Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (209. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
37
Favori
213.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam aynı şekilde bende de olmuştu continue shoping deyip devam edin 2-3 saat içerisinde serial hesabınıza gelicek

Account-orders bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Bir düzenleme yapayım hemen kontrol ettim şimdi kod mail olarak geliyor ben sipariş verdikten yaklaşık 2 buçuk saat sonra gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi So Good. -- 25 Ekim 2016; 16:45:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ricardo 11 kullanıcısına yanıt
    Bu adres çok girildiyse, Amazon kapatmış olabilir belki bu adrese gönderiyi.

Anlamışlardır belki olayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak08

quote:

Orijinalden alıntı: mbc32amg

quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

M4 keyifli araçtır

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

bi ara onlineda bmw bulusmasi yapalim

Mesela bu akşam

katılım olursa neden olmasın

• ricardo 11 kullanıcısına yanıt
    Mailinizi kontrol ettiniz mi kod gelmiş olması lazım.

• Arkadaşlar bugün forza horizon 3 ultimate edition satın aldım indireceğim fakat akk dolduğu için 3mbit bağlantı hızı var inmesi 3 günü alır aklıma şöyle bir yöntem geldi benim aylık 300 dakika TTNET Wifi hakkım var herhangi bir TTNET erişim noktasından 300 dakika internet erişimi sağlıyorum bizim burda Türk Telekom ofisi şehirin içerisinde ve gigabit Wifi internet erişimi sunuyor bir keresinde telefonla hız testi yaptığımda 300 mbit çıkmıştı laptopu alıp arabayı yanına park edip indirmeyi orada yapsam sıkıntı olur mu acaba daha önce böyle bir saçma olayı deneyen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • manas22 M kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olmaz 300 dakika boyunca istediğiniz kadar indirme yapabilirsiniz kota sınırlaması yok.

http://www.turktelekomwifi.com/content/turk-telekom-wifi-nedir/28/ Burdan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: So Good.

Mailinizi kontrol ettiniz mi kod gelmiş olması lazım.

Mailimi kontrol ettim ama herhangi birşey gelmemiş.
    Peki buradaki alımı kapattılarsa başka nereden alabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ricardo 11 -- 25 Ekim 2016; 20:08:18 >
  • Konu iyice durmuş. 300TL'nin eriyişini izledim resmen şu konuda. :) Neyse, yeni sistem toplayınca güncelleme falan da gelirse takılmadan oynarım belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Konu iyice durmuş. 300TL'nin eriyişini izledim resmen şu konuda. :) Neyse, yeni sistem toplayınca güncelleme falan da gelirse takılmadan oynarım belki.

iyi ki standart almışım dedirtti bana oyun. Gelen güncellemeler ile de bende en azından performans iyice sıçtı ilk başlarda gayet iyi oynuyordum. Zaten g29 vites güncellemesi de gelmedi.
  • 2014 BMW M235i

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 25 Ekim 2016; 23:55:32 >

• Bayağdır oynamıyorum oyunu özledim valla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]
  • param yok ya alamıyorum , neyse baya bekliycez heralde paramız olana kadar.
  • Mercedes yeni e63s 4matic modelini instagramdan video ve fotograf paylasimi yapti teknik ozellikleri 4.0litre V8 612 ps eski kasalardaki yuksek ps li motor koymuslar Fh3 e gelirse guzel olur

• Demo nerde??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

Battlefield 1 cikti cikali oyunu acamaz oldum.ozledim valla

al benden de o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep61

quote:

al benden de o kadar

Bu hafta sonu cumartesi saatler 20.00'da buluşma yapalım o zaman gelecekler gelmeyi düşünenler yazsın 12 kişilik bir ekip oluşturalım, sonra ben dışarda kaldım yer var mı durumları yaşanmasın. Fazla kişi olursa 2 ekip farklı farklı takılırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: EXios

quote:

quote:

al benden de o kadar

Bu hafta sonu cumartesi saatler 20.00'da buluşma yapalım o zaman gelecekler gelmeyi düşünenler yazsın 12 kişilik bir ekip oluşturalım, sonra ben dışarda kaldım yer var mı durumları yaşanmasın. Fazla kişi olursa 2 ekip farklı farklı takılırız.

Cok guzel olurda o gun musait degilim malesef

• EXios kullanıcısına yanıt
    Evet bencede bir buluşma yapalım artık. Hem sadece gezme ve drag yarışıyla sınırlı olmasın bir sürü aktivite var onları yapalım drift yapalım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EXios

quote:

quote:

al benden de o kadar

Cok guzel olurda o gun musait degilim malesef

Cuma yapalım o zaman veya grup oluşturabilirsek başka bir gün belirleyelim. Şimdilik isteyen 3 kişiyiz gibi duruyor.

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.