuza almayacağız. Burada önemli olan kendi emeğimizle ortaya güzel işler çıkartmak. Başkalarının çekimleri ile ufak çaplı eğlencemize çomak sokmanın bir anlamı yok.

Biri yaptı diye demiyorum sadece uyarmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Bence kurallara kimse kendine oy veremez tarzi bir ekleme yapabiliriz ama denetlemesi zor. Anket yapilirken ayni uye kendine veremez gibi bir secenek varsa anca o sekilde yapilabilir.

Sadece bir oy kullanabiliyor ve oyumuzu değiştiremiyoruz.

Ben oyumu kendime kullanmadım Mert'e kullandım. Ardından oy alamayınca keşke kendime kullansaydım diye düşündüm ama yalan yok

Bu konuda kimseyi şartlamanın doğru olduğunu düşünmüyorum, sonuçta kimin kime oy kullandığını göremeyiz. Yinede anket konusunda bize yardımcı olan yöneticimize bir soralım. Belki onlar tarafından böyle bir seçenek eklenebiliyordur.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.