Şimdi Ara

FORUMDAKİ TEK KİŞİLİK DOLANDIRICI ŞEBEKESİ YAKALANDI ! - SON MESAJ GÜNCEL (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
10
Favori
24.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HKS571

İşte yüzde 99 bir dolandırıcı.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-3-adet-sifir-kapali-kutu-8gb-evga-sc2-acilmamis-jelatinli-acil-547553984/detay

'' ADET RAKAMIDIR ISTEYEN TEK OLARAK ALABILIR 3 ADET VARDIR ELIMDE UYGUN YAZILDI ACILIYET VAR GET KAPI ODEME OLMAZ SAYGILAR'' yazmış bir de. Piyasaya bakıp 1300'e nerdeyse 1050 Ti'yi bile zor alacakken buna kanacak varsa zaten adama helal olsun derim.

Yazık günah haramdan korkmaz mı insan ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: grag0r

evet arkadaşlar 15 şubatta,6 martta ve 8 martta toplam da 3 duruşma yapıldı.emre göktaş normalda zaten hapiste bilginiz olsun izmirde bir cezaevinde yatıyor.yaptığı bütün savunmalar da hakim tarafından haksız bulunmuştur.son duruşmamız 13 nisanda eğer kendisi o tarihte beni dolandırdığı miktarı ödemez ise cezasının üstüne 3 ile 5 yıl arası ceza eklenecektir.ben parasını geçtim artık ödemeyecek biliyorum içerde çürüsün yeter

edit:tarih düzeltildi 15 şubat olarak
    Nisan başında benim de duruşmam oldu bu ayda 2. si oldu.

sonuçlanınca yazacağım. 2.'ye gitmedim gelmene gerek yok dedi hakim.

kendisi gerçekten hapiste izmirde... avukat taleb ediyor ondan uzuyor iş..

şahıs yakalandı yani cezası böyle diğer dosyalar sonuçlandıkça katlanacak.

aylık gelir için uçuk bi rakam söyledi. paramı alamıycağımı biliyorum ama polis kimliği kullanarak güven tesis eden dolandırıcılara ders olur.

hee Af çıkarsa nanay dışarıda bu adam bunu bilin. ama hala görülen davaları olduğu için tekrar girecektir en kötü

• beni 800 tl dolandırmıştı eski telefonum ile gitti sms ler bende şuan kanıt yok olsa bende davaya müdahil olurdum . bana da polisim demişti. epay ile göndermiştim bende parayı.
  • 29.05.2018 saat 1.30da son duruşmamız yapıldı.5yıl hapis 2000tl idari para cezasına çarptırılmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: grag0r

29.05.2018 saat 1.30da son duruşmamız yapıldı.5yıl hapis 2000tl idari para cezasına çarptırılmıştır
    5 yılın infazı 2 yıl olması lazım yanlış bilmiyorsam.
  • Alın banada 300 lira geçirdiydi ama ekran kartını satmamıştım. EVGA GTX (JELATİNLİ) 1070 ile takas'a girecektik kendi ekran kartım ile..
    https://forum.donanimhaber.com/msi-r9-280x-3gb-384-bit-ekran-karti-garantili--120720779#120720779

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xanax70 -- 3 Ekim 2018; 9:31:20 >
  • selam Arkadaşlar bu RAMAZAN ÖZEL adlı pisligi 1 yıl önce savcılığa şikayet etmiştim.neyse bugun karakoldan aradılar ifade için gel diye.gittim.Benim şikayete binaen ramazan ozelin verdiği ifadeyi soyluyorum.

Sozde bitcoin alım satımı için para gondermisim.telefon ve forum üyeliklerini reddediyor tabi.telefon onun adına kayıtlı değilmiş zaten.skpye görüntüsü olusturmus şerefsiz sanki bitcoin pazarlığı yapmışiz gibi ve gönderdiğim ucreti bile aynı miktar yazmis skype görüntüsünde.yalniz serefsizin kaçırdığı ufak nokta var.
    Skype yazismasinda paranın geldiğini söylediği saat benim banka dekontunda gönderdiğim saatten once.yani anlayacağınız faka bastı bu sefer.

İkinci ifademde de şahsın yalan beyanda bulunduğunu belirtip şikayetime devam ettim.
    Benzer şekilde dolandırılan varsa şikayetini yapsın cezasız kalmayacak emin olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackkjack

selam Arkadaşlar bu RAMAZAN ÖZEL adlı pisligi 1 yıl önce savcılığa şikayet etmiştim.neyse bugun karakoldan aradılar ifade için gel diye.gittim.Benim şikayete binaen ramazan ozelin verdiği ifadeyi soyluyorum.

