Şimdi Ara

FORTNITE (Epic Games) | PS4 ANA KONU (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
445
Cevap
10
Favori
31.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba, oyunu pc uzerinden uzun sure oynadim. Ayni hesabi ps4 uzerinden oynamam mumkun mu. Skinlerimin gitmesini istemiyorum.

Ve ps4 uzerinde klavye mause bağlayıp verimli bir sekilde oynayabilen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=T6uHmz7QeVs&t=66s

• yapı yapma olayını nasıl hızlandırıp geliştirebiliriz.normal pvp modunda bunu yapmak zor.zaten hızlı yapamıyorum.pve modu bunun için ideal mi?
  • oyunun klavye mouse desteklediğinden hala çoğu kişinin haberi yok. fark edildiği ilk günden beri çok tokatladım milleti klavye mouse ile. şunu söyleyebilirim ki kontrolcüyle oynuyorsanız hiç oynamayın şamaroğlanı ederler adamı oyundan tiksinirsiniz keşke böyle birşeye izin verilmeseydi daha iyiydi. oyunu bıraktım oynamıyorum artık bayadır, bildiğin kuş gibi adam avlıyordum utanıyordum kendimden.
  • Rogue Agent kullanıcısına yanıt
    Hocam nasil baglaniyor klavye mouse

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E3B605E13

Hocam nasil baglaniyor klavye mouse
    direk bağlıyorsun öndeki usb portlarına çalışıyor ekstra birşey yok
  • Arkadaşlar bu oyunu psn kardeşliği yapabiliyormuyuz? Ben delux sürümünü alırsam arkadaşımda bu özellikten faydalanabilir mi?
    Gecikme oldugu soyleniyor o yuzden ozel klavye mause satisa cikti. Sizin kullandiginiz herhangi bir klavye mause mu? Gecikme,takilma yapmıyor mu?

• quote:

Gecikme oldugu soyleniyor o yuzden ozel klavye mause satisa cikti. Sizin kullandiginiz herhangi bir klavye mause mu? Gecikme,takilma yapmıyor mu?
    tamamen ticari taktiktir diye düşünüyorum öyle birşey yaptılarsa. Logitech MK240 kablosuz set bağlayıp oynadığım halde hiçbir farkedilir gecikme yapmıyordu benim için
  • quote:

Arkadaslar merhaba, oyunu pc uzerinden uzun sure oynadim. Ayni hesabi ps4 uzerinden oynamam mumkun mu. Skinlerimin gitmesini istemiyorum.

Ve ps4 uzerinde klavye mause bağlayıp verimli bir sekilde oynayabilen var mi?
    Hocam hesap bağlama oluyor galiba ama tam nasıl bilmiyorum ama ricam PS üzerinden mouse klavye kullanmayin. Bana çok mantıklı gelmiyor ve haksız rekabet durumu oluyor. Epic buna nasıl izin veriyor onu da anlamış değilim.

• Uzun süre bilgisayarda oynadiktan sonra cok zor oluyor hocam.bugun kill alamadim.cogu pro oyuncu da eminim mause ile oynuyor. Bilgisayarim coktugu icin ps4e gecis yapmak istiyorum.

• Bu oyun niye bu kadar tutuldu anlamadım

Merhabalar, herhangi bir bluetooth klavye ve mouse alsam çalışır mı? Birde ps4 pro var bende zarar vermez dimi alete?
  • quote:

Orijinalden alıntı: roger.federer

Merhabalar, herhangi bir bluetooth klavye ve mouse alsam çalışır mı? Birde ps4 pro var bende zarar vermez dimi alete?
    istediğiniz her türlü klavye mouse'u bağlayabilirsiniz kablosuz kablolu bile farketmiyor, zarar verecek birşey yok zaten ps4 klavye mouse destekliyor, sadece her oyun klavye mouse kullanımını desteklemiyor olay bu yani.
    sizin kullandığınız Logitech MK240 setinin fiyatı gayet uygunmuş tavsiye edermisiniz? Birde call of ww2 veya battlefield 1 destekliyormu mouse klavye biliyormusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: roger.federer

sizin kullandığınız Logitech MK240 setinin fiyatı gayet uygunmuş tavsiye edermisiniz? Birde call of ww2 veya battlefield 1 destekliyormu mouse klavye biliyormusunuz?
    tavsiye ederim çok az yer kaplıyor seviyorum o yüzden, mouseta ufacık güzel oturuyor avuç içine.
    klavye mouse destekleyen oyunlar olarak sadece şunları yazmışlar
    Final Fantasy XIV
    Overwatch
    War Thunder
    Elder Scrolls Online (sadece klavye)
    Neverwinter (sadece klavye)
    DC Universe Online (sadece klavye)
    Paragon
    Fortnite
    çok teşekkür ederim :)
  • Bu ne gereksiz bi oyundur, en bos oyun olarak Minecraft la kapisir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aligur16 kullanıcısına yanıt
    merhaba 25in üstündeyim ps4 de oynuyorum ortalamanın bir tık üstündeyim teklide 25 den fazla birinciliğim var eklemek istersen afoxnemesis13
  • oyuna thanos gelmiş
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.