Şimdi Ara

Forum resmen çökmüş vaziyette. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bunu yapacak olanlarda yönetici/yöneticiler.

Bu forumu ,forum yapan bizleriz. Yani üyeler. Biz olmasak ,forumda olmaz, hiçbi şey de olmaz.

Neyse,sözü uzatmadan ,yönetici kardeşlerimi bi kez daha uyarıyorum. Acilen bu işi halletsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin abi 65 -- 25 Nisan 2014; 21:01:15 >
  • mobilde sıkıntı yok :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dediğiniz sorunları neredeyse 8 gündür hiç yaşamadım. ü,

EDİT: Ne mobilde , ne normalde , ne tablette. [ Tabletim yok ama tablet sürüme pc dende telefondanda giriliyor ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night_Noise -- 25 Nisan 2014; 21:09:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FB_Batuhan07

Bu dediğiniz sorunları neredeyse 8 gündür hiç yaşamadım. ü,

EDİT: Ne mobilde , ne normalde , ne tablette. [ Tabletim yok ama tablet sürüme pc dende telefondanda giriliyor ]

Batuhan, ben rüya görmedim ki. Gördüklerimi yazdım.[:)

Beklemekten/beklerken ,resmen daral geldi yani.

Nettemi sorun var diye ,diğer sitelere baktım,hepsi jet gibi açılıyordu.

Olay bu.

Bi bekliyelim ,az biraz olmazsa. Bu kadar şikayetten sonra, bence bu işi hallederler.

• quote:

Orijinalden alıntı: metin abi 52

quote:

Orijinalden alıntı: FB_Batuhan07

Bu dediğiniz sorunları neredeyse 8 gündür hiç yaşamadım. ü,

Batuhan, ben rüya görmedim ki. Gördüklerimi yazdım.[:)

Beklemekten/beklerken ,resmen daral geldi yani.

Nettemi sorun var diye ,diğer sitelere baktım,hepsi jet gibi açılıyordu.

Olay bu.

Bi bekliyelim ,az biraz olmazsa. Bu kadar şikayetten sonra, bence bu işi hallederler.

Hocam bende gayet hızlı ama mesajlar görünmüyor bendede :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kronik sorunlardan düzelir heralde...
  • forum.donanim haber.com. bekleniyor..

Çıkan bu işte. Bekle ,dur artık.

Forum resmen çökmüş vaziyette.
  • 8,1 kasma bendede oluyor kendi evimdeki vin 7 sorun yok ama işyerinden girdigimde bazen resmen işkence çekiyorum bekle allahım bekle sayfa acılacak diye
  • Bazen çok ağır hareket ediyor ama bu gün bir sorun yoktu.Bir ara ne pc den ne tabletten nede telefondan bağlanabiliyordum.Sonra sinirlendim.Sinirlendiğim ile kaldım.Yapacak bir şey yok
  • çoğu zaman gerçekten girilmiyor siteye hata veriyor yada ağırlaşıyor bazı şeyler kısıtlanıyor bence birazda üyelerin isteklerine kulak vermeli yönetici arkadaşlar bizler burada olmasak bişiler yazmasak kendi kendinizimi yöneteceksiniz acaba ?
  • Valla şikayetlere bakılırsa ağır bağımlısı olmuşuz DH'nin
  • Hocam selamlar , cümleten iyi akşamlar..

Siteye girişte bazen uzun uzadıya takılıyor, ben bakım falan yapıyorlar sanıyorum galiba mesele bundan kaynaklanmıyor. Şu reklamların bazıları devasa boyutta,resim ve hareketli yazılar mevcut, bunlar acaba yavaşlatıyor olabilir mi? Birde epey kalabalık bir forum, ister istemez yavaşlık oluyor, uzun süren takılmalara nadiren rastgeliyorum, sitenin overclock'a ihtiyacı var sanırım biraz
  • Bana kalırsa Türkiye'deki internetten dolayı bu problem var. Hadi donanımhaber çok yavaş bu aralar, mesaj gönderirken bile hata veriyor, Citizen iş başındadır, ama Facebook'a girerken bekliyor, google SSL hatası veriyor, vermediğinde geç açılıyor, youtube girerken bekletiyor, karnavalda müzik dinlerken kesiliyor, bazen oyunlar sebepsiz yere atıyor vs vs.
    İNternet hattımda problem yok, ofisimde de böyle evimde de komşumda da, Bölgemde problem olsa ofis eskişehir merkez, ev ilçede
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.