Şimdi Ara

Forum bir 13 Eylül daha kaldıramaz ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
2.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavkar@fb

kasılarak konuya giriş yapan yöneticilerin biz burdayız ayaklarını hiç unutamam. adamsan hep burda ol, adamsan her konuya bu cezayı uygula. ben o günden beri fake'lerin açtığı çoğu konuya bilinçli olarak yorum yapıyorum ama bir daha yapamadılar aynı şeyi. bir kere uygulayabileceğin bir kuralsa boş yere artistlik yapma o zaman.

sonra çoluk çocuk diyince 7 gün ceza veriyorsunuz. yalan mı arkadaş?

Aa, mesaja bak, tam uyarı vermelik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flara

quote:

kasılarak konuya giriş yapan yöneticilerin biz burdayız ayaklarını hiç unutamam. adamsan hep burda ol, adamsan her konuya bu cezayı uygula. ben o günden beri fake'lerin açtığı çoğu konuya bilinçli olarak yorum yapıyorum ama bir daha yapamadılar aynı şeyi. bir kere uygulayabileceğin bir kuralsa boş yere artistlik yapma o zaman.

• quote:

quote:

oturup dertlendim şimdi ha. geçen sefer 7 gün vermiştiniz, performansınızı düşürmeyin.

• Olaydan sonra 67 üyenin baba ocağına ateş düştü.
  • F
  • quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

http://www.emresaracoglu.com/13.Eylul.Darbesi/

Süper

• Mesaj attığım halde banlanmamıştım , kadir gecesi doğmuşum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canhatti

Fabrikatöroglu

• quote:

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

Mesaj attığım halde banlanmamıştım , kadir gecesi doğmuşum.

hemen yöneticilere yetiştireyim banlasınlar 67 yedi gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaLqa

quote:

Orijinalden alıntı: india_ipekyolu

Olayı merak edenlere anlatayım. O gün fabrikatöroğlu diye bi dingil bi konuda küfür etti. Sonra hemen arkasından bütün forumdakilere küfür eden bi konu açtı bunun üzerine herkes o konuya geldi yaklaşık 10 sayfa oldu konu 20 dk da. Herkes deli gibi küfür ediyordu adama. Sonrasında rds geldi ve konuya mesaj atan herkese ban attı. Bazılarına 15 bazılarına 4 gün. Bu arada 1-2 adminde banlanmıştı sanırım. Hatta ogün Konu Dışında 500 kişi vardı. 67 kişi banlanınca millet korkudan konudışına giremedi. Konudışında 60-70 kişi kalmıştı. Acayip bir gündü.

FAiL!! Olayin asli soyledir fabrikatoroglu adli sahis birkac adult resim iceren bir konu acti. Konu tabi boyle olunca hizla mesajlar geldi ama gelen mesajlarda kufur falan yoktu masum mesajlardi ama forum kurallarinin 15.maddesinde kural disi bir konuyu guncel tutanlarinda ceza alacagi belirtiliyordu. Bu yuzden konuya cvap yazan herkes banlandi. Sonra konu basligini kurallara uymamanin sonu yaptilar

Edit: yani ben o konusunu biliyorum kufurlu konusunu bilmiyorum.

Hayır işte o adam adult paylaşım yapmadan önce bi konuda açık küfür etti. Zaten sınırsız yicekti sonradan arkasından bizide götürdü

• Arkadaşlarımızın anısına.

http://img12.imageshack.us/img12/7738/70384604.swf

Hunharca banlanan arkadaşları saygıyla anıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mused -- 3 Ağustos 2011; 2:20:07 >
  • Ne güzel günlerdi
  • Teğet geçmişti hamdolsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edaisy de şehitler arasındaymış. Ölsüüüüğn.
  • Fabrikatöroglu dediğiniz üye bumu

http://forum.donanimhaber.com/showprofile.asp?memid=980242
  • quote:

aynen.ben de o kadar kural dışı konuları upladım,ceza falan aldığımı hatırlamıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

quote:

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

Mesaj attığım halde banlanmamıştım , kadir gecesi doğmuşum.

hemen yöneticilere yetiştireyim banlasınlar 67 yedi gün

o ne la

• quote:

quote:

quote:

oturup dertlendim şimdi ha. geçen sefer 7 gün vermiştiniz, performansınızı düşürmeyin.

Atara atar,gidere gider,burası donanımhaber

• Bu gençler için toplu anma töreni yapılmalı.
  • Yoktum o günler forumda ama her aklıma geldiğimde gözlerim dolar, yumruğumu sıkar uzaklara dalarım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.