Şimdi Ara

forum üzerinden dolandırıcılık hakkında uyarı ...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
3
Favori
2.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar : troy1troy nıck lı harun albayrak isimli şahıs ekte resmini koydugum konusmalardan da anlaşılacağı gibi

açmış oldugum ilan için bana pm atarak gg % 10 hesaplarının oldugunu bildirmiş 120 tl den 2 adet almak için anlaştık

parasını 3 gun önce hesabına gönderdik ( hesapta kendı adına değil gamze çil isimli birine ait )

hesapları isteyincede çeşitli bahaneler öne sürerek ; şimdi ,öğleden sonra ,akşam ,iş çıkışı, yarın derken sonunda hesapların olmadıgını

paRAYII İADEediceğini söylemesıne rağmen 3 gündür parayı iade etmiyor ...

bugun ,yarın ,sabah , 2 saat sonra, akşam gibi sözlerle bugune getırdı

dun forumdakı arkadasın actıgı konuyu görünce dolandırıldıgımız anladım ; kiminden pasaport kaydı için 260 tl , gg %10 içinm 50 tl benden 120 tl ve daha bilmediğimiz kimler var bilmiyorum

foruma şikayetı dun arkadaslar yapmış fakat ses -seda bir icraat yok ( yanlış yerde konu açtın diye uyarı veren yönetim inş geregini yapar kendı alanları içinde

savcılıga an itibariyle dosyamızı hazırlayarak sunacagız ,kimsenın yanına kalamaz hernekadar kalmasada ülkede hukuk inanıyoruz ki gereğini yapacak cumhurıyet savcılarımız ; merak edenler için konuşma metinlerinide eklıyorum
     forum üzerinden dolandırıcılık hakkında  uyarı ... forum üzerinden dolandırıcılık hakkında  uyarı ... forum üzerinden dolandırıcılık hakkında  uyarı ... forum üzerinden dolandırıcılık hakkında  uyarı ... forum üzerinden dolandırıcılık hakkında  uyarı ... forum üzerinden dolandırıcılık hakkında  uyarı ... forum üzerinden dolandırıcılık hakkında  uyarı ... forum üzerinden dolandırıcılık hakkında  uyarı ... forum üzerinden dolandırıcılık hakkında  uyarı ... forum üzerinden dolandırıcılık hakkında  uyarı ... forum üzerinden dolandırıcılık hakkında  uyarı ... forum üzerinden dolandırıcılık hakkında  uyarı ... forum üzerinden dolandırıcılık hakkında  uyarı ... forum üzerinden dolandırıcılık hakkında  uyarı ... forum üzerinden dolandırıcılık hakkında  uyarı ...

• Sonuna kadar hakkınızı arayın ben basit küfürleşme oldu forum üzerinden sadece bilgi almak için savcılık sitesi üzerinden mail attım şikayet olarak değerlendirilmiş ve beni bilişim suçları amirliği çağırdı ifademi aldı işlem başlattılar karşı tarafında ifadesini almışlar ona yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

Sonuna kadar hakkınızı arayın ben basit küfürleşme oldu forum üzerinden sadece bilgi almak için savcılık sitesi üzerinden mail attım şikayet olarak değerlendirilmiş ve beni bilişim suçları amirliği çağırdı ifademi aldı işlem başlattılar karşı tarafında ifadesini almışlar ona yeter

Hocam elimden geleni yapicam kendi adima

YazsimLari , eft dekontunu , buldugumuz bilgi ve belgeleri Gerek savcilik ,gerekse emniyet
    Birimleriile b payalsicm

En kisa vakitte , afrikada yasamiyoruz Sonucta

Elbet bi karsiligi olur hukuk karsisnda
    Ceza almasa onemiyok
    Yuz kizartici suc sonucta siciline islesin yeter

• Bir dolandırıcılık furyası aldı başını gidiyor forumda, yönetim derhal çözüm bulmalı. Her gün başka biri çıkıyor bunun sonu iyi değil. Konu sahibine gelince gerekirse en kısa zamanda paranızı geri iade alırsınız umarım, asla pes etmeyin.
  • Bu çek satış olayı çok sakat. Geçenlerde yakala codan sinema biletlerini patlatmışlar satın alanlar gişelerde kalmış. Ne olacağı belli değil. Hakkınızı sonuna kadar arayın bence diğer dolandırılmış arkadaşlarla birlikte hareket etmeniz iyi olacaktır. Geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Bir dolandırıcılık furyası aldı başını gidiyor forumda, yönetim derhal çözüm bulmalı. Her gün başka biri çıkıyor bunun sonu iyi değil. Konu sahibine gelince gerekirse en kısa zamanda paranızı geri iade alırsınız umarım, asla pes etmeyin.

