Şimdi Ara

Forum Hakkinda Oneri ve Gorusler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: OIS

O halde ilk bıdı bıdım bu forumun yakın gelecekte Heroes of the Storm'un beta key ilanlarıyla dolmaması için önlem almanızla ilgili olacak

Yok o gidisati konustum bile admin arkadasla,
    Hs muhabbetine cevirmeyecegiz insallah. :)

baska bi arzunuz? :D
  • Türk guildlerinin listesinin olduğu bir üst konu istiyorum. Yani Laiyaa öyle bir başlık açabilir bizde bulunduğumuz guildlerin isimlerini verir hangi realmde hangi factionda olduğumuzu bildiririz. O da sık sık günceller. Ayrıca her guildde kendine ayrı başlık açıp tanıtabilir ve üst konuya linki eklenebilir. Bu sayede yeni gelenler bu realmde Türk guildi var mı gibi soruları en aza indirmiş olabilir diye düşünüyorum.
  • hayırlı olsun, umarım bilgi edinme maksatlı açılan konuların altının dalga geçen mesajlarla değil, bilgilerle dolu olduğu bi forum olma yolunda ilerleriz
  • Ben Molten Wow`un forumunda Türk guildlerinin listesini yazmıştım. Eğer ilham almak isteyen olursa konuya bakabilir.

http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=218113

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • laiyaaa kullanıcısına yanıt
    selam hocam hayırlı olsun aklımdakı soruya cevap ararken sizin bu yazınızı okudum yeni takılmaya basladım bu forumda sorum şu herkez kendine çeki düzen verse forum temiz olur zaten bununla ilgili mesela ben bi konu açtım sonra saçma olduğuna karar verdim o konuyu silmek istiyorum uraştım ama yapamadım bana ön bilgi verirseniz açtığım konuyu silmekle ilgili sevinirim yada sizler mi siliyosunuz konuyu açtıktan sonra konunun yetkileri sizlerin elindemi oluyo şimdiden cevap için teşekkür ediyorum kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahm@41

selam hocam hayırlı olsun aklımdakı soruya cevap ararken sizin bu yazınızı okudum yeni takılmaya basladım bu forumda sorum şu herkez kendine çeki düzen verse forum temiz olur zaten bununla ilgili mesela ben bi konu açtım sonra saçma olduğuna karar verdim o konuyu silmek istiyorum uraştım ama yapamadım bana ön bilgi verirseniz açtığım konuyu silmekle ilgili sevinirim yada sizler mi siliyosunuz konuyu açtıktan sonra konunun yetkileri sizlerin elindemi oluyo şimdiden cevap için teşekkür ediyorum kolay gelsin.

Yok konularinizi kendiniz silebiliyorsunuz, biz de mudahil olabiliyoruz tabi :)
    bakayim,
  • laiyaaa kullanıcısına yanıt
    Bre Çılgın ! Sen kim oluyorsun ki koskoca DH Forum Guild başlığını üst konudan alıyorsun !?!?!?

Eline sağlık zamanında çok söyledik kimse ilgilenmedi, yosun tutmuştu oralar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniztns

Bre Çılgın ! Sen kim oluyorsun ki koskoca DH Forum Guild başlığını üst konudan alıyorsun !?!?!?

Eline sağlık zamanında çok söyledik kimse ilgilenmedi, yosun tutmuştu oralar

Ehu ehu, koskoca bolum yoneticisi diyor gormuyor musun kardesim :))))

Valla sabah konu up'lanmamis olsaydi ben de gormezdim. :)
    Ayriyeten evet cilginim nolcak :) Bak daha neler yapcam ben burda
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.