Şimdi Ara

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE) (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.249
Cevap
15
Favori
46.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başka DLC gelmez artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Başka DLC gelmez artık

Tamam peki hocam sağolun sağlam bir Porsche DLC'si bile göremeden kalan yarışları da bitireyim. Neyseki en çok beklediğim araç olan Yeni (Eskidi bile artık ) Civic Type R geldi
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Her hafta bedava Porsche veriyorlar zaten Forzatson etkinliğini takip et.

• Hot Wheels hakkında başka yorum var mı? 1-2 güne oyunu %100'leyip dlcleri alacaktım ben de.
    Blizzard Mountain'dan şüphem yok keza Storm Island ana oyundan bile iyiydi, öyle olacağını tahmin ediyorum. Ama Hot Wheels da baya farklı güzel bir şeye benziyordu umutluyum baya. Bir de HDR ekranda oynamak vardı bu oyunu...
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Sırf 2000G yapmak için aldım oynarken zerre zevk almadım berbat bir DLC.

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Her hafta bedava Porsche veriyorlar zaten Forzatson etkinliğini takip et.

Peki hocam teşekkürler takip edeyim

@Jack Rabbit Slims

Hocam bende beğenmedim Hot Wheels'i. Bana kalırsa bitirilmeden piyasaya sürülmüş. 3 Adet Hotwheels aracı var zaten. Ayrıca ben Hotwheels aracı alıyorum, yapay zekalara normal araç veriyor. Ne anladım ben bu işten? Hot Wheels diye Pistleri yapmışlar (Ki Horizon Pist Oyunu değil), kalanını boş geçmişler. Denemeden alınmaması taraftarıyım. Yada Araç DLC'leri fiyatından sunulmasının.

Kısaca benim açımdan Blizzard DLC'si ne kadar güzelse, Hot Wheels'de o kadar kötü. Horizon 2'deki yüksek fiyatlı Porsche DLC'si bile çok daha iyiydi.

• Üzdünüz beni.

Hocam pist oyunu olmamasına katılmıyorum, pist yarışlarını da seviyorum ben artık. Son bir haftaya kadar A sınıfı ve daha düşük sınıf araçlarla daha çok ralli tarzı yarışları seviyordum ama hızlı araçlarla asfaltta yüksek hızla gidip virajları kaymak gibi almak da zevk veriyor artık. Bakalım bana hitap eder belki.
    Hocam ben sizin sevip sevmediginiz icin demedim. Forza 6 ya getirilseydi bu DLC daha uygundu bana kalirsa. Horizon icin ici bos kalmis. Sadece Pist ve 3 arac yapip surmusler oyunu piyasaya. Blizzard icin bana kalirsa cok daha fazla ugrasilmis. Blizzard i keske bitmese diyerek oynadim Hot Wheels i ise ne zaman bitecek diyerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam ben sizin sevip sevmediginiz icin demedim. Forza 6 ya getirilseydi bu DLC daha uygundu bana kalirsa. Horizon icin ici bos kalmis. Sadece Pist ve 3 arac yapip surmusler oyunu piyasaya. Blizzard icin bana kalirsa cok daha fazla ugrasilmis. Blizzard i keske bitmese diyerek oynadim Hot Wheels i ise ne zaman bitecek diyerek.

Yok hocam anladım da Forza tarzı sıkıcı pist yarışları değil ya sonuçta, GTA V'teki Cunning Stunts updateine yakın şekilde eğlence ön planda tutulmuş bir içerik gibi geldiği için bana Forza Motorsport'a uymaz, Horizon'a gider diye düşünmüştüm.
  • Arkadaşlar forza ve gow için xbox one s aldım ama henüz hiçbirini alamadım çünkü hangileri one uyumlu bilemiyorum. Özellikle one'da hangi forzaları oynayabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Yok hocam anladım da Forza tarzı sıkıcı pist yarışları değil ya sonuçta, GTA V'teki Cunning Stunts updateine yakın şekilde eğlence ön planda tutulmuş bir içerik gibi geldiği için bana Forza Motorsport'a uymaz, Horizon'a gider diye düşünmüştüm.

