Şimdi Ara

Forumdan Türkiye Apple Store'a iş başvurusu yapan,yada başvurusu sonuçlanan arkadaşlar var mı? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
458
Cevap
18
Favori
79.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

birde şunu söyleyeyim apple buyakanın 12 katını ofis için kiraladı. işe alımların çoğuda bitti ve adaylar seçildi. mağazalarda çalışacak olanlar eğer net maaş olarak 2000 ve üzeri bekliyorsa kendilerine rüyadan uyanmalarını öneriyorum

O kadar dusuk mu ? Benim bildigim ortalama 50k maas aliyorlar yillik Mac Genius calisanlari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :SworD:

Maaş konusunu gerçekten kapatın mide bulandirmaya başladınız saçma yazılarınızla.

Ben apple'da çalışmak istiyorum ve maaş hiç önemli değil, gerekirse amelilikte yaparım markanın unvaninı alabilmek maaştan daha önemli benim için.

Ruhunu bu kadar satmak da ilginç. Kapitalizm iyidir güzeldir ancak kölesi olmadığınız sürece. Friedman bunu görse kahkalara boğulurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

birde şunu söyleyeyim apple buyakanın 12 katını ofis için kiraladı. işe alımların çoğuda bitti ve adaylar seçildi. mağazalarda çalışacak olanlar eğer net maaş olarak 2000 ve üzeri bekliyorsa kendilerine rüyadan uyanmalarını öneriyorum

O kadar dusuk mu ? Benim bildigim ortalama 50k maas aliyorlar yillik Mac Genius calisanlari.

ABD geliri o, aynı parayı vereceklerini düşünmek hayalcilik olur. Kabaca ABD'nin ve Türkiye'nin ortalama gelirine göre hesaplarsak, Türkiye'de kişibaşına ortalama gelirin ABD'nin 5'te biri olduğunu görürüz. Eğer gerçekten 50k alıyorlarsa Türkiye'de 10k alırlar kabaca. Bu da 1.666 TL eder. Bana sorarsanız 1500-1750 gibi birşey verirler. Daha fazlası hayalcilik olur. Sonuçta nitelikli mağaza danışmanlığı, pazarlama ya da finans departmanında üst düzey bir pozisyon değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian

quote:

quote:

ABD geliri o, aynı parayı vereceklerini düşünmek hayalcilik olur. Kabaca ABD'nin ve Türkiye'nin ortalama gelirine göre hesaplarsak, Türkiye'de kişibaşına ortalama gelirin ABD'nin 5'te biri olduğunu görürüz. Eğer gerçekten 50k alıyorlarsa Türkiye'de 10k alırlar kabaca. Bu da 1.666 TL eder. Bana sorarsanız 1500-1750 gibi birşey verirler. Daha fazlası hayalcilik olur. Sonuçta nitelikli mağaza danışmanlığı, pazarlama ya da finans departmanında üst düzey bir pozisyon değil.

Dogru bir de musteri kitlesine bakmak lazim. Tr'da belki iPhone kullanicisi fazla ama Mac ve diger seylerin USA ya da Canada kadar oldugunu sanmiyorum

• Sonra Olimpiyatları Neden Alamadık Dimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sen ne yapıyorsun her konuda bir mesaj bu saatte postmu kasıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

Hocam sen ne yapıyorsun her konuda bir mesaj bu saatte postmu kasıyorsun

Yok Be Kardeş Post Ne Oluyo ?

• Valla bence Zor is. Apple storelar genelde hep kalabalik oluyor. Her gittigimde bir danismanin etrafinda +5 kisi sira bekliyor. Hele yeni acilcak olan magazada mahser gibi kalabalikta yuzlerce insana laf anlatmak. Allah kolaylik versin calisanlara.

• Ne milletiz isi yapabileceginiz dusunmeden para hayali kuruyorsunuz su kadar bu kadar birakin ac gozlulugu
    Tim
    Cook ile ayni maasi almaniz dilegi ile ama ben maasa ek akbilde alirsiniz diyorum

• quote:

quote:

Maaş konusunu gerçekten kapatın mide bulandirmaya başladınız saçma yazılarınızla.

