Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (107. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 Aylık 1 liraya gamepass alacağım. Yarın oyunu iş yerinde indirip evdeki bilgisayara atma şansım var mı? Steam'deki gibi oyun dosyaları yedekleme sistemi var mı yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: netstat

1 Aylık 1 liraya gamepass alacağım. Yarın oyunu iş yerinde indirip evdeki bilgisayara atma şansım var mı? Steam'deki gibi oyun dosyaları yedekleme sistemi var mı yani?
    Maalesef yok.
  • ya çok ilginç bir durum var fortuna island da gayet normal yarışa gezmeye haritaya girebiliyorum. öbür adada hiçbişey yapamıyorum oyundan atıyor ne harita ne yarış. birde bu ara sürekli düşük yayın bant genişliği demeye başladı bir hafta öncesine kadar bişey yoktu.
  • Beyler bir kaç sorum var.
    * Bütün yarışlar bitince ne yapılmalı
    * ıslan dlc alınmalımı
    * oyun içi çekilen fotolar hangi dosyada nasıl ulaşılır
    * oyunda 170 tl lik bir şey göremedim.
    Bana bir akıl verinde bundan sonra ne yapılmalı kolay gelsin cümleten.
  • netstat kullanıcısına yanıt
    Oyunu sirkette harici programla appx olarak indirirseniz sonradan istediginiz bilgisayara kurarsiniz. Olasi bir format sonrasi vs. de bu dosyadan tekrar yuklersiniz.

Detayli anlatim forza horizon 3 ilk mesajinda mevcut. (Forza Horizon 3 alternatif şekilde indirme yöntemi)

https://forum.donanimhaber.com/forza-horizon-3-ana-konu-efsane-cikti-online-listesi-ve-gerekli-bilgiler-ilk-sayfada--117655464
  • Arkadaşlar merhaba.DonanımHaber üzerinden oyunu satın almıştım bir arkadaştan.2 haftadıt girmiyordum şuan gireyim dedim oyuna girmiyor.Satın aldığım konu kapanmış.Bir şey mi oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

Oyunu sirkette harici programla appx olarak indirirseniz sonradan istediginiz bilgisayara kurarsiniz. Olasi bir format sonrasi vs. de bu dosyadan tekrar yuklersiniz.

Detayli anlatim forza horizon 3 ilk mesajinda mevcut. (Forza Horizon 3 alternatif şekilde indirme yöntemi)

https://forum.donanimhaber.com/forza-horizon-3-ana-konu-efsane-cikti-online-listesi-ve-gerekli-bilgiler-ilk-sayfada--117655464
    Tamam hocam teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Volkoff_007

Arkadaşlar merhaba.DonanımHaber üzerinden oyunu satın almıştım bir arkadaştan.2 haftadıt girmiyordum şuan gireyim dedim oyuna girmiyor.Satın aldığım konu kapanmış.Bir şey mi oldu?
    O kadar ucuza orijinal hesap mı bekliyordunuz? Çalıntı hesap ve keyleri satıyor satan kişi.
  • 1- Online yarışlara girebilirsiniz, amaç o zaten. Ranked vs..
    2- Keyfinize kalmış bir durum, dilerseniz alabilirsiniz. Şart değil.
    3- Oyun içi SS'leri kendiniz alın oyunun kendi programı hata veriyordu en son. Nvidia ayarlarından tek tuş ve klasör atayabilir yada Windows tuşu + prntscrn tuşu ile görüntü alabilirsiniz otomatik olarak resimlerim klasörüne gider.
    4- Oyundan ne beklediğinize bağlı bu, benim isteklerimi karşıladı, karşılamaya devam ediyor.
  • Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Hocam ben de az önce başladım oyuna. Bu msi afterburner'ın yanında çalışan ve fps-cpu-gpu sıcaklığını gösteren rtss programı bir türlü oyun içinde çalışmadı. Siz kullandınız mı hiç?
    Bildiğim bu oyunda çalışmıyor rtss sırf o yüzden almaktan vazgeçtim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Bildiğim bu oyunda çalışmıyor rtss sırf o yüzden almaktan vazgeçtim ben
    Ama youtube'da fps testlerinde bir sürü video var rtss kullanılan
    Stealth mod ve direct3d modunu denemiştim 1 aylık denemede açamamıştım ben çalışıyorsa indirim kovalamak zorunda kalıcam haritada küçük diyorlar napcam bilmem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayır kullanmadım, sıcaklıklarını merak etmiyorum pek. Fps yeterli onuda Nvidia programı ile ölçüyorum.
  • Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

• Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • Merhabalar, forza 4 standart satın aldım fakat internetim yavaş, microsoft store üzerinden indirmeyi yarım bırakıp, bilgisayarı kapatıp açtığımda oyunu indirmeye devam edebilir miyim ? AKK siz saatlerde indirmeyi düşünüyorum.
  • uygar2580 kullanıcısına yanıt
    Evet bilgisayarını kapatsan da, daha sonra açtığın da kaldığı yerden devam eder. Gönül rahatlığı ile dilediğin zaman durdurup tekrar edebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.