Şimdi Ara

Formula 1 de hangi takım taraftarısınız. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
8.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kendimi bildim bileli futbol&araba delisiyim ama şu f1 - nascar'ı bir türlü sevemiyorum, zerre ilgim yok.
  • Sırf Frank Williams için Williams. Özellikle Williams BMW zamanları Montoya falan.
  • Alonso Schumacher neymiş.Hakkinen Schumacher kapışmasının tadı hepsinden başkadır.

Şu an sıkı takip etmiyorum ama Raikkonensporu tutuyorum.Bence F1 tarihinin en yetenekli pilotlarından biri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renoda Alonso-Fisichella ,Ferrari'de Schumacher-Massa,Mc Laren Mercedeste Raikkonen-Montoya lı seneyi unutamam.
    Sanırım bir yarışta raikkonenin benzini bitmişti
    Bu arada Ayrton Senna yıda analım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 5 Mayıs 2015; 22:42:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • F1'in en güzel zamanları yakıt ikmali ve Sezon içi Serbest testlerin olduğu zamanlardı.

Schumacher sonrası Kimi dönemi hariç Ferrari'yi tutmayı bıraktım.

Hele antipatik ve beleşçi Vettel yüzünden bir daha asla desteklemeyi düşünmüyorum.

Mercedes'i destekliyorum. Umarım Hamilton 3-4 tane daha şampiyonluk alır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Schumacher ve hakikinenin mücadelesini özlüyorum, şimdiki Yarışların eski Tadı kalmadı kurallardan ötürü, motorlardan eskisi gibi ses bile çıkmıyor artık, eskiden o sesi duymak ayrı bir haz veriyordu.

Forza ferrari.

• Ferrari ile BMW williams arasında gidip gelirdim. Ama Ferrari daha ağır basardı. Schumi'den ötürü.
    Keşke Türkiye'de devam etse. Listeye girse. Hadi girmedi eskiden Tvden izlerdik şimdi adam akıllı yayınlayan yok.
    Formula-1 haftasonusu diye çıkmazdım evden. Antreman turları, sırlama turları ve yarış günü !
  • Senelerdir rtl den izliyorum Almanca ögrendim ya la :)

• Ferrari

• Otomobil forumunun ,otomobilden anladığı kadar f1 den anladığı ortada ..Reno diyenler renault diye takım mı kaldı sadece motor veriyor ,verdikleri motoru kim kullanıyorsa şikayetçi.... ,alonso nun rakibi raikonen dir onla cekisirdi,hakkinen ile schumacher,Ayrton Senna ile Alain proust ,niki lauda ile james hunt , ayrıca willliams hiç bir zaman aerodinami ile şampiyon felan olmadı ,geçen sene hariç son 10 senedir berbat ,geçen senede en iyi 3. Takımdı mercedes motoru sayesinde ..Şu yorumları f1 değil gören başka şey konuşuluyor sanır ...
    F1 in efsaneside Ayrton Senna 'dır ,F1 en iyi dönemini senna proust kapışmasına borçludur

• Eski zamanlarda Schumacher efsanesini destekliyordum,2006 oyunum vardı

• Schumacher-Hakkinen rekabetine şahit olan birisi olarak çok şanslıyım. Ben sıkı bir McLaren taraftarıyım. Ancak F1'de sürüş stilini beğendiğim her pilota sempati duyarım. Schumacher bir efsane onu ayrı tutuyorum.
    Juan Pablo Montoya, Mika Hakkinen, Fernando Alonso, Kimi Raikkonen, Jarno Trulli, Giancarlo Fisichella ve daha sayamadığım diğerleri.
    Şimdilerde umarım McLaren Honda motoruyla beklenen başarıyı gösterir.
  • McLaren
  • McLaren
  • Autodromo Internazionale Di Monza nın ülkesinin takımı Scuderia Ferrari yi tutuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ferrari
  • Mercedes-Benz AMG

Edit: Yazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kripoli -- 24 Mayıs 2015; 19:48:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERCEDES AMG PETRONAS + L.Hamilton ayrıca yıl içindemi tam emin değilim 2017de olabilir aerodinamik paketler yenilenecek diye duymuştum 2017 yılındada HAAS F1 Team tekrar geri dönüyor Vites kutusu ve motor STR Ferrari olacak ayrıca yine 2017'de yakıt ikmali geri geliyor
  • 97 de takip etmeye başlamıştım yavaş yavaş. west mclaren mercedes renkleri ve hakkinenin sürüşü beni kandilerine hayran etmişti çok güzel günlerdi. hakkinen sonrası raikkonen ve hamilton ile savdiğim pilotları yine takımımda gördüm ama şu button ısrarları nedeniyle soğuttular kendilerinden. hamilton mercedese geçince ben de mercedesi desteklemeye başladım. bu sene honda ve alonso hamleleri yapıldı ama neden hala button bu takımda anlamıyorum. umarım seneye gönderirler.
  • Küçükken ferrarinin o kirmizi beni kendine hayran birakti ferrariciyiz ezelden

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.