Ben apple'da çalışmak istiyorum ve maaş hiç önemli değil, gerekirse amelilikte yaparım markanın unvaninı alabilmek maaştan daha önemli benim için.

Ruhunu bu kadar satmak da ilginç. Kapitalizm iyidir güzeldir ancak kölesi olmadığınız sürece. Friedman bunu görse kahkalara boğulurdu.

Düzgün Konuş!

Ayrıca açıklamaları oku basit insan seviyesine inme.

• quote:

Adam doğru konuşmuş niye kızıyorsun ki?apple'ı bu kadar gözünde büyütecek ne var onu anlamıyorum. uzman dedikleri sorumlu olarak geçiyor size verecekleri max ücret 1700 brüt olacak hadi olsun 2000 lira. anlamıyorum ne sanıyorsunuz sizi işe 3000 maaş cep telefonu günlük 25 lira yemek parası ve günlük gidiş geliş taksi parası mı verecek.

Doğru anlamamışsın yazdıklarımı ve amacımı. Yorum yapmaya hakkın o yüzden yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: daskiner

Hmm yani bizi spor olsun diye mi çağırıyolar iş görüşmesine ne çok şey biliyosunuz arkadaşlar maşallah

Forumdaki bazi Adamlar bu kadar seviyesiz ve basit insan zihniyetiyle düşünmeden konusuyorlar ne açıklama yapabilirsin ki. Anlamaz beyinleri.

Daha ilk görüşmeler yeni bitti 2. Görüşmeler 9. 10 gun sonra sorada . Pardonya adamlar patron boş laf patronu !

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daskiner

Hmm yani bizi spor olsun diye mi çağırıyolar iş görüşmesine ne çok şey biliyosunuz arkadaşlar maşallah

Forumdaki bazi Adamlar bu kadar seviyesiz ve basit insan zihniyetiyle düşünmeden konusuyorlar ne açıklama yapabilirsin ki. Anlamaz beyinleri.

Daha ilk görüşmeler yeni bitti 2. Görüşmeler 9. 10 gun sonra sorada . Pardonya adamlar patron boş laf patronu !

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dogru bir de musteri kitlesine bakmak lazim. Tr'da belki iPhone kullanicisi fazla ama Mac ve diger seylerin USA ya da Canada kadar oldugunu sanmiyorum

Mac kullanan yok gibi birşey. Tanıdıklarımın çoğunda iPhone var ama sadece 1'inde Mac var. 100 iPhone kullanıcısından biri Mac kullanıyordur. Ama ABD'de an azından fifty fifty'dir oran.

• quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

ekşisözlük yazarlıgı gibi olur sanırım bu işinde bize gelmesi sanırım bir kaç yerde apple store açılmış yakında almaya başlarlar.

marmara nın içinde var bitane store
  • daskiner D kullanıcısına yanıt
    bunu söylemek istemiyordum ama bende uluslararası bir firmada insan kaynaklarındayım. bırakta neyin ne olduğunu senden daha iyi bileyim. her pozisyonun range aralığı vardır ama sen bundan anlamazsın o nedenle vaktimi sana harcayamayacağım, yakında benim dediğime gelirsin ozaman dedi dersin.

hadi size bir süre daha tatlı rüyalar...
  • benim anlamadığım ücret konuşulurken neden kötü oluyorsunuz ki biz para için çalışmıyormuyuz zaten bunu konuşmadan daha doğal ne olabilir ki
  • daskiner D kullanıcısına yanıt
    evet bu konu da haklısınız bizim insanımızın tipik özelliği bunları dinlesek işimiz zor
  • Biliyorsunuz ki Apple Türkiye ofisini Esentepe de aylar önce açtı.

Böyle değerli bir firmada ,zamanımız için gayet iyi olan maaş ve olanaklara sahip olarak çalışmanın değerini iyi bilmek ve işini layıkıyla yapmak gerek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyb3r Panda -- 17 Ağustos 2014; 13:07:14 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdogan3333 -- 28 Eylül 2013; 22:38:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.