Şimdi Ara

Forza Horizon 5 Önümüzdeki Yıl Çıkabilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forza Horizon 5 sandığımızdan daha erken gelebilir. Hatta yeni Forza Motorsport oyunundan da önce.

VentureBeat'ten Jeff Grubb (en son Mass Effect Legendary Edition duyurusunu sızdırmıştı), Xbox Empire podcast'i sırasında, Forza Horizon serisinin yeni oyununun 2021'de çıkabileceğini belirtti.

"Birkaç ay önce yeni Forza Motorsport'un duyurusu yapıldı fakat ilk olarak yeni Forza Horizon'ı görebiliriz ve önümüzdeki yıl geleceğini düşünüyorum."

Jeff Grubb ayrıca oyunun nerede geçeceğini de bildiğini ancak bu duyuruyu Playground Games'e bırakacağını belirtti.

Turn 10 Studios tarafından geliştirilen yeni Forza Motorsport oyunu Temmuz ayında Xbox Series ve PC için duyurulmuş ve yapım sürecinin erken aşamalarında olduğu söylenmişti.

Yeni Forza Motorsport oyununa dair Microsoft'tan şimdilik resmi bir açıklama yok.

• hadi inş. birde steam e gelirse üff yer yerinden oynar

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • bu oyunu çok seviyorum inş tokyo gibi bir yerde geçer yeni oyun
  • Forza horizon 4 çok keyifle oynamıştım Xbox game paas ile PC 5 lira gibi bir fiyata. 5’inci oyun şimdiden heyecan yarattı Xbox exc kalitesinde bir bu oyunu var keşke ps gelse bu oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turk.Navy -- 29 Kasım 2020; 18:16:5 >
  • Büyük keyifle oynuyoruz ama hala çok çook eksik araba var.Jesko,Corvette C8,Bmw M3-M4 son modelleri gibi.....
  • Oyun arcade klasmanında gerçekten rakipsiz yeni oyunda birde online özelliklerini geliştirirlerse harika olur.

• Microsoft'un bütün oyunlarını steam'e getirirken Forza serisini hariç tutmasına çok üzüldüm. Araç ve müzik lisansları engel oluyor deniliyor ama net bir cevap yok. Motorsport'un rakibi çok var ama Horizon'un henüz rakibi olmayı bırak rakip olacak potansiyele sahip yarış oyunu bile yok. Horizon 5'i sabırsızlıkla bekliyorum. 3'te 100 saatim var. 4'te 200 saat ve hala devam ediyorum oynamaya.

• Yeni oyunda artık festival konseptini bırakmaları lazım. 4 oyundur sırf tuttu diye aynı şeyin lacivertini yapıp duruyorlar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Horizon 1-2 ve Motorsport 2-3-4'ü Xbox'ta büyük keyifle oynadım, hatta tüm oyunlar içinde en büyük zevkle oynadıklarım bunlar oldu. FH4'ü de hala oynuyorum, sabırsızlıkla bekliyorum 5'i.

• Ozikaza kullanıcısına yanıt
    Oyunun ana teması bu. Sokak yarışlarını ancak böyle legalize ediyorlar ki bazı araba markaları anca böyle lisans veriyor arabalar için. Mesela NFS'de Toyota Supra'nın olmama sebebi de bu. Sokak yarışı illegal olduğu için markalarının kullanılmasını kabul etmiyorlar
  • 4 beni çok sarmadı. 2 ve 3 daha hoş bence
  • playground yeni fable üzerinde çalışıyor olması lazım. aynı anda forza da geliştiriyorlarsa umarım oyunun büyüklüğünde bir eksilme olmaz. sıra sıra gidilse daha iyi olur.
  • Harita büyük olur umarım.

• Tokyo güzel olur gerçekten.
  • Umarım Steam'e de çıkarda güzel bir fiyatla alırız Forza Horizon 5 Önümüzdeki Yıl Çıkabilir 

• Playground Games, Fable üzerinde çalışıyor. Forza Horizon 5 için erken olduğunu düşünüyorum.

• Steam e çıksın artık şu oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umarım yine 3 ve 4 de olduğu gibi trafik soldan akmaz

• Bence Türkiyeye gelmeliler 5den sonra
  • Niye bu kadar kendileri ile yarışıyorlar ki, Bence biraz bu seriyi unutturmaları lazım...Başka Projelere yönelmeleri lazım..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.