Şimdi Ara

Forumdaki Açılma Konuları Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle merhaba, liseliyim. kızlarla aram iyidir genelde

forumda sürekli açılma konusu görüyorum, çoğu da olumsuz oluyor gördüklerimin.

Bence açılmak başlı başına yanlış bir şey hele twitter facebook felaket yanlış. Kıza en rahat olduğu zamanda yerde seçim fırsatı veriyorsunuz o da rahatlıkla cevap verip sizi reddecektir. Benim kullandığım yöntem; önce açılacağınız kişiyle zaman geçirin bence, kız da istiyorsa yakınlaşacaktır. Zaten beraber birlikte zaman geçirirken davranışlarınızı sizi falan beğenirse açılmanıza bile gerek kalmaz kız da sonuçta hormon salgılıyor, bir şekilde buluşmayı eskisinden daha yakın ve ilerlemiş şekilde bitireceksiniz.

Özet: Aceleci olmayın

• Okumayın. Öğùt veren liseli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Forumdaki Açılma Konuları Hakkında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eddie The Head

öncelikle merhaba, liseliyim. kızlarla aram iyidir genelde

Bence açılmak başlı başına yanlış bir şey hele twitter facebook felaket yanlış. Kıza en rahat olduğu zamanda yerde seçim fırsatı veriyorsunuz o da rahatlıkla cevap verip sizi reddecektir. Benim kullandığım yöntem; önce açılacağınız kişiyle zaman geçirin bence, kız da istiyorsa yakınlaşacaktır. Zaten beraber birlikte zaman geçirirken davranışlarınızı sizi falan beğenirse açılmanıza bile gerek kalmaz kız da sonuçta hormon salgılıyor, bir şekilde buluşmayı eskisinden daha yakın ve ilerlemiş şekilde bitireceksiniz.

sağol kardeş sayende evlendim

• quote:

Orijinalden alıntı: Eddie The Head

öncelikle merhaba, liseliyim. kızlarla aram iyidir genelde

Haksızsın diyemem ama haklısın demek de gelmiyor içimden...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.