Şimdi Ara

Foruma Özellik Katanlara Rütbe (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.161
Cevap
28
Favori
72.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Var çokca da kullanıyoruz aynı nedenlerden ötürü böyle bir sistem yaptık. Yinede vakit ayırıp yazdığınız için teşekkürler.
  • Masa üstü sürümden mi yoksa mobil için mi düşünüyorsunuz ?
  • İkisi içinde mükemmel olur mesajımı bul butonu bence gerekli sizi bilmemde ben çok ihtiyaç duyuyorum. Hadi gene masa üstünde ctrl+f ile işimi halledebiliyorum ama mobilde bu yöntemde kullanılamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İzmirli Muhasebeci -- 7 Haziran 2013; 16:02:27 >
  • Onay bekliyor olayını listeye aldık halledeceğiz teşekkürler.

Mesaj yazma masa üstünde zorunlu tuttuk ama mobilde yapmadık zira mobilden yazmasıda zor.

Ana sayfa haberlerinde ben denediğimde bir sorun yoktu. Ancak üyelerde varmış teşekkürler bilgi için.

Mobildeki imza sorununu kontrol edip çözeriz.

Çok teşekkürler yazdığınız için.

Hafif dediğiniz gibi en düşük sürüm. Mobilin büyüğü aslında tablet sürüm telefonunuzun ekranı büyükse onuda kullanabilirsiniz.

Ajansımız pek reklam gönderemiyor aslında önceden çıkıyordu.
  • Anasayfalardan mecbur bu şekilde yorum almamız gerekiyor zaten sadece haberlere ve videolara yorum yapabiliyorlar.
  • Teknik olarak çok kolay bir iş değil ama yapabilirsek haber görürsünüz. Ancak kısa vadeli bir iş değil ne yazık ki.
  • Maç esnasında kullanılacak bir yer orası normalde maç dışında kullanılmaması gerek. Biraz daha devam edelim nasıl gittiğini göreceğiz.
  • Albay daha önceden moderatörlerde kullandığımız bir rütbe idi şimdilik pek sıcak bakmıyoruz o yüzden tamamen unutulsun tekrar değerlendirebiliriz.
  • Uygulama geliştirdikten sonra bunu devreye alabiliriz.
  • İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Bu arada ''bu mesajda bahsedilenler'' kısmı acaba neden bi beyaz bi gri renk oluyor? kişiyi sonradan eklesenizde, mesajı üzerinden cevapla diyerekte yazsanız renkler rastgele çıkıyor, belirli bir sebebi var mı? mesela kişi sonradan eklendiğinde beyaz olsa, mesajı üzerinden cevap yazılmışsa da gri olsa, nasıl olur?

Bununla ilgili olarak; mesela ben sizin mesajınıza cevap yaz üzerinden cevap verdim. Mesajımın altında ''bu mesajda bahsedilenler'' kısmına tıkladığımızda bahsi geçen kişinin ilgili mesajı görünse hiç fena olmaz. ilk gördüğümde böyle birşey olacağını sanmıştım ve sadece sanmakla kaldım.

Bu arada aklıma takılan birkaç şeyi daha söylemek istiyorum

resim.donanimhaber.com ile forum.donanimhaber.com arasında ki fark nedir? resim.donanim da konular, kategorilerde ki simgeler yok. bu hata mı yoksa bilerek yapılmış birşey mi?

Ve diğer bir sıkıntı mesela ben forumdan anasayfa haberlerine girdim, oradanda x konusu girdim. atıyorum ''4k çözünürlük yaygınlaşıyor'' içerikli bir mesaj en çok beğenilen mesaj olmuş ve konunun en üstünde yer alıyor. ama ''4k çözünürlük yaygınlaşıyor'' diye yer alacağına ''k çözünürlük yaygınlaşıyor'' diye yer alıyor. Ama konuya sitenin anasayfası üzerinden girdiğimizde böyle bir sorun yok. Kısacası forum üzerinden girdiğimiz haberlerde öne çıkan mesajları gösteren kısım harf ve rakamları göstermiyor, anasayfa da gösteriyor. neden bu kadar uzattım bilmiyorum.

Örnek olarak:

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonu-diger/haberleri/Google-Glassa-guc-veren-islemci-ve-diger-donanim-parcalari-detaylandi.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_74493740/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 7 Haziran 2013; 18:27:18 >

• askeri rütbe sistemi yerine kişilerin üye oldukları bölümlere göre rütbe/seviye sistemi olabilir misal oyun bölümüne takılan biri yeni oyuncu ö new bie diye başkayıp pro oyuncu/ hardcore gamer gibi ünvanlara sahip olabilmeli ve sadece o bölüm mesajında bu ünvanlar görünürse kim hangi bölümlere daha yatkın daha net izlenim yaratır. maç bölümü içün futbolsever/fanatik/ futbolik vs gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada mobilde mesajlarda kimin haberdar edildiği gözükmüyor,bilginize.

• Mobilde haberdar ettiginiz yaziyor hangi mesajinizdan haberdar ettiginizi goremiyorum altta ismim gozukmuyor.

• Mesaj yeni sayfaya taşındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 16 Haziran 2013; 16:27:06 >
  • Haklısınız unutulmuş ekleniyor.
  • aniceman kullanıcısına yanıt
    Sizin bahsettiğiniz durum ancak herkes 1920x1080 çözünürlüklü ekran kullanırsa geçerli olabilecek birşey.
    Ayrıca biz çok önemli olanları sadece üst tarafta tutuyoruz ve onuda isteyen sabitleyip sayfa aşağı indiğinde de beraber sizinle beraber geliyor.

Öneriniz için çok teşekkürler ama devamlı beraber gezen bir menüde de çok kalabalık istemiyoruz biraz boşluk olmasından bir zarar gelmez.
  • Haklısınız modellere bölsek gibi bir şey yapsak size uyar mı ?
  • Miami Heat kullanıcısına yanıt
    Bunu bizde düşünüyoruz ama sunucu tarafı ve programlama kısmı bizi düşündürmüyor değil. Alt yapımızda ne kadar müsait tam olarak oda belli değil.
  • Gazeteler mi demek istediniz acaba ?

Özellik katanlara diye söylediğimde programsal bir kolaylık yada yepyeni bir özellikten bahsediyorum bölüm önerisi haftada 5-10 tane geliyor zaten.
  • KaZooM kullanıcısına yanıt
    Haklısınız ancak görebildiğiniz yer var fakat bulması zor ayrıca not ekleyeceğiz unuttukmuştuk şimdi iyi oldu hatırlattığınız.
    Çok teşekkürler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.