Şimdi Ara

Foruma Özellik Katanlara Rütbe (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.161
Cevap
28
Favori
72.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taraftar forumlarında ya da daha ciddi bölümlerde kendimizi tanıtma konusu olsun üst konu olarak.
  • Alıntılanan bi konuda browserımız yavaşsa alıntı iletisi geldiğinde tıklıyoruz sayfa açılıyor ama öyle kalıyor sonra 20 dk mesajını ara dur sıkıntı oluyor ''Mesajımı Bul'' butonu eklense o konuya attığımız mesajları tıkladıkça sırasıyla gösterse mükemmel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İzmirli Muhasebeci -- 4 Haziran 2013; 16:11:08 >
  • Forumun ikinci el bölümünde her hangi bir alt kategorisinde örneğin Apple,Samsung vs. bunlara günde sadece bir ilan açılabiliyor.Yine aynı şekilde bir tanesi sadece güncellenebiliyor.Benim önerim bu sayının iki veya üç olarak değişmesi çünkü bu şekilde aynı marka ama farklı model bir ürünü satmak için ya aynı konuyu kullanmak zorundayız ki bu şekilde çok sayıda yanlış pm'ler geliyor ya da o ürünü satıp sattıktan sonra diğerinin ilanını açmalıyız ki buda ciddi bir zaman kaybı.Bilmiyorum ama bu durum benim gibi bir çok kişiyide rahatsız ediyordur diye düşünüyorum.En azından herkese olmasa bile belli bir mesaj veya referans sayısına ulaşmış üyeler için bu tarz haklar tanınabilir diye düşünüyorum.
  • Ben bir ara video yükleme açığı bulmuştum, bildirdiğimde yöneticilere açık kapatılmıştı, açık bulanlara da kıdemli yarbay rütbesi veriliyor mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doomguy -- 4 Haziran 2013; 18:32:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajların sayfayı yenilemeden otomatik olarak güncellenmesi özelliği olursa mükemmel ötesi bir şey olur
    @gun
  • Anlamadım nasıl bir rütbe ben mesela foruma gazetet bölümü açılmasını istiyorum diyelim kabul olursa rütbe mi alacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blokladığımız kişilerin listesini göremiyoruz.Görsek iyi olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

blokladığımız kişilerin listesini göremiyoruz.Görsek iyi olur bence.

Görebilirsiniz. Adres defterine girip adres gruplarından "Engellenen Kullanıcılar"ı seçmeniz yeterli.

http://forum.donanimhaber.com/address.asp
  • forumda reklamlı-reklamsız olarak ayrılması
    yani
    foruma girdik bi sürü reklam görüyoruz göz yoruluyo eklenicek butonla reklamsız görünüme geçmesi gerçekten harika olur

herkes **** vb. programlar kullanmıyo sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

quote:

Orijinalden alıntı: I need $

blokladığımız kişilerin listesini göremiyoruz.Görsek iyi olur bence.

Görebilirsiniz. Adres defterine girip adres gruplarından "Engellenen Kullanıcılar"ı seçmeniz yeterli.

http://forum.donanimhaber.com/address.asp

teşekkür ederim.
  • Bir şekilde buton ekleyebiliriz ancak biliyorsunuz popüler veya favorilerden sağ oka tıklarsanız mesajın sonuna gidersiniz zaten.
  • Orası forum mantığı ile güncellenen bir yer. Eğer düzgün şekilde takip etmek istiyorsanız ana sayfayı takip edebilirsiniz.

Ancak en fazla şöyle bir şey olabilir sıralama şeklini mesajların üzerine tıklayarak tarihe göre alabilirsiniz.
  • Mesaja resim eklerken köşe kısımlarından fare ile çekerek boyutunu ayarlayabiliriz.

EDİT:Abartı olmaması için buna bir sınır koyulabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syntax Erol -- 4 Haziran 2013; 18:07:14 >
  • @gun

Tabi o şekilde de olabilir. Bunu sadece kendi açımdan belirtmedim hocam, bu yüzden zaman zaman konularda tartışmalar çıkabiliyor. Son olarak cevaplar ve okunma sayısı ile ilgili bir düzenleme çalışması var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miami Heat

Mesajların sayfayı yenilemeden otomatik olarak güncellenmesi özelliği olursa mükemmel ötesi bir şey olur
    @gun

Bu özellik bir ara vardı. Twitter gibi, yeni mesajlar var diye bildirim oluşuyordu tıklıyordun yeni mesajlar görünüyordu. Aynı Twitter mantığıyla.. Sayfayı yenilemeye gerek yoktu. (bir sonraki sayfaya geçmek hariç)
  • Kimler ne ceza almış, neden ceza almış görebilsek güzel olur.
  • Forumda küfür, hakaret gibi usulsüz mesajların da önüne geçebilmek adına bence şikayet butonunun yanında puanlama gibi bir buton da olsa çok iyi olur. Mesela 10 olumsuz oy alan kişinin mesajı, yönetici silene kadar Youtube'daki gibi "Spam ya da Kötü İçerikli İleti" olarak gizlenebilir. Hatta belirli bir zaman içerisinde Örn; 1 haftada 3-5 kere spam ya da kötü içerikli ileti uyarısı alan kişinin hesabı otomatik olarak 3 gün engellenebilir. Tabi bu durumu kötüye kullanmak isteyenler de olabilir diye bu sayıları yukarıda tutabiliriz. Böylece herkes ne yazdığına daha fazla dikkat etmek durumunda kalır. Mesajların seviyesi forum halkının çabasıyla daha kolay korunabilir... Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 4 Haziran 2013; 18:35:37 >
  • Blokladığımız kişilere bloklama sebebi ekleyebiliriz. Unutuyoruz bazen bu kimdi niye bloklamıştım diye.
  • Sevgili @gun ; Konunun içerisinde iken AŞAĞI OK TUŞU AKTİF DEĞİL bunu belirtmek isterim

Ayrıca bahsettiğim butonun örneğini PAİNT TERK olarak çizdim...

Not: Rütbe gerçekten önemli değil ben HÜRGENERAL bir adamım zaten
    BENCE önemli olan sadece böyle bir botuna ihtiyaç olduğu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 4 Haziran 2013; 18:46:07 >

• Mobil ve tablet sürümlerden alıntılar düzenlenemiyor. Bilgi ve fotoğraf paylaşılan ve sürekli alıntı yapılan bölümlerde PC üzerinden alıntıların eski ya da gereksiz kısımları düzenlenip silinebiliyor ancak tablet ve mobilde bu mümkün değil. Haliyle mobil ve tablet kullanıcılarının alıntıları kirlilik yaratıyor. Buna bir çözüm getirilmeli.

Bir de tablet ve mobil sürümler için "haberdar et" özelliği uygulanmalı..

Önerilerim bunlar, yapılması durumunda faydalı olacaktır. KIDEMLİ YARBAY gentleman_
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.