Hocam işte Hot Wheels benim için sıkıcı pist yarışlarını oluşturuyor Forza Motorsport diye belirtmem birazda ironi yapmak içindi; Çünkü Horizon'da amaç özgür olmak. Fakat bu Hot Wheels içeriği ile özgürlüğü yansıtamamışlar, tamamiyle Pist yarışları içinde geziniyorsunuz. Birkaç tanede Drift, Kamera Noktaları gibi eklentileri ekleyip Direk piyasaya sürmüşler.

@_RapiD_

Hocam geriye uyumlulukta hangi Forza oyunları uyumlu olur bilemiyorum; Fakat Direk Xbox One için çıkanlar; Forza 5, Forza 6, Forza Horizon 2, Forza Horizon 3.

Geow serisinde ise; Geow Ultimate Edition, Geow 4.

Fakat Geow 1-2-3 ve bildiğim kadarıyla da Judgement geriye uyumlu olarak Xbox One'da oynanabiliyor, birçok hata olduğu söyleniyordu geriye uyumlu Geow oyunları hakkında fakat düzeltildi mi bilgim yok.

• Drift gorevleri resmen oyundan soguttu beni. Bir turlu drift yapamiyorum. Kontrollerda mi bir sorun var anlamadim.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar oyunu yeni aldım fakat gezebilcem kimseyi bulamıyorum aranızda oyuna sahip olan varmı pc üzerinden? varsa bana ulaşırsa cok güzel olur steamden ulaşabilirsinz.

Steam ID: Sahin Sevinc
  • viktor1574 kullanıcısına yanıt
    Zorluk ayarında stability ve TCS kapatıp deneyin. Manuel vitesin de yardimi olur.

• Online sorunu deli etti artik sanki orjinal almamisim gibi surekli dert. Aptal oyunun multisini yapanlar. Tsuedo adapter cozumunu uyguluyorum. Sorunu gideriyorum. Bilgisayari bi yeniden baslatiyim ayni sorun yeniden basima yine cozuyorum yine sonra ayni problem. Tsuedo tunneling hatasi internette cokca kiside varmis. Var mi kalici cozumu olan?

• secokul S kullanıcısına yanıt
    PC bölümündeki konuya sorunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: secokul

Online sorunu deli etti artik sanki orjinal almamisim gibi surekli dert. Aptal oyunun multisini yapanlar. Tsuedo adapter cozumunu uyguluyorum. Sorunu gideriyorum. Bilgisayari bi yeniden baslatiyim ayni sorun yeniden basima yine cozuyorum yine sonra ayni problem. Tsuedo tunneling hatasi internette cokca kiside varmis. Var mi kalici cozumu olan?

Online sorunu ne hocam? Alt-tab yapınca direk serverdan düşüyor o mu?
    hayır hocam. aygıt yöneticisinde tsuedo denilen salak bişi var onun yüzünden online a bağlanamıyor.

http://support.xbox.com/en-US/xbox-on-windows/social/troubleshoot-party-chat

burda çözümü var ama pcyi yeniden başlatınca uyguladığım çözüm işe yaramıyor. yani her seferinde çözümü uygulamak zorunda kalıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: secokul

hayır hocam. aygıt yöneticisinde tsuedo denilen salak bişi var onun yüzünden online a bağlanamıyor.

http://support.xbox.com/en-US/xbox-on-windows/social/troubleshoot-party-chat

burda çözümü var ama pcyi yeniden başlatınca uyguladığım çözüm işe yaramıyor. yani her seferinde çözümü uygulamak zorunda kalıyorum.

Anladım hocam, valla zehir ettiler bu oyunu pcde. Ben de alt-tab yapmaya korkuyorum işte o da ayrı bir saçmalık, geçen de tüm championshipleri tamamlama achievementını vermedi onun da acısı hala içimde.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.