Şimdi Ara

Forumun En Sinirli Üyesi Kİm...??? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bence sinirliyim diyen bir insan sinirli değildir.onun sinirli olduğunu bilip başkasının söylemesi lazım...
  • hakkını,ırzını,namusunu,malını korumak için sinir yaparsında,ortada ben sinirliyim diye artis artis dolanmak bünyeye zararlıdır.el yumruğu yemeyende kendinin ki bozdoğan armudu sanırmış,bir gün alırlar aşşaa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stuka -- 15 Aralık 2006; 21:40:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: stuka

hakkını,ırzını,namusunu,malını korumak için sinir yaparsında,ortada ben sinirliyim artis artis dolanmak bünyeye zararlıdır.el yumruğu yemeyende kendinin ki bozdoğan armudu sanırmış,bir gün alırlar aşşaa...

süper bi laf

hahah sinirliyim abiiiii
  • buz getirin arkadaşa biraz rahatlasın baksanıza çok kızmış yakar ortalığı sonra
  • kızgın sirke küpüne zarar....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kenshi

Bumu yani Şöle dövdüm böle vurdum piskoyum v..s v.s. sizde 5 tanesini toplasak bi tane adam cıkmaz sanırım ama klavye herkesi adam eder dimi

Delikanlı adam yaptıgını söylemez övgü beklemez o yapılması gerekeni yaptıgı için zaten rahattır

harbiden iyi cevap vermis

burda siddete ozendiremezsiniz!
    baslik sinirdi simdi konu psikopatlik oldu!

ama ben asiri sinirliyimdir...fakat hakedene yaparim yapacagimi!sizler gibi hic yokdan psikopatlik yapmam..hatta arkadaslar artik beni her yanlis seye sinir olan biri olarak taniyor...ya boyle en ufak yanlisa sinir oluyorum yediremiyorum kendime yapilan yanlisiyinede olaya hep konusarak baslarim ve arka arkaya ters cevaplar ustune veya terslenmem uzerine mevzu patlak verir...bakin ama bazen inanilmayacak kadar sabirli oluyorum ama bu daha kotu cunku bu sefer birikiyorum dahada kotu oluyorsinirliyim derken sonucu cogu zaman kavga olarak bitmiyor olan bana oluyor yani...kendimi cok tutuyorum...benim icin hersey sknti oluyor bu yuzden

(bu arada bir cogunuzun hikayesi yalan)

• iplenmeyenadam
  • quote:

Orijinalden alıntı: nik bulamadım idare et

iplenmeyenadam

Konuyu nerden buldun la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lukolde

quote:

Orijinalden alıntı: nik bulamadım idare et

iplenmeyenadam

Konuyu nerden buldun la

hiç forumda turluyoruz
  • Ağır ilkokullu.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.