Şimdi Ara

Forza Horizon 4 banlanma sorunu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
4.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

20 nisan 2019 tarihinde forza horizon 4 aldım bir kaç ay oynadıktan sonra online sunucuya bağlanamama hatası aldım.Uzun bir süre ticket ve mailler ile uğraştıktan sonra ip ban yediğimi fark ettim. Durumu paylaştıktan sonra sadece ban sebeplerini söyleyip neden ban yediğimi açıklamadılar. Öyle bir şey yapmadım aşırı bir şekilde oynuyordum 300 saatim var manyak gibi kasılıyordum ve beni banlama sebepleri çark çevirme,para,araç gibi şeyler olabilir dediler anlayacağınız kanıt sunmadılar. Sizce nasıl buna çözüm bulabilirim,tam olarak yaptığımla ilgili kanıt tarzı açıklamayı edinebileceğim bir yer var mıdır?Forza Horizon 4 banlanma sorunu!Forza Horizon 4 banlanma sorunu!

• Hiç uğraşmayın, internet sağlayıcınızdan yeni ip isteyin.
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Adamlarınların yazdıkları bilgisayar ip si gibi dediğiniz yöntem bu maile rağmen çare olur mu bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rusalkaa

Adamlarınların yazdıkları bilgisayar ip si gibi dediğiniz yöntem bu maile rağmen çare olur mu bana
    Yazılana göre hile, glitch trainer vs kullanmışsınız, bu yüzden pc ve hesaba ban atmışlar. Nasıl tespit ediyorlar bilemiyorum ama banlandıysa da epostayla sorduktan sonra değilde oyun açılınca şu sebepten dolayı banlandınız diye bildirmeleri lazım.

• Benzer soruna bende sahiptim oyunu oynamayı bıraktım bilen birileri yardımcı olursa sevinirim
    sebebi sordum fakat her sorduğumda bu mesajı gönderiyorlar. otomatik yolluyorlar bu mesajı.
    nasıl yeni ip isteyebilirim yardımcı olur musun ve yeni ip isteyince ne gibi değişiklik oluyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rusalkaa

nasıl yeni ip isteyebilirim yardımcı olur musun ve yeni ip isteyince ne gibi değişiklik oluyor .
    Ip adresin değişiyor başka bir şey olmuyor. Çağrı merkezini arayıp yeni ip isteyebilirsiniz, bazen modemin fişini çıakrtıp takınca da yeni ip verdiği oluyor internet sağlayıcısna göre. Yine de ip değişikliğinin fayda etceğini sanmıyorum eğer durum epostada yazdığı gibiyse. İp adresi değiştikten sonra da yine çalışmazsa reddit ya da oyunun kendi forumunda konu açabilirsiniz olmadı xbox Türkiye yi arayabilirsiniz. Xbox Türkiye nin çağrı merkezi microsofta bağlı, ulaşmak için microsoftun numarasınını aradıktan sonra menüden xbox ı seçiyorsunuz.

Edit: Ayrıca oyununuzun güncel olduğundan emin olun, microsoft store pek düzgün çalışmıyor bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 23 Eylül 2019; 21:36:35 >
    teşekkürler hocam bilgi için bu çağrı merkezi olayını deneyeyim olmaz gibi duruyor ama uğraşayım biraz daha.
  • 2 gün once bende aynı hatayı aldım wındows yenı kullanıcı hesabı actım actıgım hesaptanoyuna gırdım baglandı onlıne

• FH5te ban yersek tüm gamepass hesabımız iptal mi ediliyor mesela benim 2 yıllık gamepass aboneliğim var ve sadece Forza Horizon 5ten ban yersem 2 yıllık üyelik diğer tüm oyunlarla birlikte iptal mi edilir yoksa sadece forza horizon 5 mi banlanır
  • hayta24 kullanıcısına yanıt

bugün bende aynı hatayı yapıp owen carsı aldım almaz olaydım 

yeni hotmail hesabı alıp onu bağladım ve onada ban attılar çözümü yokmu bunun veya illa format atmakmı ?

• djoguzhan55 kullanıcısına yanıt

Format çözüm değil. Geçmiş olsun. Sadece hile ile elde edilen arabayı aldığınız için ban yemişsiniz.

• arkadaşlar bir çözümü yok mu ya bunun yardım edin bende aynı hatayı alıyorum bende aynı arabayı aldıgım için 30 sene ban yemişim

• Bende(Steam sen aldjm ben) aynı hatayı yaptım ya.

Söyle yaparak çözüm bulmayı düşünüyorum: oyuna bir dahaki sefere girerken Xbox hesabını değiştirmeyi düşünüyorum, eğer olmazsa yeni bir Steam hesabı açıp, o hesapa aile kütüphanesi paylaşıp o hesaptan girmeyi planlıyorum, olurda haber veririm.

Arabayı almaz olaydım xd

• OmrFF kullanıcısına yanıt

naptınız hocam ?

Owen cars nedir? Biz de yanlışlıkla satın almayalım?
  • Frobe kullanıcısına yanıt
    Kanser hastası ve forzayı çok seven bir çocuk varmış,forza yapımcılarıda sadece ona özel olan arabayı yapıp koymuşlar tabi normal satın alma ekranında çıkmıyor,eğer gidip o arabayı alırsanız 2 dk içinde ban yiyorsunuz envanterde görüp banlıyorlar

e kim kullanacakmış o arabayı :D

Ne yalan söyleyeyim, Forza Yi bıraktım, NFS serisine geçtim dkdhdk, ama bu size yazdığım taktik ise yarıyor, ben bu taktiği şöyle öğrendim,abime ben hesabımı paylaşıyordum aile kütüphanesi ile, ben Forzadan ban yedikten sonra bile abim oynamaya devam ediyordu,o beni. Kütüphanemi kullanıyor mantık olarak o da girememeli diye düşündüm,eğer ban yedikten sonra ban mesajı e maile gelirse geçmiş olsun ip ban yediniz, ama eğer Forza içinden geliyorsa sadece dediğim şeyi yapmayi deneyin sorunsuz oyununuza devam edebilirsiniz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.