Şimdi Ara

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE) (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.250
Cevap
15
Favori
46.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen oyle zehir ettiler.resmen zorla oynuyorum problemler yuzunden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zehiri bilmemde xbox da alt tab yok beyler yanlış konudasınız pc ye baksanız ?
  • horizon 3 un blizzard dagi dlc sini bugun bitirme firsati buldum..final yarisi beni benden aldi..o nasil hava sartlari o nasil kar firtinasidir,Adananin 40 derece sicaginda tabiri caizse usudugumu hissettirdi oyun..helal olsun yapanlara gercekten grafikleri,oynanisi mukemmel bir oyun horizon 3...

microsoft su oyunla herseyin donanim olmadigini insanin gozune gozune sokuyor yeminle.. 1.3 tf lik cihazla optimizasyon ve yazilimin dibine vurarak boyle bir saheser cikarmis yapimcilar helal olsun..blizzard dagini genelle offroad degil ralli araclari ile oynuyorum ve ralliye doydum okadar keyif alarak oynadimki surus dinamikleri ralli aracinin surus hissini sonuna kadar verdi..dirt 4 u pre order yapmistim umarim horizon 3 ten sonra beni uzmez surus dinamikleri ile..

kisaca helal olsun oyun yapimcilarina helal olsun microsofta..boyle bir seri boyle bir oyun bir daha zor gelir umarim oyunu harcamazlar..scorpio ile yazilim,optimizasyon ve bunlara ek donanimla neler yapacaklarini cok merak ediyorum..

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Horizon 3 gerçektende istenildiği zaman neler yapıldığını gösteren bir oyun. Oyunda gezerken yada bir yarış alanına falan giderken insanın çevreden etkilenmemesi mümkün değil. Adamlar o devamlı eleştirilen ve yerden yere vurulan donanımda neler yapmışlar neler hemde bildiğimiz gibi açık dünya bir oyundan bahsediyoruz.

Hocam One'da bunu yapanlar artık Scorpio gibi bir cihazda neler yaparlar hayal bile edemiyorum.
  • Direksiyon olmadan kol ile nasıl oynanıyor beyler bu oyun?

Ayrıca bu oyunu ea access ile alamıyoruz değil mi? Şu an 130 tl fiyatı var. %50 indirimde. Alsam mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

Direksiyon olmadan kol ile nasıl oynanıyor beyler bu oyun?

Ayrıca bu oyunu ea access ile alamıyoruz değil mi? Şu an 130 tl fiyatı var. %50 indirimde. Alsam mı?

10 numara oynanıyor. EA Access'le ilgisi yok bunun. %50 iyi zor indirim görüyor Horizonlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Direksiyon olmadan kol ile nasıl oynanıyor beyler bu oyun?

10 numara oynanıyor. EA Access'le ilgisi yok bunun. %50 iyi zor indirim görüyor Horizonlar.

Ok dostum. Bilgi için teşekkürler.

• Beklenen horizon indirimi, Kaçirmayip yapiştirdik arkadaşla ortaklaşa.

• Horizon çok iyi indirim yedi bizde arkadaşla ortaklaşa almayı düşünüyoruz bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi storeda en ucuz acaba? Blizzard DLCsini de almak istiyorum.
  • horizon 3 expansion pass 50 tl ve blizzard mountain&hot wheels içeriyor. horizon 2 72 tl,horizon 3 130 tl.fiyatlar son derece uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ocs.tr

horizon 3 expansion pass 50 tl ve blizzard mountain&hot wheels içeriyor. horizon 2 72 tl,horizon 3 130 tl.fiyatlar son derece uygun.

Singapurdan alınca 100TL oluyor. Expension ile 60 Singapur doları oluyor. 152TL live da alsanız 2 günlük kod ile 160TL gibi bir şey oluyor. Ortak olmak isteyen varsa mesaj atsın.
  • ortaklaşa nasıl alınıyor arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

quote:

horizon 3 expansion pass 50 tl ve blizzard mountain&hot wheels içeriyor. horizon 2 72 tl,horizon 3 130 tl.fiyatlar son derece uygun.

Singapurdan alınca 100TL oluyor. Expension ile 60 Singapur doları oluyor. 152TL live da alsanız 2 günlük kod ile 160TL gibi bir şey oluyor. Ortak olmak isteyen varsa mesaj atsın.

Bildiğim kadarıyla dlcler en ucuz TR storeda boşuna Singapur'dan almayın. Ana oyunu alın oradan.
  • quote:

ortaklaşa nasıl alınıyor arkadaşlar?

Sorularının cevabı forumda var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar us xbox da 30 dolara düşmüş oyun almayı düşünüyorum ancak 30 dolar + ilgili vergiler yazıyor yani nekadar vermem gerek acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim

• quote:

quote:

singapurdan nasıl alınıyor?

• quote:

quote:

quote:

singapurdan nasıl alınıyor?

Gift card alarak alınabiliyordu ama açıkçası dün kartımdan bir türlü para çekmedi. Ben de US'ten aldım 30 Dolara.

• Adamlar ne oyun yapmis be, saheser, bir sanat eseri, mukemmelin otesi. xboxu sattim 4-5 ay oldu hala aklima gelir her gun bu oyun. grafikler oynanis, hiz duygusu herseyiyle bir basyapit. abartmiyorum cidden dusuncem bu sekilde. 20 senedir oyun oynuyorum, half life serisi ve diablo serisi ile beraber oynarken en zevk aldigim oyundur bu.

oyunun muzikleride harika secilmistir. bu muzikle beraber offroad tarlalarda daglarda bayirlarda yaptigim yarislari sanirim hic unutmayacagim.

• livedeki 130TL lik indirimi kaçırdım fu fiyata başka nerden bulabilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.