Şimdi Ara

Forza Horizon 3 Açılmama Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
10.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oynamayı ilk çıktığı günden beri çok istediğim ve indirimle beraber aldığım horizon 3 malesef açılmıyor.Store üzerinden indirdim.Oyunun simgesine tıklıyorum ve 2 3 sn oyun penceresi açılıp kayboluyor herhangi bir hata vermiyor.Buna benzer sorun yaşayan fikri olan lütfen paylaşır mı?

sistem ryzen 5 1600x + rx 480 8gb
    windows 10 1709

• Aynı sorun bende de var dün indirimden aldım oyunu yükledim pc de acılmıyor.
  • ugurbircok kullanıcısına yanıt
    Alternatif indirme ile deneyeceğim birde umarım o şekilde açılır.
  • Oyunu kaca aldiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 10 ayarlarından oyunun mikrofon özelliğini kapatıp deneyin çalışabilir.
  • ugurbircok kullanıcısına yanıt
    çözdüm ben daha doğrusu ana konuda yer alan ilk sayfadaki alternatif indirme ile oyunu indirdim.Store dan boşuna uğraşmışız düşük hızıma rağmen 1 günde indirdim.Ve açtım oyunuyorum.Adımları takip edersen aynı şekilde oynarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

çözdüm ben daha doğrusu ana konuda yer alan ilk sayfadaki alternatif indirme ile oyunu indirdim.Store dan boşuna uğraşmışız düşük hızıma rağmen 1 günde indirdim.Ve açtım oyunuyorum.Adımları takip edersen aynı şekilde oynarsın.

bu alternatif indirme yöntemi nedir? oyun bende de açılmıyor yardımcı olur musunuz rica etsem.
  • saxblue kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın geç oldu cevap.Ana konuda 1.sayfada anlatılmış ordan baktım ve yaptım karışık gibi görünür ise gözünüz korkmasın basit ve kesin çözüm.Ayrıca Ankarada iseniz oyunun dosyasını size atabilirim hdd ile boşuna indirmenize gerek kalmaz.
    https://forum.donanimhaber.com/forza-horizon-3-ana-konu-efsane-cikti-indirim-microsoft-magaza-standart-100tl-exp-29tl--117655464
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.