Şimdi Ara

FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' (130. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.915
Cevap
27
Favori
101.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gold üyeliği olan arkadaşlar bir yardım etseniz şu Ramazan ayında. Forza Horizon 2 Live da fiyatı şu an nedir? En ucuz nerden ala bilirim(hep 219-208 TL görüyorum)
  • setokaibaadnan S kullanıcısına yanıt
    Live da 180 lira internette ikinci el 120 liraya buldum hocam isterseniz linkini pmden atarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umut_shn U kullanıcısına yanıt
    2. el konsolda nasıl oluyor bilmiyorum.İlk defa konsol sahibi oldum acemisiyim. 170 Tlye kutulu var 165 tl ye Çin + ingilizce dil destekli var. 170 olan makul mü?
    Hocam ikinci el kutulu oyunda cdyi direk takip oynuyorsunuz bu kadar basit bir olay linki de aşağıya bıraktım

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-oyunlar-forza-horizon-2-xbox-one-oyun-220307996/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut_shn -- 5 Temmuz 2015; 17:34:38 >
  • Bu günlükte böyle olsun

FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME'

Konsolkulubunde 120-130 olmasi lazim. Ben de bakiniyorum en uygun orasi simdilik

Duzeltme: 150 ymiş pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi what_tha -- 5 Temmuz 2015; 20:38:48 >
  • Bu oyunun acilen yaz indiriminde indirime girmesi lazım, resimleri gördükçe canım çekiyor
  • Dededen toruna ...

Dino 246 GT / F40 / F430 Scuderia / LaFerrari
     FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murad35 -- 6 Temmuz 2015; 1:46:29 >

• Doğru yolu bensiz de bulmuşsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa

Bu oyunun acilen yaz indiriminde indirime girmesi lazım, resimleri gördükçe canım çekiyor

Girdi zaten. Geçen hafta 90 TL'ye aldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • what_tha kullanıcısına yanıt
    Ben de ordan oraya bakıyordum ama kapakta"çince ve ingilizce dil destegi"yazıyor diye cekindim almaya.Alsam avrupa sv ında sorunsuz oynarım degil mi?Olmadı yaz indirimini beklerim.
  • F40

• @Kvoeak, Ata ile bir deneyelim dedik, ben 1 haftadır kullanıyorum cihazı. Gerçekten güzel cihaz hakkını vermek lazım

@theraptorx, İndirimi kaçırdım maalesef, yaz indirimlerinde indirime girmesini bekliyoruz arkadaş ile
  • beyler online road trip ile ilgili bir iki sorum olacak , bir yarıştan diğer bir yarışa gidilirken verilen xp neye göre veriliyor , birde sıralama yapılırken kazanılan xp değilde puana göre seceneği var mı ??
  • PlayStation'da nasip olmadı ama Horizon'ı aldığınızda beklerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvoeak

PlayStation'da nasip olmadı ama Horizon'ı aldığınızda beklerim

Gel hele gel birakin gelsin
    İndirimi bekliyoruz valla girerse alicaz direk gerci indirim olmazsada alicaz yapicak bisi yok

• Teşekkürler hocam. Psi satıp xboxımı aldım, yarınki indirimleri bekliyorum artık.
  • sizleri ekliyorum arkadaşlar bana da party daveti gönderebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bihemtakry

sizleri ekliyorum arkadaşlar bana da party daveti gönderebilir misiniz?

Kendiniz halledebilirsiniz bence oyun icinde club sekmesinde join e tiklayin forzaturk veya f.tr diye aratin direk cikiyor ben oyle katildim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nec85 kullanıcısına yanıt
    tamamdır tesekkur ederim
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.