Şimdi Ara

Forumun tasarımcısı konuya gelebilir mi? Twitter sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-2 haftadır konulardaki tweetler gözükmüyor. En sonunda ben bir bakayım dedim, ne göreyim, genişlik ve yükseklik 0 pikselde. Çok şey yazıp sildim şuan. Hatayı düzeltebilir misiniz? Bakın çözümü önünüze koydum artık.

• up.

Twitter paylaşımları gözükmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Norain

up.

Twitter paylaşımları gözükmüyor.

şuan urli yapıştırdığınız an embed ediliyor hocam. hangi tarayıcıda yaşıyorsunuz sorunu.

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

şuan urli yapıştırdığınız an embed ediliyor hocam. hangi tarayıcıda yaşıyorsunuz sorunu.

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norain

Alıntıları Göster

hangi tarayıcı hocam bu

opera.

• Şu başlığı yazarken ne kadar umutluymuşum meğer, tasarımcı gelebilir mi yazmışım. Tasarımcı, yazılımcı, bunların hiçbiri 20 yıldır uğramıyor ki foruma Forumun tasarımcısı konuya gelebilir mi? Twitter sorunu 

Şuan mesela resimler gözükmüyor. "Resme gitmek için tıklayın" yazısı çıkıyor. 1 mesajda 5 resim varsa 5 kere tıklayıp yeni sekme açmak gerekiyor.

Anasayfada popüler konularda 24 saat seçili olmasına rağmen 3 günlük konular gösteriliyor. 24 saatlik isteniyorsa önce 3 günlüğe tıklayıp, sonra tekrar 24 saate tıklamak gerekiyor. Aylardır var bu sorun.

Hani düzeltileceğinden değil de, ne zamandan beri bu hataların olduğu kenarda dursun diye paylaşıyorum, ben artık umudu kestim Forumun tasarımcısı konuya gelebilir mi? Twitter sorunu 

ben de edge kullanıyorum. sayfanın en altındaki reklamları göremiyorum. ben çekiyorum aşağı, sayfa kaçıyor yukarı. yakınlaştırmayı %80 yapınca sayfanın en altını görmek mümkün oluyor. gerçi bu sorun yeni değil. milattan önce de vardı. hala devam ediyor.  

opera bence sorunlu bir browser. geçen hafta mobil imza olayına takılınca, kullanmayı bıraktım. geçemedi, nedendir bilmem.

@Norain

• edge'de bir sorun daha var. forum anasayfası üç bölüm halinde görünüyor. ikinci ve üçüncü bölüm birbirinin aynısı. yani forum anasayfasını bitirince, en başından ikinci kez başlıyor. Forumun tasarımcısı konuya gelebilir mi? Twitter sorunu  bir de şu whatsapp'da bir kaç smiley var. onları da ilave etseniz. bu smileyler yetersiz kalıyor artık. Forumun tasarımcısı konuya gelebilir mi? Twitter sorunu 

• quote:

Orijinalden alıntı: The souls migration

ben de edge kullanıyorum. sayfanın en altındaki reklamları göremiyorum. ben çekiyorum aşağı, sayfa kaçıyor yukarı. yakınlaştırmayı %80 yapınca sayfanın en altını görmek mümkün oluyor. gerçi bu sorun yeni değil. milattan önce de vardı. hala devam ediyor.  

opera bence sorunlu bir browser. geçen hafta mobil imza olayına takılınca, kullanmayı bıraktım. geçemedi, nedendir bilmem.

@Norain

edge ile denedim yine aynı. ublock kapatıp denedim aynı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.