Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selam bende az önce oyunu aldım ve birşeyler indirmeye başladı. ne bu acaba bilen varmı?
  • Oyun indirilmeye açıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Nedense oyun bende hala unutamadığım 1999 da çıkan Nfs High Stakes havası estirdi. Sanırım oyunu alıcam . Kendimize özel radyo vs yapabilicezmi acaba.Rahmetli Saki Kaskas-Callista açıp dolaşmak çok keyifli olacak. Dayanamadım video çektim :)

Dostum mükemmel olmuş , internet kafede oynadığım günler aklıma geldi :)

• deluxx kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler:) Ben evde ps1 de 52ekran tüplü tv de oynuyordum güzel zamanlardı.

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • Arkadaşlar oyunu nereden almamı tavsiye edersiniz? Microsoft mu yoksa origin vs mi? İlk defa bu şekilde bir alım yapacağım,pek bilgim yok.
  • mokko kullanıcısına yanıt
    Microsoft ya da xbox store dan alabilirsiniz sadece . Originde yok.

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/forza-horizon-4/9pnqkhfld2wq?activetab=pivot%3aoverviewtab

https://www.xbox.com/tr-TR/games/forza-horizon-4
  • On siparis ucretleri cekilmeye baslandi. Son 10 gun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Nedense oyun bende hala unutamadığım 1999 da çıkan Nfs High Stakes havası estirdi. Sanırım oyunu alıcam . Kendimize özel radyo vs yapabilicezmi acaba.Rahmetli Saki Kaskas-Callista açıp dolaşmak çok keyifli olacak. Dayanamadım video çektim :)

kardeşim süpersin. Callista'yı görünce eski güzel günler hatırlandı :)

• Demo yu biraz oynadım bence horizon 3 e göre araç arkasından çıkan tozlar biraz kısılmış 3 te daha fazlaydı hele hele bikaç aracın azkasından giderken görüşü oldukça kısıtlıyordu ama bence daha güzeldi

Birde bende demo da sesler sorunlu hafiften cızırtı geliyor başkasındada var mı bu sorun
  • Arkadaşlar gtx950m ile 1080p orta-kapalı ayarlarla 30 fps oynayabiliyorum ama demo oynarken oyundan atıyor oynayamadım bir türlü. Böyle olunca full sürümü almaya çekiniyorum. Sizce sorun ne olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

On siparis ucretleri cekilmeye baslandi. Son 10 gun
    oyun her yerde 2 ekim'de mi çıkıyor yoksa bölgelere göre farklılık var mı? Teşekkür ettim.
  • tsubasa-isizaki T kullanıcısına yanıt
    Ultimate versiyon 28 eylul, digerleri 2 ekim hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Horizon 4'e de az kaldı ha Kimler geldi kimler geçti darısı araç bakımından içerik manyağı olmasını umut ettiğim Horizon 5'e
  • quote:

Orijinalden alıntı: SZR_CLN

Demo yu biraz oynadım bence horizon 3 e göre araç arkasından çıkan tozlar biraz kısılmış 3 te daha fazlaydı hele hele bikaç aracın azkasından giderken görüşü oldukça kısıtlıyordu ama bence daha güzeldi

Birde bende demo da sesler sorunlu hafiften cızırtı geliyor başkasındada var mı bu sorun
    Burası ingiltere toz yok hıc :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Hocam 4k çözünürlükte hdr'yi açabilidniz mi?Ben açtığım zaman hdr aktif olmuyor.1080P'de veya 4096X2160p'de aktif oluyor. 3840x2160'da bir türlü hdr'yi açamadım.

Alıntıları Göster
    Hocam windows üzerinden HDR'ı aktifleştirip oyuna girdiğiniz zaman oyunda HDR aktif oluyor çözünürlükte 4K idi.
    Bu arada ekran kartınızın renk çıkış aralığı otomatikte değilse,HDR için renk çıkış aralığınızı 4:2:2 10bit olarak ayarlamayı unutmayın.
    Normalde otomatik tetiklenmesi lazım,AC:Origins ve Injustice 2 oyuna girince otomatik HDR'a alıp çıkınca normala dönüyor,herhalde forzada tam versiyonda o şekilde olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digital Reaction1 -- 18 Eylül 2018; 23:57:13 >

• Ultımate ile aranıza katılmış bulunuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ön yüklemeler açıldı bu arada. İndirmeye başladım lakin bilgisayarı kapatıp açınca kaldığımız yerden devam edebiliyormuyduk bunu hatırlamıyorum. Birisi bilgilendirebilirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Digital Reaction1

Hocam windows üzerinden HDR'ı aktifleştirip oyuna girdiğiniz zaman oyunda HDR aktif oluyor çözünürlükte 4K idi.
    Bu arada ekran kartınızın renk çıkış aralığı otomatikte değilse,HDR için renk çıkış aralığınızı 4:2:2 10bit olarak ayarlamayı unutmayın.
    Normalde otomatik tetiklenmesi lazım,AC:Origins ve Injustice 2 oyuna girince otomatik HDR'a alıp çıkınca normala dönüyor,herhalde forzada tam versiyonda o şekilde olur.

Alıntıları Göster
    Tamam hocam teşekkür ederim, deneyeceğim.

• Arkadaşlar oyunu gece indirmeye bıraktım yaklaşık 40 gb indikten sonra pcyi bırakmıştım. Şuan tekrar baktım baştan indiriyor. Başına böyle bir şey gelen var mı ?
  • Painkiller. kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi yaşadım ben de. Baştan indirmeye çalışıyor.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.