Şimdi Ara

Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.795
Cevap
19
Favori
71.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle Mercedes'in ihtiyacı olmamasına rağmen Bottas'a yeni motor verip onu sona atarak belki Verstappen'e engel olur düşüncesine girmesi bile korkunç.

Start her zamanki gibi değişik oldu. Norris ve Sainz'ın çekişmesini çok isterdim ama Sainz pitten sonra yeni lastikleriyle önde pite girmeyenlerden bile yavaş turlar atmaya başlayarak o mücadeleden koptu. Ferrari'nin sert lastiğe geçip temposunu koruduğu bir yarış yok herhalde. Benzeri de pite kadar buldozer gibi gelip sonra tempo kaybeden Verstappen'de oldu. Tabi yağmur en çok ona yaradı, Ricciardo'nun yavaş pitiyle bile sıra atlamıştı zaten.

Mercedes önceki yarışların aksine bugün doğru kararlar verdi, tam memur gibi sakince bir yarış geçiren Bottas bile bir anda 5. liği yakaladı. Norris'e bir şey diyemiyorum, pite girmesi gerekiyordu ama işin ucunda yine büyük bir risk vardı. Geçen yarış çok şanslı olan Mclaren bu kez tam aksini yaşadı. Bu arada Alpha Tauri de bu sezon taktiksel açıdan çok kötü durumda. Gasly'i uzun süre tutmalarının hiçbir anlamı yoktu. Rakiplerinin hepsi pite girerken de onu pite çağırmamaları büyük hata oldu, ilk 6'ya rahatça girerdi.

Reji de yarış zevkinin içine etmeye devam ediyor. Yarışın %95'i lider veya liderlik mücadelesi odaklı olmamalı. Yağmurda orta ve arka tarafta bir sürü geçiş yaşandı (örneğin Alonso ve Perez bile birkaç kere yer değiştirdi) ama 1 saniye bile göremedik bunları. Ayrıca Norris'in Sainz'ı geçişini de yakalayamadılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franz392 -- 27 Eylül 2021; 0:7:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Muhteşem bir yarıştı.
    Norris acemiliğinin kurbanı oldu ama oraya kadarki temposu bile yeter. Takım da bu tempo ile ilerlerse sağlam bir 3. Takım olacak Mclaren önümüzdeki senelerde.
    Leclerc, Ricciardo ve Perez’e tek kelime ile yazık oldu. Ferrari’nin ufak bir tesellisi oldu Sainz.
    Hamilton her yönden çok kaliteli yarıştı.
    Max yeteneğini sergiledi. Yağmur olmasa podyumda olmayacaktı. Bu sene izlediğin en keyifli yarıştı galiba

• Wallcroft kullanıcısına yanıt

Kariyerinde ilk defa 1. olacak biri için o anın tarifi bence yoktur. Lando bundan dolayı saglikli dusunemedi. Yaris bitince o da eminim anlamistir yaptiginin yanlis olsugunu, yani demek istedigim biz de buradan boyle dusunuyoruz ama yaris aninda biz de olsak, Lando gibi davranabilirdik. 2 tur 25 saniye fark bir sekilde idare ederim gibi vs. Bu sezon 1 yaris kismeti olur umarim, 1. lik olarak.

Bugun Hamilton da Verstappen de podyumu haketmediler bana göre. Ozellikle Ham vasattı. Rakiplerinin hatalari ve 2 basit geçişle 2.lige oturdu, Lando hata yapmasa en hizli araç onda olmasina ragmen yine 1. olamayacakti., Lando Perez ricciardoya yazik oldu bugun.

Neyse, Umarim Turkish Grandprixte, guzel seylere taniklik ederiz diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 27 Eylül 2021; 1:22:32 >
  • We lost this together mı? O nasıl oluyor? Adamlar 2 kere pit ekibini hazırlayıp çağırdı. İlkinde kap çeneni, ikincide NOO! diye bağırdı. Şimdi takımla beraber kaybettik diyor.

Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen

• Beyler intercitye giden varsa sabiha gökçen ile arası kaç dakika birde yarışın bitmesiyle çıkışta trafik çok yoğun olurmu ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Psyduck17 kullanıcısına yanıt

Ergenin teki işte, sıçtı batırdı, üstüne günün pilotu seçildi nasıl bir işse. İki kere dışarı çıkıyorsun yağış yüzünden, hala inat ediyor ben bu lastiklerle bitiririm diye. Riske girilecek yer var girilmeyecek yer var

• volkimjj V kullanıcısına yanıt

Günün pilotu seçilmesi erken verilen oylar sayesinde oldu. 44-45. tur gibi altta f1.com/vote diye çıkınca girdim ben de Lando'ya oy verdim. Herkes oy vermek için yarışın bitmesini beklese muhtemelen Max dotd olurdu.

• selam dostlar elimde 2 adet bilet bulunmakta ilanı linktedir almak isteyen olursa

https://forum.donanimhaber.com/formula-1-turkish-grand-prix-2-adet-meshur-8-viraj-bileti--150553164

• 4Yankee 4 kullanıcısına yanıt

sabiha ile arası çok yok ama taksi ile gidilir mi yada otobüs var mı onu bilmiyorum. bilen söyleyebilirse sabihadan gitmeyi düşünüyorum ben de.

• Açık alan 2 için 2 adet bilet arıyorum

• Arkadaşlar, İstanbulpark Piste girişte şemsiye sokmak yasak diye bir şey duymuştum. Doğruluk payı var mı bilen var mı?

• Katar Gp’si takvime eklendi.

2023 den itibaren 10 yıllık anlaşma imzalandı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SineMelawen kullanıcısına yanıt

Anladığım kadarıyla bu sene yarış yapılacak, seneye yapılmayacak, ondan sonraki 10 sene yapılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psyduck17

Katar Gp’si takvime eklendi.
    Sezon ortasında yeni pist ekleme olayı da çok matrak bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

Bu şekilde paylaşmışlar.

• muratdogan456 kullanıcısına yanıt
    Şemsiye yiyecek içecek yasak

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Aynen öyle. 2023den sonra 10 yol giriyor takvime. Adamlar zengin bastı parayı...

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Orası boştu Onur hocam. TBD yazıyordu. Eklemişler. Paranin gücü maalesef...

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.