Şimdi Ara

Forumun En Sinirli Üyesi Kİm...??? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
1.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Dinendal Elensar

Sen askere git te alırlar o sinirini senin

• quote:

Orjinalden alıntı: tolga0624

quote:

Orjinalden alıntı: hakoşsayar

benim en sinirli 5 kez cinnet bi dene de adam yaralama var mı len benden sinirlisi

6 cinnet 2 adam yaralama

yok mu artıran

• 2 hafta önce birisi sevgilime çıkma teklif etmek için benden aracı olmamaı istedi
    gerisini siz düşünün
  • quote:

Tam bunu yazacaktım bende
  • Adam dövmek erkeklik mi oldu?
  • yaaa böyle saçma topik açan arkadaşları
    şiddetle erkeklik arasında ne alaka var ben anlamış değilim...
    Öyle olmuş olsaydı UMA TUHURMAN (Kill Bill'deki sarışın bayan) da alemin delikanlısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Adam dövmek erkeklik mi oldu?

Dövmekle kalsa gene iyi..Silahla vurmak,bıçaklamak,darp etmek artık bunlar bu işin ölçüsü.
  • Ayrıca şimdi aldığım habere göre Sigara içmek delikanlılık potansiyelini arttırıyo bir de bunun yanına tesbih eklerseniz karizma puanınıza 4 sayı ekleniyo ve maçı uzatmalara götürebiliyorsunuz.Eğer uzatmalarda racon kesmeyi başarırsanız delikanlı olup piyasada yer edinebiliyorsunuz.Gerisi fason takımı olarak isimlendiriliyor ki bunlar genelde gözlüklü tiplerdir.Sürekli ezilmeye muhtaç daha erkeklikten nasibini alamamış insanlardır.Delikanlı adam bunlara ahkam keser , yolunu keser , parasını alır.Gerekirse döver.
  • quote:

quote:

quote:

benim en sinirli 5 kez cinnet bi dene de adam yaralama var mı len benden sinirlisi

6 cinnet 2 adam yaralama

yok mu artıran

12 cinayet 8 yaralama 6 banka soygunu 8 kuyumcu soyma 6 kapkaç 12 mafya yok etme 55 kere IRAK'a gidip IRAK'taki halka yardım etme rus uyuşturucu çetesini yok etme veee DONANIMHABER'i telekoma şikayet etme gibi suçlarım var

• quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_coskun

quote:

quote:

quote:

6 cinnet 2 adam yaralama

yok mu artıran

12 cinayet 8 yaralama 6 banka soygunu 8 kuyumcu soyma 6 kapkaç 12 mafya yok etme 55 kere IRAK'a gidip IRAK'taki halka yardım etme rus uyuşturucu çetesini yok etme veee DONANIMHABER'i telekoma şikayet etme gibi suçlarım var

• ya arkadaşlar benim ne sigara ne içki ne kumar nede başka kötü bir alışkanlığım var benim sadece bana ve etrafımdakilere karşı yapılan haksızlıklara karşı boyun eğmeme yada alttan alma gibi bir durum var haksızlığa gelemiyorum,zaten en baştada çocuk arkadaşıma kaba ve çirkin bir yaklaşımda bulunmuştu bende onu uyardım oda beni itip kakınca yılların içimde biriktirip artık ortaya çıkarma vakti gelen bir öfke vardı sadece onu kustum vede çok rahatladım zaten sonrada çocukla barıştım yoksa zannettmeyinki bu çoçuk bit piskopat...
    siz hiçç mi hayatınızda sinirlenmediniz hiç mi kavga etmediniz mutlaka ufakta olsa bir ağaz dalaşınız olmuşştur.burda sadece geyik babında bir topic açılmış ve bunu anlamıcak kadar mı anlayışsızsınız...
  • çocukluğunuza werdim büyüyünce akıllanırsınız inşallah
  • Küçükken mahalledeki bütün bahçelere dalma,her nevi meyveyi aşırma,sonra aşırdığım meyvalara ortak olmaya çalışan arkadaşları pataklama.

El değdirmeden 8 metre ileriye işeme. (Beni geçenlerin üstüne z.çma)

İlk okulda dayak yediğim öğretmenin arkasından küfretme.

Kolumu ısıran sivrisinekleri osurugmla boğma...

Ve daha nice sinir küpü olduğumu gösteren şeyler...bla bla vesaire vesaire

Daha sinirlisi çıkmaz herhalde
  • BÖYLE ASARIM KESERİM GİBİ LÜZUMSUZ YAZILARA

• var yaa ben de bi defa sinek öldürmüştüüüüümmm
  • Evet çok sinirliyim dün 58 kişi öldürdüm etlerini ızgarada pişirip kedilere yedirdim sonra "Allah belanııııı versiiiiiiiiiin" diye bağırıp arabanın camlarını kırdım. Sonra vitrini arkadan ittirip yere devirdim ve televizyonu 20. kattan aşağı fırlattım. Sonra gıcık olduğum bir çocuk var gözlüklerini çıkartıp demir yumruk ile yumruk attım çocuk merdivenden aşağı düştü kafasını kalorifere çarptı kafası yarıldı içinden beyni falan çıktı ve hepsini böcekler yedi. Sonra Marilyn Manson'a telefon ettim geldi tırnakları 10 metre olmuştu saçı başı pislik kan yağ içindeydi, sonra o tırnaklarıyla Bill Gates'in vücudunu tırmıkladı bütün vücudu kan içindeydi sonra o etlerini kopartıp pişirdi ve afiyetle yedi. Sonra odamdaki bütün posterleri yırttım çerçeveleri aldıp duvarlara fırlattım sonra okula gidip öğretmenleri bir ton küfrettim sonra okulun tepesine çıkıp atom bombası attım. Sonra arkafonda Children Of Bodom çalarken ben de gitarı aldım duvara vurdum kırdım sonra sigortaları kapatıp açtım kapatıp açtım kapatıp açtım kapatım açtım ve bütün şehrin elektrik sistemini çökerttim. Sonra klavyeyi alıp masaya vurdum tuşlarını dağıttım camdan aşağı attım sonra Konak'a gidip meydanda yerlere vurdum çığlıklar attım bit ton küfrettim sonra elektrik direklerini devirdim arabalara bomba attım sonra.............
    .......................................................
    ....................................................
    .....................................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 8 Ekim 2006; 12:02:17 >

• sinirim azaldı sadace 25 kişi yok etmek istiyorum.

ne azalma ne azalma kendimi buharlaştırmak istiyorum
  • AYNEN ÖYLE
    quote:

Orjinalden alıntı: hardman

quote:

• yakarım bu siteyi yakarım
  • Bumu yani Şöle dövdüm böle vurdum piskoyum v..s v.s. sizde 5 tanesini toplasak bi tane adam cıkmaz sanırım ama klavye herkesi adam eder dimi

Delikanlı adam yaptıgını söylemez övgü beklemez o yapılması gerekeni yaptıgı için zaten rahattır
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.