Şimdi Ara

Forum Neden XenForo Kullanmıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forum neden XenForo yazılımını kullanmıyor? Hem sade, hemde kullanımı çok basit ve pratik. Forumun çok eski havası var değişmeli bence çağa ayak uydursun.

• Katılım zamanı: 8 Kasım 2016
  • quote:

Orijinalden alıntı: SATANIST

Katılım zamanı: 8 Kasım 2016
    EEee..?
  • adamlar batmaya oynuyor işte. zevk alıyolar userları küstürmekten. niye xenforo geçip userlarını sevindirsin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DonhanımNaber

adamlar batmaya oynuyor işte. zevk alıyolar userları küstürmekten. niye xenforo geçip userlarını sevindirsin?
    Hocam dediğim doğru değil mi? Günümüzde yeni açılan forumlara bir bakın yazılımları çoğunlukla Xenforo. Sade ve çağa uyumlu forumlar mevcut şimdi burada isim vermeye gerek yok sizde zaten biliyorsunuzdur. Kullanımları çok basit ve kolay hiç karışık değil bu forum çok eski bir görüntüsü var herifler hiç yenilememişler ancak reklamları yeniliyorlar.
  • technopat mı olalım sonra da
  • Ya birak ben bunforuma uye oldugumda adamlar .net developer ariyordu. Hala ariyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Don Atari kullanıcısına yanıt
    donanımhaber bitti artık, son demlerini yaşıyor. düzgün bi arayüz güncellemesi gelmezse ve şu saçma sapan buglarını kapatmazlarsa yakındır.
    oturdukları yerden para kazanıyolar şuan, yaptıkları hiç bi icraat yok, millet eski alışkanlıktan giriyor, bu sayede reklamlardan devam.

kapansında bizde kurtulsak artık
  • Donanımhaber yazılım olarak ASP dili kullanıyor büyük ihtimal veritabanı da MS Access

Sitede milyonlarca veri mevcut, bunu bu saatten sonra alıpta php diline çevirip üstüne Mysql ve benzeri veritabanlarına taşımak/çevirmek neredeyse imkansıza yakın bir meseledir.

Bunu yapabilirler ise helal olsun derim ama o kadar kolay olacağını düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EfSaNe_S -- 31 Mayıs 2018; 1:36:51 >
  • foruma 5 senedir üyeyim hala mobilden fotoğraf ekleyemiyorsun. tablet sürüme geçiyorsun yine eklenmiyor. hala tonlarca saçma sapan hata var. zerre gelişme yok her zaman gerileme var. keşke adam akıllı başka forum olsa da orada takılsak ama yok malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana sordular abi kullanalım mı diye yok dedim böyle devam o yüzden
  • Papazin erigi dedi arkadasimm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhtemelen sen yazılımcılardan daha biliyorsun ondan onlar bilmiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.