Arkadaslar iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim

Hepinize ... Amac paranin geri alinmasindan ziyade bunlarin cezalarini bulmalari

Ne gerekiyorsa yapilacak hukuk dahilinde

Kendi adima ,gelen veya ulasa arkadas olursa beraber hareket ederim

Ben sahsi olarak:

Bimer

Cimer

İstanbul adliyesine sikayetlerimi ilettim

Sira suc duyurusuna geldi

• valla mevzuyu bilmiyorum, iki arkadaşı da tanımam ama iyice araştırın arkadaşlar hesap alıp vereceğiniz kişileri. başıma gelmez demeyin.
  • 10-20 lira daha aşağı fiyata alacağım6diye tümünden olmak var Allahım denk getirmesin

• ne gerekiyorsa yapın hocam cezasını bulsun , bunlar yuzunden kimseye guvenemez olduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider07

ne gerekiyorsa yapın hocam cezasını bulsun , bunlar yuzunden kimseye guvenemez olduk

Yapicaz hocAm Mağdur arkadaslarla

Bi araya geldik beraber harekete geciyoruz

• Son zamanlarda bu tarz sahtekarlar türemeye başladı. Geçen de %50 indirimli uçak bileti satıyorum diyen bir sahtekar vardı. Buradaki arkadaşlarımızın çoğu dürüst, temiz insanlar. Ama bu tarz dolandırıcılar da var. Dikkat etmek gerek. Hakkınızı sonuna kadar savunun. Çünkü, ses çıkarmazsanız, bu kişi başka bir kullanıcı adı alıp, yine ortaya çıkar. Başka bir masum arkadaşın başına bela olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Son zamanlarda bu tarz sahtekarlar türemeye başladı. Geçen de %50 indirimli uçak bileti satıyorum diyen bir sahtekar vardı. Buradaki arkadaşlarımızın çoğu dürüst, temiz insanlar. Ama bu tarz dolandırıcılar da var. Dikkat etmek gerek. Hakkınızı sonuna kadar savunun. Çünkü, ses çıkarmazsanız, bu kişi başka bir kullanıcı adı alıp, yine ortaya çıkar. Başka bir masum arkadaşın başına bela olur.

Hocam

Simdiden

Bimer

Cimer

İstanbul cumhuriyet bas.savciligina online

Sikayetlerimi ilettim

Onlari suc ortagi olan diger sahislari , bir bir

Yazdik delleride ekleyerek

• Bu kişiyi Google'da araştırdım, 2013 Yılından bile adam ile ilgili şikayetler var. Bu zamana kadar neden bu kişi ile ilgili bir işlem yapılmadı hayret? Üstelik aynı nick ile devam ediyor. Birsürü satışı var(sözde). Ama 2 tane referansı var. O da 4 Temmuzda. Alışveriş yaparken en azından referanslara çok dikkat ediniz. Abidik gubidik satışlara değil de yüksek meblalı ya da yüksek oranlı satışlarda sorunsuz kişilerle iletişime geçiniz. Daha önce alışveriş yapan olursa, en azından özel mesaj ile bilgi alınız. Size tekrardan çok geçmiş olsun. En azından bu konuyu okuyan arkadaşlar ilerisi için tedbir alacaklardır.
  • Seradonin kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam

• an itibariyle :

cimer

bimer

adaletbakanlığı e-ihbar

istanbul emniyet müdürlüğü e-ihbar

olmak üzere 4 adet kuruma ilgili şebeke hakkında gerekli şikayet ler yapılarak ilgili kurumlarla mevcut ,bilgi ve belgeler paylaşılmıştır
  • kolay gelsin... üşengeçlik yapmadan,hakkımızı aramalıyız ki,başkaları da buna cesaret edemesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi replaa -- 12 Temmuz 2015; 11:17:00 >
  • Oncelikle geçmiş olsun.

Benim de zaman zaman çek satışta indirimli uçak bileti satışım oluyor. Bir seferinde odemeyi aldıktan sonra indirim kodunu o an verememiştim akşam vermeyi teklif etmiştim karşı tarafta şuphe oluşmasın diye de telefon numaramı verip whatsapp uzerinden irtibat kurmuştum. Onemli olan niyet ki şahsın rutbesine bakıp para gonderdiğinize de eminim referanslar gozden kaçmamalı

• quote:

Orijinalden alıntı: hsnkrc

an itibariyle :

cimer

bimer

adaletbakanlığı e-ihbar

istanbul emniyet müdürlüğü e-ihbar

olmak üzere 4 adet kuruma ilgili şebeke hakkında gerekli şikayet ler yapılarak ilgili kurumlarla mevcut ,bilgi ve belgeler paylaşılmıştır

e-ihbar nedir ya? direk git savcılığa ver işte. forumda bi kaç kişiyi savcılığa verdim. daha savcılıktayken paramı aldım. benim sayemde aynı anda iki kişi daha parasını aldı. ertelemeyin, gerekeni yapın.
  • Hocam nöbetçi savcı şikayet Almıyor hafta sonları

Bizde vakit boşa gitmesin diye

Bu şeklde başburduk

Tabiki ilk işimiz sabah savcılık olucak

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.