Şimdi Ara

Forumun Tablet sürümü (beta) (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.775
Cevap
10
Favori
60.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tablet surumde turuncu renkli "resim yukle" butonu ile "gonder" butonu yer degistirsin. tablet surumden attigimiz mesaj sayilari yukledigimiz resimlerden hayli hayli fazla. buyuk olan gonder tusu olmaliydi. yanlislikla resim yukle tusuna basiyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Eski düzende bulunan arama barı kaldırılmış sanırım, tekrar eklenmesi düşünülüyor mu acaba?

Arama sistemi o şekilde daha kullanışlı idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 31 Ağustos 2015; 23:46:17 >
  • Ewt kullanışlı idi ama çok Yük getirdiği için içeriye aldık zaten istediğinizde tıklayıp arayabilir siniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Haklısınız Kullanıcı deneyimi hatası yapılmış.

• craigdizzeer kullanıcısına yanıt
    Hızını Bayağı arttırdık yeni ama daha da artması için uğraşıyoruz.

Anket bakacağız yoksa ekleriz. Gece modu çok az Kullanılıyor ne yazık ki yaymayı düşünmüyoruz.

• bkaakco kullanıcısına yanıt
    Neyine ısındıramadık acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Hızını Bayağı arttırdık yeni ama daha da artması için uğraşıyoruz.

Anket bakacağız yoksa ekleriz. Gece modu çok az Kullanılıyor ne yazık ki yaymayı düşünmüyoruz.

Gece modu inanın çok iş görüyor. Umarım bu karardan vazgeçersiniz

• En çok beğenilenler kısmında 'yorumun devamı' kısmına tıklayınca sayfanın başına atıyor ve mesaj yok oluyor. Mobil sürümde de aynı sorun var fakat mini sürüm nomal çalışıyor.

• gun kullanıcısına yanıt
    Emin misiniz? Gece modu bence forumun en önemli yeniliği yoksa geceleri 10dk sonra göz agrisi başliyor

• gun kullanıcısına yanıt
    Ben de bilmiyorum hocam. Mobil veya mini sürüm daha sade olduğu için daha hoş geliyor herhalde bana. Yani benden kaynaklı bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 2 Eylül 2015; 21:24:23 >
  • Hangi tarayıcı kullanıyorsunuz? Sorun devam ediyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ben Ressam -- 3 Eylül 2015; 10:45:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ben Ressam

Hangi tarayıcı kullanıyorsunuz? Sorun devam ediyor mu?

Opera Beta kullanıyorum ve sorun devam ediyor. Şimdi siz sorunca bilgisayardan tablet sürümde tekrar denedim gene sorun var sorun tarayıcıda değil galiba.
  • Pm sayfasinda ornegin x kisi ile mesajlasma sayfam acikken konu basligina tiklanmiyor. Orn. Ps4 oyunu konusundaki bir mesajima binaen bir pm atmis birisi var ben pm sayfasi acikken baslikta yazan konu ismine tiklayamiyorum. Yalnizca yazi var dugme seklinde degil. Umarim anlatabildim. :) bence uzerine tiklanip mesaja gidilebilmeliyiz. 2 sene onceki mesajima binaen cevap atan var mesajimi nereden bulucam baska turlu

• tablet surumdeyken, populer konulardan herhangi birisinin son mesajina tikladigimizda ( " > " su isarete ) forum mobil surume geciyor.

• eskiden tablet surumde fotolara tikladigimizda tam surum ve mobil surum gibi yeni sekmede acilabiliyordu. o ozellik tekrar getirilebilir veya istege bagli olabilir mi? ayarlarda da ilgili secenek yok.

• Masaüstünde olduğu gibi tablet sürümde de tüm smileyleri gösteren daha çok gülücük butonu eklenmeli.

• Populer konularda son mesaja tikladigimda, tablet surumden mobil surume geciyor. Direk konuya tikladigimda bir sorun yok.

• Tablet surum ve mobil surumde soyle bir sorun var. Hatayi gordum hemen fotografini cektim.

http://cache.donanimhaber.com/ImageThumbnail2.aspx?path=https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1764422/61de7ff8-a783-4d05-8b60-8e97423254b0.png&size=4&bound=3&border=1&resolution=0

Altta gulucukleri kapatan yer, daima titriyor.

Bir de hizli cevapta butun gulucukler yer almiyor. Mobil surumdeki gibi cevap yaz kismi tablet surume eklenirse butun gulucukleri kullanabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C302EA147 -- 25 Ekim 2015; 11:17:37 >

• uzaklastirma alinca tam surum ve mobil surumde ortaya cikan kirmizi serit tablet surumde yok. haberiniz olsun.
  • Tablet surumde ceza alan kisinin kac gun cezasi kalmis ve mesaj sayisi gosterilse guzel olur.

Bir de spoiler veren bir kisiye cevap vermek istedigimde mesajini alintiliyorum. Mesaj yazma kisminda tekrar yorumuna bakmak istedigimde spoiler a bastigimda spoiler acilmiyor.

Ayrica yukarida birkac mesaj daha atmistim onlarlada ilgilenirseniz sevinirim.

Iyi forumlar.

@Citizen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C302EA147 -- 27 Kasım 2015; 11:12:28 >
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.