Şimdi Ara

Forumun En Sinirli Üyesi Kİm...??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
1.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tabi insanın anasına,bacısına laf edilince doğal olarak tepkisini döverek gösteriyor,sen gene kafasını yarmışsın Allah'tan orada senin durumunda ben yokmuşum
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuRk_OyUnCu_18

hacı harbi piskopat bir herifmişsin...
    tabi insanın anasına,bacısına laf edilince doğal olarak tepkisini döverek gösteriyor,sen gene kafasını yarmışsın Allah'tan orada senin durumunda ben yokmuşum

sonunda beni anlayan biri cikti ama bakin herkez biseyle oynuyabilir basketbol-bilardo-futbolvb. seyler
    ama kimse benim cevremdekilerle oynuyamaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: swedeniz

quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

quote:

senmi sinirlisinben mi sinirliyim anama bacima kufur etti diye okulda cocugun kafasini sandalyeyle yardim bu 1 kiz arkadasima asilan bi cocuk vardi uyardim yok ya felan dedi neapcan dedi ben guldum bunu sokakta yakaladim gece kuzenlerle felan bizim bodruma indirdik arkasina jiletle ismimi yazdim ee varmi daha pisikopati?

DELİKANLIMISIN SEN ŞİMDİ AFERİN SANA üç beş kişi çocuğa dalmışsın artislik yapma burada şimdi

delikanliyim ki cocugu onceden dovdum asil sen artistlik yapma tanimadigin kisiler hakkinda bole konusma

not:Kimse delikanliligima laf soyliyemez klavye arkasi konusma senin sokakta gormek isterim

şimdi anana bacına küfür etti diye okulda çocuğun kafasını yarmışsın marifet mi bu?sen okula niye gidiyorsun adam dövmek içinmi?zaten çocuğun kafası yarılana kadar seninde ona demediğin kalmamıştır.

kız arkadaşına asılan çocuğu uyarmışsın yok ya falan demiş(haklısın kıl eden bir durum)daha sonra gece yakalamışsın kuzenler eşliğinde sırtına jiletle adını yazmışsın belli ki kuzensiz olmuyor böyle şeyler.tek başına bodruma indirip sırtına adını yazamıyorsun.

@eggy13 tamamen haklısın

delikanlısın ki o çocuğu dövdün öylemi bence delikanlılıktan değil korkaklıktan delikalı olsan adam gibi geçer karşısına konuşurdun.

bence senin amacın böyle agresif tavırlarınla ilgi çekmek
    kendi halinle çekemediğin ilgiyi bu yolla karşılamaya çalışıyorsun çünkü tavırların ve davranışların nedeniyle tamamen toplumdan itilmiş durumdasın herkes senden kaçıyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: _MoRTaL_

quote:

quote:

quote:

senmi sinirlisinben mi sinirliyim anama bacima kufur etti diye okulda cocugun kafasini sandalyeyle yardim bu 1 kiz arkadasima asilan bi cocuk vardi uyardim yok ya felan dedi neapcan dedi ben guldum bunu sokakta yakaladim gece kuzenlerle felan bizim bodruma indirdik arkasina jiletle ismimi yazdim ee varmi daha pisikopati?

DELİKANLIMISIN SEN ŞİMDİ AFERİN SANA üç beş kişi çocuğa dalmışsın artislik yapma burada şimdi

delikanliyim ki cocugu onceden dovdum asil sen artistlik yapma tanimadigin kisiler hakkinda bole konusma

not:Kimse delikanliligima laf soyliyemez klavye arkasi konusma senin sokakta gormek isterim

şimdi anana bacına küfür etti diye okulda çocuğun kafasını yarmışsın marifet mi bu?sen okula niye gidiyorsun adam dövmek içinmi?zaten çocuğun kafası yarılana kadar seninde ona demediğin kalmamıştır.

kız arkadaşına asılan çocuğu uyarmışsın yok ya falan demiş(haklısın kıl eden bir durum)daha sonra gece yakalamışsın kuzenler eşliğinde sırtına jiletle adını yazmışsın belli ki kuzensiz olmuyor böyle şeyler.tek başına bodruma indirip sırtına adını yazamıyorsun.

@eggy13 tamamen haklısın

delikanlısın ki o çocuğu dövdün öylemi bence delikanlılıktan değil korkaklıktan delikalı olsan adam gibi geçer karşısına konuşurdun.

kendi halinle çekemediğin ilgiyi bu yolla karşılamaya çalışıyorsun çünkü tavırların ve davranışların nedeniyle tamamen toplumdan itilmiş durumdasın herkes senden kaçıyor.

Hakkaten dediklerine sonuna kadar katılıyorum doğruları söylemişsin Birisinin senin anana ve bacına küfür etmesi için mutlaka sende ona birşey yapmalısın. Birde kendin dövmüşsün zaten demek ki gücün yetiyor bu adama, niye kuzenleri olaya karıştırıyorsun. Bu hikayeye inanmak biraz zor gibi..