Sozde bitcoin alım satımı için para gondermisim.telefon ve forum üyeliklerini reddediyor tabi.telefon onun adına kayıtlı değilmiş zaten.skpye görüntüsü olusturmus şerefsiz sanki bitcoin pazarlığı yapmışiz gibi ve gönderdiğim ucreti bile aynı miktar yazmis skype görüntüsünde.yalniz serefsizin kaçırdığı ufak nokta var.
    Skype yazismasinda paranın geldiğini söylediği saat benim banka dekontunda gönderdiğim saatten once.yani anlayacağınız faka bastı bu sefer.

İkinci ifademde de şahsın yalan beyanda bulunduğunu belirtip şikayetime devam ettim.
    Benzer şekilde dolandırılan varsa şikayetini yapsın cezasız kalmayacak emin olun.
    güzel haber.

• hepinizin başından ayrı olaylar geçmiş inş içerden çıkamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pentagram515 -- 12 Mart 2019; 21:46:9 >
  • +905373358938

bulent avar izmir buca. dolandiricidir dikkat edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkan1905

5 yılın infazı 2 yıl olması lazım yanlış bilmiyorsam.

Alıntıları Göster
    infaz başka bişey. cezanin 3/2 sini yatiriyolar artik 5 yılın yatarı 3.5 yıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

Vay be yakalanmış. Nisan 2016'da da beni dolandırmıştı 90 TL. Hesap bilgileri böyleydi.

işbankası
    şube: 4600
    hesap: 1420437
    Ayla Göktaş
    Vay be hesap numarasından tanıdım. Skin muhabbetine 80 90 lira civarı para almıştı benden. Başımın gözümün sadakası olsun deyip uğraşmamıştım hiç. Baya bilgilerine ulaşmıştım o dönem. İzmir'de oturuyordu. İçeri girmiş demek. Beter olsun. Aslında banka dekontunu alıp bir şikayette sen oluşturacaksın.
  • steam hesapları vs duruyor öyle. çıktıktan sonra düzenine kaldığı yerden devam edecektir.
  • Şimdi kesin içeride mi bu herif ya?
    En güzeli kendi hesabını kendin göreceksin aslında
  • Bugün 11.10 da duruşmamız vardı karara bağlandı 3 yıl hapis 1400 tl idari ceza yedi sadece benim şikayetinden. Geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: kayganz

Bugün 11.10 da duruşmamız vardı karara bağlandı 3 yıl hapis 1400 tl idari ceza yedi sadece benim şikayetinden. Geçmiş olsun
    İyi olmuş. Beter olsun.
  • Bu kanı bozuk benden bu donanım hesabını eski hesap vs diyerek almıştı tabi o zamanlar cocuktuk bilmiyodum. Numarasini mailini verdi 50 kağıt yollayacağım diyip, her bilgiyi degistirdim parayı vermeden toz olmuştu bu aşağılık. Psxsahan adini da kirletti şerefsiz.

• Asım emre akyel isimli şahıs dolandırıcıdır arkadaşlar sakın itibar etmeyin,letgoya ilan koymuş parasını gönderdik ne kargo geldi ne telefonlara çıkıyor sakın siz siz olun aldanmayın ,Allahından bulsun ne diyelim
    Tokat/turhal kayıtlı 1997 li
    0541 470 84 29
    Letgo adı Asım YEL
  • Frmtr de bana da denemişlerdi. Açıklama kısımına alacağın itemin adedine ismine kadar yaz tekrar gönder dediğim zaman baya bi sövmüştü. Çürüsün şimdi içerde.

• Arkadaşlar Aşağıda tel nosunu verdiğim
    Tahsin Ceylan dolandırıcıdır Balıkesir Gönen
    050500464410
    Para yatırttıkları hesap:
    Hasan ceylan
    TR53 0001 0000 4656 8612 8950 01

Satış sitelerinde arızalı parçalarını sağlam diye satıyorlar.
    Arızalı olduğunu bildirince iade almayız diyorlar.
    Çok kişiyi dolandırdıklarına eminim ben düştüm siz düşmeyin.
    8 gb ram sattı 250 tl para kaptırdım.
    Arızalı olduğunu bildirdim " Banane" diye cevap verdi. Tüm yazışmalar para dekontları vb. elimde. Dava açan olursa vereceğim. Nitelikli dolandırıcılık tan bir 10 yıl yedirtelim.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.