Şimdi Ara

FORMULA 1 2019 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon! (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
14
Favori
24.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Verstappen pole pozisyonundan başlayacak.
  • Bu vettelin acilen takımdan gönderilmesi lazım

• Resmen vertelın hatası

• Vettel kendi bacağına sıktı. Bundan sonra Ferrari nin hedefi verstappen i takıma katmak olmalı. Leclerc ile yıllarca goturebilirler bu takımı. Vettel de artık toro rosso ya mi döner Hamilton in yamagi MI olur kendi bilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ferrariler ne yaptı öyle(!)
  • Vet-Lec temasında %100 tek tarafı suçlu bulmak biraz zor. Vet biraz ortaya açıldı belki ama Leclerc de ona göre pozisyon almayınca ortaya çaylakları bile kıskandıracak amatörlükte bir kaza çıktı.

Hamilton-Albon olayında Hamilton suçlu %100 ceza almalı. Ama niye yarıştan sonraya bıraktıklarını anlayamadım, 5 sn ceza bile alsa podyum dışında kalacak. Şu anda podyuma çıkan Hamilton değil, Sainz olmalı.

Verstappen'e söyleyecek bir şey yok, Hamilton'ı 2 kez pist üstünde geçti, hak ederek kazandığı bir yarış oldu.

Edit: Gasly ve Albon'u unuttum. Gasly Red Bull'da başaramadığını geri döndüğü Toro Rosso'da başardı. Albon'a da cidden yazık oldu. Hamilton'ın çok iyimser atağı olmasa en kötü podyumda bitirecekti yarışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 17 Kasım 2019; 22:4:36 >
  • Albon seni geçti vettel o zaman da agresif olsaydın ya. Lecrec seni geçti diye zoruna gidip takim arkadaşına çarpacak kadar aptal bir pilotsun.

• Dismoor kullanıcısına yanıt
    Orada da agresifti zaten. Hatta bir kez Albon'u geçmeyi denedi ama başaramadı. Red Bull'un düzlük hızı çok iyiydi burada, dolayısıyla Red Bull'lar hem pozisyonlarını korumada hem de atak yapmada gayet iyiydiler.
  • Sercann35 kullanıcısına yanıt
    Ferrari çok hızlıydı düzlüklerde. Hatta mercedes drs ile geçemiyordu. Son 2 3 yarıştır ferrari düzlüklerde eski hızında değil. Acaba redbull honda güncellememi yaptı araca yoksa bu pist redbullun avantajlı olduğu pist mi ?

Vettel evet orada atak denedi ama lecrec geçti diye bu kadar agresif olmaya gerek yok. Ayrıca güvenlik aracı olmasa kaç saniye fark yemişti vettel. Vettel artık zarar veriyor ferrariye.

• Seb aşırı çirkef ama ne yaptığının da farkında ki pite dönmedi. Leclerc e 3.lüğü kaybettirdi çirkefliği.
  • Ahhh vettel vahh vettel bir anlık sinirine hakim olamadı. Bunu zaten araç başındaki şaşkınlığı gösteriyor. Kendi topuğuna sıkmak bu olsa gerek artık bye bye

• Dismoor kullanıcısına yanıt
    Ferrari de hızlı düzlüklerde ama daha önceki yarışlarda Ferrari ile diğer takımlar arasında absürt derecede bir düzlük hızı farkı vardı. Ancak bu yarışta fark o kadar değildi. Üstüne Red Bull'un düzlük hızı diğer pistlere göre burada epey rekabetçiydi.

Vettel orada Leclerc geçti diye agresif olmadı. Leclerc gayet güzel bir atakla Vettel'i geçti ardından DRS sırası Vettel'e gelince, Leclerc de atak yapma mesafesinde olduğu için Vettel orada atak yapmaya çalıştı. Ama ortaya herkesin gördüğü amatörlükte bir kaza çıktı. Orada Leclerc yerine herhangi bir pilot olsa Vettel yine aynı şeyi yapacaktı.
  • Verstappen bugün durdurulamazdı. geçen yıldaki hesabı kapadık. Verstappen'in Hamilton'a sallamalarına gülüyordu herkes. Ama gayette haklı elinde Mercedes gibi bir araç olsa ezip geçerdi herkesi.

Seneye Red Bull un çıkarıcağı araç çok önemli Verstappen'e söz vermişlerdi zamanında şampiyonluk için araç çıkartacagız dıye bu sözü tutmaları için son şansları.

Hamilton'un gereksiz hırsı yüzünden Albon un ilk podyumu gitti. Gasly de 2. oldu buna mı sevinsem Albon'a mı üzülsem bilemedim gerçekten.

Ferrarilere diyecek laf yok. Kimin hatalı olduğuna net karar veremedim şahsen. Bundan sonrasını merak ediyorum takımda neler olacak.

• Allah'ın varsa bırakırsın Vettel. 2020'ye LEC-VER ya da LEC-HAM girsek çok iyi olur. Vettel bu işi artık kaldıramıyor abi.
    LEC-NOR bile olur.

• Sercann35 kullanıcısına yanıt
    Tanıyoruz artık vetteli. Çok takıntıları var. Lecrec geçince onu şartelleri kapattı. Takımını düşünecek biraz.

• Ferrariler Sağ olsun güzel bir yarış sonu izledik. Gasly için çok sevindim ama albon için de bi o kadar üzüldüm Hamilton albon un yarışını resmen mahvetti.

• quote:

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

Verstappen bugün durdurulamazdı. geçen yıldaki hesabı kapadık. Verstappen'in Hamilton'a sallamalarına gülüyordu herkes. Ama gayette haklı elinde Mercedes gibi bir araç olsa ezip geçerdi herkesi.

Seneye Red Bull un çıkarıcağı araç çok önemli Verstappen'e söz vermişlerdi zamanında şampiyonluk için araç çıkartacagız dıye bu sözü tutmaları için son şansları.

Hamilton'un gereksiz hırsı yüzünden Albon un ilk podyumu gitti. Gasly de 2. oldu buna mı sevinsem Albon'a mı üzülsem bilemedim gerçekten.

Ferrarilere diyecek laf yok. Kimin hatalı olduğuna net karar veremedim şahsen. Bundan sonrasını merak ediyorum takımda neler olacak.
    Hocam ferrari olayı gayet net. Leclerc düz giderken seb leclerc i daha tam geçmeden içe kapanmaya çalışıyor. Direkt vettelin hatası.

• bugatti1907 kullanıcısına yanıt
    Aynen tekrar izledim vettel aracı sağa doğru kapatıyor. Net vettel hatası.

• bugatti1907 kullanıcısına yanıt
    Doğru. Tekrar baktım twitterdan öyle. Zamanında çok savunmuştum onu ama artık öyle bir hatalar yapıyor ki gerçekten boşaymış. Üzülmesine üzüldüm ama yapıcak bir şey yok tek Verstappen,Albon,Gasly 3lüsü önemli benim için. Namıdeğer torpido kvyat ı da severim ama malum biçiyor çogunlukla.

Bu arada mercedes motorlu williams sürücüsü kubica nın da yaptıgını unutmadık bugun. 1. mi olucaktıda lak diye atladı Verstappen'in önüne. Şimdiden söylüyorum seneye Kvyat olurda bir Mercedesi biçerse ağlamasınlar.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.