• quote:

quote:

quote:

quote:

@eggy13 tamamen haklısın

cok komiksiniz

• quote:

Orjinalden alıntı: BatuhanK

quote:

Orjinalden alıntı: Sum 41

Arkadasa madalyasini getirin...

• quote:

Orjinalden alıntı: aswod

quote:

quote:

quote:

quote:

@eggy13 tamamen haklısın

Hakkaten dediklerine sonuna kadar katılıyorum doğruları söylemişsin Birisinin senin anana ve bacına küfür etmesi için mutlaka sende ona birşey yapmalısın. Birde kendin dövmüşsün zaten demek ki gücün yetiyor bu adama, niye kuzenleri olaya karıştırıyorsun. Bu hikayeye inanmak biraz zor gibi..

+1 ayrıca birde sokağa davet ediyor akıllı Sırtına ismini kazımışmış, bari kamera önünde infaz etseydin. Adamın etrafına ellerinde bıçaklarla kuzenlerin geçer, sende elindeki bildiride kız arkaşıma asıldı diye infazı haklı çıkaracak birşeyler okurdun.

• quote:

Orjinalden alıntı: TuRk_OyUnCu_18

kendimden başlıyorum ben çok sinirliyimdir...şöyleki akrabam yada bir arkadaşım bana yanlış bir kelamda bulundu yada tanımadığım birisi direk köpürüyorum patlıcak bir volkan gibi oluyorum...
    Örnek:lise 2.sınıftayız arkadaşlar fln tenefüste muhabbet ediyoruz cam kenarında benim sınıfta o zamanlar kardeşim dediğim fakat şu an sadece uzaktan görsem selamımı bile vermeyeceğim bir insan var onla konuşuyorum havadan sudan..sonra yanımıza sınıfın en herkese sataşan çucuğu geliyor arkadaşıma camın ordan çekil diyor oda napsın çekiliyor bende camın önüne geçiyorum beni itiyor fln ama ben kolay lokma değilimdir...sonra bana işte küfür fln etmeye kalkıyor bende çok sinirliyim ya arkadaşlar bunu tutuyor arka çıkış kapısının oraya götürüyor önüme kızlar geçiyor çünkü kızlara ezipte o şerefsizi gebertemem,kızların arkasına da bizim erkekler geçiyor toplam 25 kişi fln oluyorlar...ben bir sinirliyim ki çocuğu sınıftan atıyorlar beni zor tutuyorlar...sonra ben sırama oturuyorum herkes şaşırıyor çünkü ben öyle kavgacı bir insan değilimdir,şaşkınlık var suratlarında bugün olsa öyle şey yapmam ama o zamanlar baya bir sinirliydim halada öyleyim...ortalarda bir TNT gibi dolaşıyorum...heran patlıcakmış gibi...
    sonra çocuk benden özür diledi fln bende çok merhametli insanım ya affettim keratayı sonra zaten onların okul bitti...biz daha son sınıflarda sürünüyoruz...

Doğu at ensefaliti (Eastern Equine Encephalitis)

Bu hastalığın ana sorumlusu sivrisinekler... Kuzey Amerika, Orta ve Güney Amerika, Karayibler'de, öldürücü virüsü (literatürde doğu at ensefaliti virüsü olarak geçiyor) atlara ve insanlara bulaştırıyorlar. 1964'ten günümüze 153 resmi onaylı vaka görülmüş. Pek çok insanda hafif grip belirtileri gösterse de, kimilerinde merkezi sinir sistemini etkiliyor. Bu vakaların yüzde 50'sinde kişi ölüyor, geri kalanında ise ciddi beyin hasarları görülüyor.

• quote:

• sinirmi arıyon kısa özet içimde insanları öldürme isteği var sadistçe değil sadece yok etme.
  • sen olayı aşmışsın artık be team fln noluyor kimi yokedicen...
  • Yumurtan nasıl olsun.. Rafadan mı.. Peahh..
  • aferin boyunuz bi santim uzamıştır artık
  • Ne gerek var sinire...Sakinlik her şeyi çözer...
  • Aferim süpersin
  • ne diosn kardeşim kim sinirli ya dilim kardeşim ben bu sitedeki herkeste sakin git ya bole sorular sorma ya hah adam kalkmış bize kim sinirli dio bizden sinirli çıkarmı bence çıkmaz guliyim bari

• benim en sinirli 5 kez cinnet bi dene de adam yaralama var mı len benden sinirlisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakoşsayar

benim en sinirli 5 kez cinnet bi dene de adam yaralama var mı len benden sinirlisi

6 cinnet 2 adam yaralama
  • Sen askere git te alırlar o sinirini senin
  • quote:

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.