Şimdi Ara

Forumdaki şansım. Kasıtlı olarak mı yapılıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
97
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dh'liler. Nedense tutacak konulara çok güzel mesaj atiyorum ve beğeni hemen gelmeye başlıyor ama 1 saat sonra tekrar foruma girdiğimde bildirimlere girip bir mesajınız bir hayli ilgi çekti bildirimine giriyorum ve pat! Konu bulunamadı. 1 haftadır 2.ci bu. Kasıtlı olabilir mi ? Gerçekten çok beğeni gelecek gibi görünen mesajlarım mafaluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Forum bu yüzden kötüye gidiyor ışte. Millet düşüncelerini söylemek için değilde artı almak için yazıyor

• Kasıt yok.

• Düşüncelerimizi söyledikten sonra neden kendi yorumumuza artı veremiyoruz? Ben kendi yorumumu eksileyemeyecek miyim, bugün beğenirim yarın beğenmem. Forumda değişmesi gereken çok şey var. Destekliyorsanız like
  • Forumu fabrika ayarlarına döndürsek ya

(Bir nevi öyle avatar için 120kb sınırı nedir)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rzgrklc

Forum bu yüzden kötüye gidiyor ışte. Millet düşüncelerini söylemek için değilde artı almak için yazıyor

Son derece gerçek düşüncelerimdi. Yazdığım tüm harfler gerçekte de düşündüklerimdi. Ama konu ule uyumu çok fazla ve konunun gerçeğiydi.

• samet6666 kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman kastı vardır forumun size bazen bana da bildirim geliyor mesajim alintilanmis falan giriyorum konu yok merak ediyorum öyle olunca

• quote:

Orijinalden alıntı: Rzgrklc

Hocam o zaman kastı vardır forumun size bazen bana da bildirim geliyor mesajim alintilanmis falan giriyorum konu yok merak ediyorum öyle olunca

Aynen :) en merak ettiğim şeydir. :) hata bazıları laf koyduğunu sanıyor böylelikle ve cevap gelmeyince diyecek laf bulamadı gibi birşey düşünüp havaya giriyor =}

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.