Şimdi Ara

Formula 1 de hangi takım taraftarısınız.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
8.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Ferrari eskisi kadar olmasa da takip ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok fazla takip etmiyorum ama ferrarinin yeri benim için ayrı.

• Ferrari Keske bu senede izleyebilseydik.

• Alonso'lu Renault çok iyiydi. Schumacher'le kapismalari çok zevkliydi. Bir daha da o tadı alamadim F1'den.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mclaren

• Mclaren-Honda'yı severiz, Senna'dan ötürü

• çocukluğumda her yarışı takip eden bir schumi hayranıydım, hakkinen'le çekişmeleri gayet keyifliydi, alonso zamanı renault da iyiydi artık takip etmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 5 Mayıs 2015; 18:51:53 >
  • Acemilikte yuzbasi sordu. Hangi sporla ilgileniyorsun? Dedim formula izlerim. Peki hangi takimi tutuyorsun? Dedim mercedes. Neden diye sordu. Dedim arabalarin renkleri guzel o yuzden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 5 Mayıs 2015; 19:00:08 >
  • her zaman ALONSO ve mclaren honda
  • Alonso Renault tan ayrıldığından beri F1 in tadı kalmadı . Bir ara hamilton biraz canladırmaya çalıştı ama o da yetmedi . Şakir in dediği gibi renocuyuz .
  • Mclaren Hele hele Mclaren Mercedes iken çok kral bi takımdı. Hakkinen zamanları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe'den başka hiçbir takımı tutmam.
  • tabiki ferrari
  • Ferrari. Bende 1998 yılından beri Schumacherden gelen bir gelenek. Ama pilot olarak şu anda Raikoneni tutuyorum. Raikonen yarıştığı sürece hangi takımda olursa onu tutarım.

•  Formula 1 de hangi takım taraftarısınız.

• 15 yaşımdan beri izlerim. (Yaş 33) Ferrariyi tutarım. Schumacher efsanesini görerek büyüdüm. Eski kapismalar bAşkaydı. Yakıt serbestliği vardı bi kere. Heyecanlıydı. Simdiki gibi bence saçma kurallar yoktu. Ful depo baslanması bence kotu Oldu. Sanırım artık sene içinde teknolojik gelişmede yapılamıyor. Nasıl başlarsan oyle devam. Williams dı sanirim baricello sırf aerodinamik bir arac yaptıklari icin hep birinci oluyorlardı. Tam bu sırada Redbull ortaya çıktı yine aerodinamikle vettel gibi bir efsane yarattı. Renault motoruyla kac sene birinci oldular. Eskisi gibi tadı yok artık..

• Suan takim tutmuyorum ama Raikkonen'e karsi bi sempatim var

• Hangi takımın rengi güzelse o =)
  • Sato birakti biraktim. Her yaris hondanin motorunu indiren bir adam daha tanimadim. Zaten boyle kullanmayacaksaniz formula1 araclarini kimse pilotum demesin

• quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

Alonso'lu Renault çok iyiydi. Schumacher'le kapismalari çok zevkliydi. Bir daha da o tadı alamadim F1'den.

Hakkinen i de unutmamak lazım sato ya da motor dayanmıyordu şimdi pek izlemiyorum alonzo nun Ferrari ye attığı kazıkta vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.Karakaya07 -- 5 Mayıs 2015; 22:34:28 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.